Győri Audi ETO KC – DVSC - TVP AQUATICUM

30:16

vége (14:9)

28.01.2015, 18:00 • Audi Aréna, Győr • Tóth Gábor

Meglepte a DVSC a hazaiakat, három góllal is vezettek a meccs elején, de a Győr visszafogta a hibákat, és még úgyis elhúztak szép lassan, hogy a büntetők értékesítésével hadilábon álltak. A szünetben öt gól volt az ETO előnye, ezt a második félidő elején pillanatok alatt tízre hizlalták, onnan már a DVSC-ben sem maradt hit egy igazán szoros mérkőzésre, a 14 gólos különbség reálisnak tűnik a teljesítmények alapján. (19:26:01)

60

Mérkőzés vége. (30:16)

60

Marincsák kapufája után időn túli szabaddobás jön, Bárány nem talál kaput belőle. (30:16)