BVSC Wáberer - ZF Eger

4:11

esemény vége (0:3, 1:4, 1:3, 2:1)

24.11.2014, 18:30 • Budapest Szőnyi úti uszoda • szollope

Már az első negyedben eldőlt a mérkőzés az Eger javára, sőt a harmadik negyed végig folyamatosan növelte előnyét. Sokszor elhamarkodottan lőtt a BVSC. Az egész meccsen mindössze egy akciógólt lőtt a BVSC, ami Mitrovics kapust is dicséri természetesen. A mezőnyben Vapenszki és Hosnyánszky parádézott, mindketten három gólig jutottak. A hazaiaknál Pásztor ért el három találatot.

BVSC Wáberer – ZF Eger 4:11

Köszönöm a figyelmet! (19:55:07)

32

Vége a mérkőzésnek.

32

Az ötméterest PÁSZTOR MÁTYÁS a jobb felsőbe lőtte. (4:11)

32

Ötméteres Zalánki ellen, Pásztor harcolta ki.

32

Hosnyánszky lőtt kétszer egymás után felső lécet.

31

Szívóst reklamálásért végleg cserével kiállították.

31

Mészáros passzolt a félpályáról Kovács felé, akinek a húzását bravúrral védte Mitrovic.

30

PÁSZTOR MÁTYÁS szabaddobásból hat méterről lőtt felsőléces gólt. (3:11)

29

Emberelőnyben ismét a kapufát találta el a BVSC.

29

Hazai időkérés.

29

Erdélyi maradt üres kapás szélen, de csak a felső lécet találta el.

28

Hosnyánszky bődületes erejű lövését védte Szakonyi.

28

Létay blokkolta Erdélyi lövését.

27

Kovács lőtt centerből, de Mitrovics megint nagyot védett.

27

Erdélyi remek passza után 3 méterről lőtt kapásból gólt BORISZ VAPENSZKI. (2:11)

27

Emberelőnyből lőtt Szabó 6 méterről, Mirtrovic védett jobb kézzel.

26

Szakonyi jött be a negyedik negyedre a BVSC kapujába ő védett most.

26

Szabó lőtt messziről , Mitrovics védett.

25

Emberfórból, Bedő nem lőtt kapura, ez lett a veszte.

25

ABVSC hozta el a labdát.

25

Elkezdődött a negyedik negyed.
Továbbra is egyoldalú a meccs. Szívós játéka is feljavult a harmadik negyedre, óriási nyomás alá helyezték a BVSC-t.

24

Vége a harmadik negyednek.

24

Szívós közeli lövését védte Györke.

24

Angyel ellen ötméteres, Kovács harcolta ki. Létay öt méteresét védte Mitrovics. A bal alsót célozta Létay.

24

Emberelőnyből ANGYAL DÁNIEL lőtte be 3 méterről kapásból a labdát Szívós passza után. (2:10)

23

Ambrus kiállítása után az Eger időt kért.

23

Györke védett nagyot.

22

Újabb páros kiállítás: Pásztor és Hárai. Hárai ezzel kipontozódott.

22

Szívós szerzett labdát a kapuja előtt.

21

Hosnyánszky játszott be centerbe rosszul.

21

Öt méteres a másik oldalon Szívóssal szemben, PÁSZTOR MÁTYÁS lőtte a bal alsóba az öt méterest. (2:9)

20

Öt méteres Létay ellen, SZÍVÓS MÁRTON lőtte a büntetőt a jobb felsőbe. (1:9)

20

Csuk blokkolt ismét remekül.

20

A BVSC emberelőnybe került, hazai időkérés.

19

Angyal hat méteres lövését védte bravúrral Györke.

19

Ambrus ellen fújtak kontrát.

18

Bedő szállította a következő fórt, amit UROS CSUCSKOVICS lőtt be 2 méterről középről a kapu bal oldalába. (1:8)

18

Újabb rossz passz a BVSC-nél, Létay kapott használhatatlan labdát.

17

Emberfórból Szívós lőtt kapufát négy méterről.

17

A BVSC támadhatott először.

17

Elkezdődött a harmadik negyed.

Óriási fölényben van az Eger. A második negyedet is uralta az Eger, akárcsak az elsőt. Meddő volt támadásban a BVSC, sem Pásztor, sem Török nem találta meg a "góllövő kezét". Az Egerben Hosnyánszky és Vapenszki parádézik.

16

Vége a második negyednek.

16

Újabb BVSC emberelőny. Pásztor Mészárost lőtte fejbe, vagyis saját csapattársát.

