Dab.Docler – DVTK Jegesmedvék Miškovec

2:1

vége (1:0, 1:1, 0:0)

31.10.2014, 19:15 • Dunaújvárosi Jégcsarnok • Lepsényi Zsolt

Vége a mérkőzésnek, a vége hosszú lett egy verekedés miatt, de végül 2:1-re nyert a hazai DAB, így megint ők nyertek hazai körülmények között.
Az első harmadban Szappanos talált be, majd Becze egyenlített, de még a második harmadban Mestyán visszavette a vezetést és a harmadik játékrészben már nem esett gól, pedig a Miskolcnak több emberelőnyős lehetősége volt, de ezekkel nem éltek.
Köszönöm a figyelmet! (21:37:12)

60:00

59:56

Boyle két percet, Dudas 2+20at kapott. Martine 2+2et kapott.

59:56

Várunk az ítéletre, még várnak a bírók, közben Bálizs a kapuban.

59:56

Nagy verekedés a kapu előtt! Martine és Dudas volt a két főszereplő.

59:41

Kiegészült a DAB!

59:40

Kézpassz miatt kerül ki a harmadból a buli.

59:29

Időt kért a DAB!

59:29

Metcalfe lőtt a blokkba, majd Kalnins védett egy lövést.

59:10

Felszabadít a DAB.

59:00

Dudas lőtt takarásból, de Kalnins szépen fogta a játékszert.

58:34

Nagy lövés Kalnins kapujára, de magasan fölé megy. Közben a Miskolc kikérte az idejét, így Bálizs is lement a kapujából. 6 a 4 ellen támad a Miskolc.

57:59

Kiegészült a Miskolc!

57:41

Eddig tartott az emberelőny!
Galanisz ütött oda Dudas arcára, így mehet ki ő is két perce.

57:00

Galanisz találja el rosszul a korongot, így nincs veszély Bálizs kapujára.

55:59

Dunaújvárosi emberelőny!
Nagy Krisztián megy le testre ütés miatt.

55:50

Szappanos elől mentenek a kapu előtt, majd Kalnins védett Miskolczi lövésénél.

55:11

55:00

Dansereau vitte be a kapu elé a korongot, de felszabadítanak előle.

2:1

Gólok és gólpasszok: 9. Szappanos (Martine), 39. Mestyán (Mestyán, Azari) – 28. Becze (Metcalfe, Cohen)

Dab.Docler: Kalnins (Sevela) – Hüffner, Martine, Pavuk, Galanisz, Peterdi – Pozsgai, Mestyán, Papp, Azari, Szappanos – Erdélyi, Nagy R., Szepessy, Gröschl, Kiss Á. – Dörök, Hruby, Léránt, Magosi, Kovács

DVTK Jegesmedvék Miškovec: Bálizs (Duschek) – Gőz, Sagert, Tóth, Hajós, Dansereau – Dudas, Boyle, Metcalfe, Cohen, Becze – Vojtkó, Dósa, Miskolczi, Fliszár, Nagy K. – Ritó, Láda, Popovics, Szilágyi

Játékvezetők: HASZONITS Miklós, NÉMETH Márton, Berger Ákos, Soltész Áron