Aston Villa FC – Southampton FC

1:1

vége (1:0)

24.11.2014, 21:00 • Villa Park, Birmingham • SportLackó93

Az első félidőben nagyon jól játszott a Southampton, ám egy szerencsés góllal, és Forster hibájával vezetést szerzett az Aston Villa.

A második félidőben ráült az 1:0-ás állásra a hazai csapat, nagyjából a 75. percig nem történt szinte semmi a pályán, majd picit feljebb kapcsolt a vendég csapat. Ennek eredményeképpen a 81. percben Bertrand bal oldali beadására érkezett Clyne, aki remekül találta el, és egyenlített ezzel a találattal a vendég csapat. Ezután nem történt különösebb lehetőség egyik csapat előtt sem.

A mérkőzés tehát 1:1-es döntetlennel zárult. Köszönjük, hogy velünk tartottak! (22:52:59)

90+3

90+3

Hutton kapott szabadrúgást.

90+2

Westwood kapott szabadrúgást, mindössze egy percük maradt a csapatoknak.

90+1

Clark remek becsúszással szerelt, a labda maradt a Southamptonnál.

90+1

Három perc a ráadás.

90

Cork ívelte be a labdát, de jött Guzan és lehúzta.

89

Long helyére Cork állt be.

88

Cleverly kereste labdájával Agbonlahort, de a védelem tisztázott.

87

Pellé lökött, jöhet a hazai csapat.

86

Pellé szabálytalankodott Okoreval szemben.

84

A labdabirtoklás aránya 34-66.

84

Wanyama beadását kivágták a védők. Fokozódik a nyomás az Aston Villa kapuja előtt.

83

Clyne kapott sárgalapot.

Nathaniel CLYNE - 1:1

81

A Southampton gólt szerzett!

Bertrand sprintelt nagyot, és éppen hogy elérte a labdát, majd beadta, és üresen érkezett a második hullámban NATHANIEL CLYNE, aki bebombázta Guzan mellett. 1:1 az állás!

80

Mindössze tíz perc van a meccsből.

79

Mayuka állt be Mane helyére.

78

Weimann iramodott meg, majd tette át a jobb szélre a labdát, Agbonlahor pedig remekül tette le Wiemannak, aki kapásból fölé bombázott!

78

A védők remekül végzik dolgukat, mindenhová odaértek, jöhet a kontra.

77

A hazai védők szögletre mentettek Pellé elől.

76

A visszatett labdát fordulásból Long lőtte rá, de gyengére sikerült. Guzannél a labda.

76

Tadić tette kapura de Guzan kiboxolta a labdát.

75

Veszélyes helyről jöhet a S'oton.

75

Bent érkezik Sanchez helyére.

74

Egy jobb szélről érkező beadás ismét Pellét találta meg, aki fejjel próbálkozott, de fölé ment a labda.

73

Fonte beadása Pellét kereste, de elszállt a labda előtte, nem volt veszélytelen.

72

Veszélyes helyről jöhet Schneiderlin szabadrúgása.

72

Okore kapott sárgát jogosan.

70

Az ellenakciót nem tudta kellő pontossággal véghezvinni a Southampton. Mellbe találta a beadás a védőt.

68

Weimann lőtte be élesen a labdát a kapu elé, de kifejelték a védők.

67

Wanyama lövése felejthetőre sikeredett.

66

Mane kapott szabadrúgást.

65

A második félidő derekán járunk, egyenlőre az égadta világon semmit nem csinált a vendég csapat. Lövés nélkül nehéz lesz egyenlíteni.

63

Richardson állt be N'Zogbia helyére.

63

Sok mindent elárul, hogy az ellenfél tizenhatosától egészen a kapusig adták a labdát hátrafelé a vendégek.

62

Cissokho szerelt, bedobás következik.

61

Negyedóra telt el a második félidőből, egyenlőre nem lőtt a Southampton kapura sem.

60

Bertrand adta be a bal szélről, de a labda elhagyta a játékteret. Kirúgással jöhet Guzan.

59

A tabella jelenleg 2. helyezettje egyenlőre halovány játékot mutat, ennek legfőképp a Chelsea örülhet. Hiszen ha kikapnak, már hét pont lenne az előny.

54

Cissokho kapott szabadrúgást. Long követett el támadófaltot.

53

Wanyama passza pontatlan. Egyenlőre ötlettelenek a vendégek a második félidőben.

53

Long kapott szabadrúgást. Sanchez a tettes.

51

A jobb oldali beadás Clynetól érkezett, de Guzan magabiztos húzta le.

50

Long beadása harmatgyenge, kimegy az alapvonalon.

49

Mane kapott egy belépőt, szabadrúgás.

48

Mane labdája Bertrandot kereste, de nem sikerült elérnie a játékosnak. Kirúgás következik.

47

Alderweireld mentett hatalmasat, és tisztázott.

46

Az Aston Villa kezdi a második félidőt.

46

A Southampton jól kezdte a meccset, beszorították ellenfelüket, helyzeteket dolgoztak ki, de Forster hatalmas hibáját követően Agbonlahor maradt higgadt, és lőtt az üres kapuba. Ezen kívül sok mindent nem csinált a hazai csapat, de mégis vezetnek!
Nehéz dolguk lesz, ha otthon akarják tartani a három pontot. Hamarosan jövünk a második félidővel. Tartsanak velünk továbbra is!

45+1

45+1

Egy perc a ráadás.

45

Schneiderlin beadását kifejelték, majd Wanyama beadását is kivágták.

45

Wanyamat is lerántották. A tette N'Zogbia. Ismét jó helyről jöhet a vendég csapat.

44

Tadić a hosszú sarokra ívelt, de semmi veszély nem adódott belőle.

