Telekom Veszprém – RK Vojvodina

31:26

vége (18:11)

18.12.2014, 17:00 • Veszprém Aréna • Kármán Zoltán

Megszerezte újabb győzelmét a Veszprém, összességében a tizenkét meccsük mindegyikét megnyerték a SEHA-Ligában. Nem volt egy súlycsoportban a két együttes, ez jól látható volt a meccs egyes szakaszaiban, különösen a záró tíz percben.

26-16-nál tíz gól volt közte, az azt követő időszakot a Vojvodina nyerte 10:5 arányban. Ez sem okozott azonban gondot az utolsó percekben teljesen leeresztő hazaiaknak. Alilovic hozott egy jó átlagot a kapuban, elől Ruesga, Lékai és Nilsson volt elemében, Iváncsiknak is akadtak fontos góljai. A vendégeknél Datukashvili, Zivkovic és Elezovic termelt átlagon felül. Összességében a veszprémi győzelem teljesen megérdemelt, az "év végi forma" azonban kiütközött már a magyar csapaton.

MKB-MVM Veszprém – Vojvodina: 31-26!
---- (18:28:56)

60

Mérkőzés vége. (31:26)

60

Tíz másodperc van még. Egy kínait még elszúrunk, magas volt Iváncsiknak. (31:26)

60

DATUKASHVILI a sokadik passzt követően végül hatalmas átlövésgólt ragaszt a bal felsőbe! (31:26)

60

Jó ideje passzívnál támadnak a szerbek. (31:25)

59

Passzív a vendégeknél. (31:25)

59

Időt kér 1,5 perccel a vége előtt az Újvidék. (31:25)

59

Megint eladjuk elől, teljesen leeresztett a Veszprém az utolsó percekre. (31:25)

58

BECIROVIC vetődött be egy kapufáról kipattanó labdára és a levegőben úszva szerez svédcsavaros gólt, ez igazán szépségdíjas volt! (31:25)

58

Rossz bejátszás középen, jöhetnek a szerbek. Már nem futunk vissza. (31:24)

58

ORBOVIC gyors lerohanás végén eredményes a jobb oldalról. (31:24)

57

Datukashvili talpról kísérletezett, Alilovic hárított és miénk a labda, ameddig el nem adjuk elől. (31:23)

57

A meccs hajrájához érkeztünk, izgalmak nélkül. (31:23)

56

LÉKAI szerez gólt lerohanásból Iváncsik ügyes labdahalászását követően. (31:23)

56

Érezhető, hogy egyik csapat sem pörög igazán a meccs nagy részében. (30:23)

56

Gulyás cundere nem jön be, számított rá Arsenic. (30:23)

55

Emberhátrányunkból emberelőny lett. (30:23)

55

Nilssont másodszor birkózzák le zsinórban, ez már két perces kiállítást hoz Becirovicnak. (30:23)

54

Visszaért Alilovic, de ZIVKOVIC bal oldali betörésénél nem tudott védeni. (30:23)

31:26

Telekom Veszprém: Mikler, Alilovic – Gulyás, Iváncsik G., Schuch, Ruesga, Nilsson, Nagy L., Zeitz, Ugalde, Marguc, Chema (Rodriguez), Terzic, Lékai, Kancel, Füzi

RK Vojvodina: Arsenic, Perovic, Kocic – Zivkovic, Orbovic, Todorovic, Elezovic, Marjanovic, Smiljanic, Ranisavljevic, Jovanovic, Lazovic, Nikolic, Stankovic, Becirovic, Datukashvili