15

Györke megsérült, de tudja folytatni a játékot.

15

BORISZ VAPENSZKI ejtett egy fantasztikus gólt másodszándékból. (1:7)

14

Szívós rontott ziccert Erdélyi pazar passza után, Györke védett.

14

Török bombázott mellé.

14

Pásztor lőtt távolról blokkolták a lövést.

13

Hazai időkérés Csuk kiállítása után.

13

Újabb egri emberfór, amelyet Csuk húzásával fejeztek be a vendégek, Györke nagyot védett.

13

A BVSC emberelőnyből szerzete első gólját NAGY SÁNDOR révén , aki rossz kéz oldalról lőtte ki a hosszú felsőt. (1:6)

12

BORISZ VAPENSZKI lőtt messziről bődületes nagy gólt a jobb felsőbe. (0:6)

12

Most Ambrus nem tudott centerben labdát fogni.

11

Már emberfórban az Eger és HOSNYÁNSZKY NORBERT belőtte harmadik gólját is. Ismét hat méterről üresen lőtte ki a bal felsőt. (0:5)

11

Páros kiállítás: Borsós és Hárai ment ki.

11

Kovács veszített labdát centerben.

10

Borsós adott pocsék passzt Szabónak.

10

Hárai csavart centerből, a kapufát találta el.

9

HOSNYÁNSZKY NORBERT maradt üresen hat méterre a kaputól és lőtte ki a felsőt. (0:4)

9

Elkezdődött a második negyed , az Eger hozta el a labdát.

8

Egy negyednyi játék is elég volt az Egernek ahhoz, hogy elhúzzon. Mitrovics remekül véd az egrieknél. A BVSC sokszor elhamarkodottan lőtte el a labdát.

8

Vége az első negyednek.

8

Kotszidisz lövését és Borsósét is védte Mitrovics.

8

Vapenszki adott el egy labdát.

8

8

Létay lőtte el az emberelőnyt, Mitrovics jobb kézzel védett.

8

Erdélyi lőtt fölé a bal szélről.

7

BVSC emberelőnyből, Csuk blokkolta a lövést.

7

Egri emberelőnyből HOSNYÁNSZKY NORBERT a jobb szélről lőtt a kapus feje fölé. (0:3)

6

Emberelőnyből Pásztor lőtt 6 méterről kereszt lécet.

6

5

Az újabb egri fórból Hárai lőtt felső lécet 3 méterről.

4

Pásztort szerelte Zalánki.

4

Az egri emberfórból ANGYAL DÁNIEL szerzett gólt, kapufánál állva két méterről húzta be a labdát. (0:2)

3

Pásztor kapott rossz passzt, oda a támadás.

3

Angyal bekkelt remekül Kováccsal szemben.

2

Bedő centerezett, mellé lőtt.

2

Török találta el a jobb szélről az oldalhálót.

2

MILOS CSUK akart centerezni, de az egyik védő belekapott a labdába és így ment a kapuba a labda. (0:1)

1

Györke tolta szögletre a labdát.

1

Elkezdődött ameccs , a BVSC-é az első támadás lehetősége.
A férfi vízilabda OB I kilencedik fordulójában a címvédő egriek a BVSC-hez látogatnak.

A találkozó esélyese a tabellán negyedik helyen álló Eger, a BVSC a nyolcadik pozícióját foglalja el. Mindkét együttessel kitolt a fiatalokra építő UVSE. Az Eger ikszelt a lilák ellen, míg a BVSC az előző fordulóban 5:3-ra kikapott tőlük. Az Egernek emellett az iksz mellett egy veresége van, amelyet a Szolnoktól szenvedett el, többi hat meccsét megnyerte. A BVSC három győzelemmel és öt vereséggel áll.

Érdekesség, hogy éppen a BVSC-től szerződtette az Eger Dabrowski Norbert vezetőedzőt és a világbajnok centert, Bedő Krisztián 2013-ban. A BVSC-t erősíti idén Pásztor Mátyás és Török Béla, akik tavaly még a Szolnok színeiben az Egerrel vívtak bajnoki döntőt, így őket fűtheti a visszavágás lehetősége, amire azért kevés esélyük van a zuglóiaknak.

A hevesiek a hétvégén már BL-meccset játszanak a múlt héten Európai Szuperkupát nyerő Barcelonetával, így egyfajta főpróbának számít nekik ez az összecsapás.
Üdvözöljük on-line oldalunkon. Az esemény 18:30 - kor kezdődik..