44

Hutton rúgta fel Manét. Szabadrúgás veszélyes helyről.

43

A beadást kifejelték, majd a kipattanót Sanchez bombázta rá, de méterekkel lőtt fölé. Kirúgás.

42

Westwood kapura tett labdáját Clyne rúgta ki. Szöglet.

41

Cissokho kapott szabadrúgást, aki fájlalja is a lábát, ápolni kell.

40

Remekül érkezett Fonte, de a fejes középre tartott, Guzan fogta.

40

Bertrand adta be a bal szélről, Cissokho szögletre mentett.

39

Kis szögletet láthattunk, majd a kapu elé tett labda magas lett mindenkinek, a támadásnak vége.

38

A beadást Sanchez fejelte ki, majd Tadić jobb oldali beadása ismét szögletre pattant.

38

Tadić adott remek passzt Manenak, aki jobbal tekerte rá, Guzan bravúrral védett. Szöglet.

37

Cleverly követett el szabálytalanságot. Megúszta lap nélkül. Egyenlőre sportszerű a meccs.

36

A jobb oldali beadást Forster húzta le. Tíz perc a félidőből!

35

Megfogta ez a bekapott gól a Southamptont.

34

Tadić beadását nagy nehezen kivágták a védők.

33

Weimannról ment ki a labda. Szöglet következhet.

Az Aston Villa gólt szerzett!

Mit csinált Forster? Ez itt a kérdés. Teljesen értelmetlenül jött ki 20 méterre a kapujától és késett el, GABRIEL AGBONLAHOR köszönte szépen higgadt maradt, és az üres kapura belőtte. Vezet az Aston Villa.

28

Bertrand passza nem sikerült, ezúttal hazai bedobás. Az utóbbi percekben leült a meccs.

27

A játékszert nem sikerült bent tartani, Southampton bedobás.

25

Mane kísérte ki a labdát, kirúgás következik.

25

Westwood lövése a sorfalon megpattant és lelassult, Forsternek ez csemege.

24

Agbonlahor kapott szabadrúgást. A távolság körülbelül 22-24 méter.

23

A második félidő felénél járunk, egyenlőre kaput eltaláló lövés nem volt, viszont nyom a Southampton.

22

Pellé eladta a labdát, jöhet az Aston Villa.

21

Tadić beadását nem tudta megfejelni egyetlen társ sem, a támadásnak vége.

20

Clark szerelt, szöglet következik.

18

Küzdelmes, eseménydús a mérkőzés. Az iramra sincs panasz.

17

Micsoda összejátékot mutat a Southampton. Zseniális támadás, Mane lövése azonban lecsúszott, kirúgás.

17

Tadić beadását Okore fejelte ki.

16

Mane érkezett a jobb oldali beadása üresen, de lesen volt. Jöhet Guzan.

15

Schneiderlin beadása nem jó, kontrázhat a Villa.

14

Long kapott szabadrúgást. Jó helyről jöhetnek a vendégek.

13

A beadást Pellé fejelte ki, Cleverly lövése elakadt a védők gyűrűjében.

13

Cleverly elől tisztázott Fonte. Szöglet.

12

Okore végezhette el a szabadrúgást.

10

Wanyama lőtte fölé 17 méterről. Kirúgás.

10

Tadić beadása ismét társhoz szállt, de a fejes nem volt pontos, tovább támadnak a vendégek.

9

Mane tette át a másik oldalra, majd Tadić lövésre szánta el magát, a löket megpattant, szöglet.

8

N'Zogbia követett el támadófaltot. Forster végezheti el.

7

Tadić kicsiben végezte el, majd ismét nála a labda, beadását az egyik társ lőtte rá, de gyengére sikerült, és elhagyta az alapvonalat.

7

Az első szögletet a vendégek végezhetik el.

6

Clyne végezhette el a bedobás. Támad a Southampton.

5

Wanyama követett el taktikai szabálytalanságot a középpályán.

4

Mane próbálkozott beadással, de lecsúszott, Guzan jöhet kirúgással.

3

Agbonlahor lövésre szánta el magát, de a védő blokkolta a lövést, és Forster kezében kötött ki a labda.

2

Bordó-fehérben az Aston Villa, kék-sárgában a Southampton.

1

A hazaiak kaptak rögtön szabadrúgást.

1

A Premier League 12. fordulójában hétfőn az Aston Villa fogadja, a csúcsformában lévő Southampton csapatát.

Az Aston Villa a 17. a tabellán három győzelemmel, két döntetlennel, hat vereséggel. A csapat 11 meccsen mindössze öt gólt lőtt, ez a legkevesebb a Premier Leagueban.
Hazai környezetben a leggyengébb a mérlegük, mindösszesen egyszer nyertek, egy döntetlen, és három vereség mellett.

A Southampton csodás teljesítményt nyújt az idei szezonban. A csapat jelenleg a Chelsea mögött a második helyen található! Nyolcszor győztek, egy döntetlen, és két vereség mellett. A védelem remekel, mindössze öt gólt kaptak! Ez a legkevesebb a Premier Leagueban! Öt meccs, öt győzelem zsinórban. Idegenben szorongatták azért a csapatot, három győzelem, és két vereség a mérleg.

A két csapat tavalyi szezonbeli meccsein viszont nem nyert a Southampton. Otthon kikapott az Aston Villatól, idegenben pedig 0:0-át játszottak, tehát ez azért a hazai csapat mellett szól, viszont a vendégek formája és idei teljesítménye alapján abszolút a Southampton az esélyesebb!

A meccs minden fontos eseményéről percről-percre tudósítunk Önöknek! Tartsanak velünk!
Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 21:00 - kor kezdődik..