BVSC Wáberer - ZF Eger

4:11

esemény vége (0:3, 1:4, 1:3, 2:1)

24.11.2014, 18:30 • Budapest Szőnyi úti uszoda • szollope

Már az első negyedben eldőlt a mérkőzés az Eger javára, sőt a harmadik negyed végig folyamatosan növelte előnyét. Sokszor elhamarkodottan lőtt a BVSC. Az egész meccsen mindössze egy akciógólt lőtt a BVSC, ami Mitrovics kapust is dicséri természetesen. A mezőnyben Vapenszki és Hosnyánszky parádézott, mindketten három gólig jutottak. A hazaiaknál Pásztor ért el három találatot.

BVSC Wáberer – ZF Eger 4:11

Köszönöm a figyelmet! (19:55:07)

32

Az ötméterest PÁSZTOR MÁTYÁS a jobb felsőbe lőtte. (4:11)

30

PÁSZTOR MÁTYÁS szabaddobásból hat méterről lőtt felsőléces gólt. (3:11)

29

Erdélyi maradt üres kapás szélen, de csak a felső lécet találta el.

27

Erdélyi remek passza után 3 méterről lőtt kapásból gólt BORISZ VAPENSZKI. (2:11)

24

Emberelőnyből ANGYAL DÁNIEL lőtte be 3 méterről kapásból a labdát Szívós passza után. (2:10)

21

Öt méteres a másik oldalon Szívóssal szemben, PÁSZTOR MÁTYÁS lőtte a bal alsóba az öt méterest. (2:9)

20

Öt méteres Létay ellen, SZÍVÓS MÁRTON lőtte a büntetőt a jobb felsőbe. (1:9)

18

Bedő szállította a következő fórt, amit UROS CSUCSKOVICS lőtt be 2 méterről középről a kapu bal oldalába. (1:8)

Óriási fölényben van az Eger. A második negyedet is uralta az Eger, akárcsak az elsőt. Meddő volt támadásban a BVSC, sem Pásztor, sem Török nem találta meg a "góllövő kezét". Az Egerben Hosnyánszky és Vapenszki parádézik.

15

BORISZ VAPENSZKI ejtett egy fantasztikus gólt másodszándékból. (1:7)

12

BORISZ VAPENSZKI lőtt messziről bődületes nagy gólt a jobb felsőbe. (0:6)

11

Már emberfórban az Eger és HOSNYÁNSZKY NORBERT belőtte harmadik gólját is. Ismét hat méterről üresen lőtte ki a bal felsőt. (0:5)

9

HOSNYÁNSZKY NORBERT maradt üresen hat méterre a kaputól és lőtte ki a felsőt. (0:4)

8

Egy negyednyi játék is elég volt az Egernek ahhoz, hogy elhúzzon. Mitrovics remekül véd az egrieknél. A BVSC sokszor elhamarkodottan lőtte el a labdát.

7

Egri emberelőnyből HOSNYÁNSZKY NORBERT a jobb szélről lőtt a kapus feje fölé. (0:3)

4

Az egri emberfórból ANGYAL DÁNIEL szerzett gólt, kapufánál állva két méterről húzta be a labdát. (0:2)

2

MILOS CSUK akart centerezni, de az egyik védő belekapott a labdába és így ment a kapuba a labda. (0:1)