MTK-Budapest – Esercito-FIGH Futura Roma

24:26

vége (14:13)

18.12.2014, 19:00 • Budaörsi Sportcsarnok • Teleki Péter

Meglepetésre a Futura Roma kétgólos győzelmet aratott az MTK-Budapest csapata ellen.
Az olaszok jól kezdték a mérkőzést, végig szívósan és dinamikusan kézilabdáztak, míg a kék-fehérek játékából ma hiányzott a lendület.
A sok hiba ellenére az MTK-Budapest fordulhatott egygólos előnnyel a második játékrészre. A szünet után a magyarok kezdtek jobban, pillanatokon belül háromra duzzadt az előnyük. Ekkor úgy tűnt, hogy kék-fehér szempontból sima lesz a találkozó, csak éppen az olaszok gondolták másképp.
Egy pillanatig sem adták fel, és az utolsó tíz percben már náluk volt az előny. A magyar csapaton igazából az időkérés sem segített, a Futura Roma pedig a vezetést már nem engedte ki a kezéből.
Köszönöm a figyelmet. (20:27:45)

60

Mérkőzés vége. (24:26)

60

BALOG ment oda a büntetőhöz, bevarrta, de ez már nem oszt nem szoroz. (24:26)

60

Gheorghecrist kapott két perces büntetést, emberhátrányban fejezik be az olaszok. (23:26)

59

GHEORGHECRIST jobb szélről betalált, ezzel feltehetően eldőlt a találkozó. (23:26)

59

A Futura Roma időt kért. (23:25)

58

Az MTK-Budapest ugyan kivédekezte az olaszok támadását, de másik oldalon se sikerült betalálni. (23:25)

57

Eksztázisban játszanak az olaszok, meglehet az első győzelmük. (23:25)

56

COSTA futott be középre, érkezett is a labda hozzá, beállós pozícióból tudott eredményes lenni. (23:25)

55

ÁBRAHÁM szedett össze egy bejátszás, beállós találata után egy van közte. (23:24)

54

FANTON vállalkozott lövésre, góljával már kettővel mennek az oalszok. (22:24)

53

Varga nagy fölé bombázott, COSTA viszont egy kipattanó után vezetést szerzett csapatának. (22:23)

52

Sok labdát elszórnak a csapatok, az MTK-Budapest egyre idegesebb. (22:22)

51

SZÁDVÁRI kapta a labdát bal szélen, okos ejtésével ismét egyenlő az állás. (22:22)

51

Az MTK-Budapest időt kért. (21:22)

50

NIEDERWIESER átlövése beakadt, ezzel ismét az olaszoknál az előny. (21:22)

49

Most mindkét oldalon hibáztak a csapatok, a Futura Roma támadhat a vezetésért. (21:21)

48

WOLF lőtt bal kettőből kapura, az olasz kapusnak nem volt ellenszere ellene. (21:21)

24:26

MTK-Budapest: Ignácz-Pethő (kapus) – Csuka, Horváth, Varga, Ábrahám, Balog, Szádvári, Fekete, Török, Barna, Kovács Wolf, Valovics

Esercito-FIGH Futura Roma: Prinster, Zanotto, Luchin (kapusok) – Cipolconi, Niederwieser, Dilisciandro, Ravasz, Cattaneo, Gheorghecrist, Costa, Cappillaro, Kovács, Fanton

Játékvezetők: Hargitai, Markó