Magyar kupa

B.Braun Gyöngyös KK – Grundfos Tatabánya KC

33:28

vége (17:13)

28.01.2015, 19:00 • Gyöngyösi Városi Sport- és Rendezvénycsarnok, Gyöngyös • Attila Varsányi

Köszönjük megtisztelő figyelmüket! (20:43:48)
Örömünnep Gyöngyösön, a szinte végig a továbbjutás határán mozgó, s vezető hazaiak kiharcolták a továbblépést, ami a bajnoki eredményeket elnézve hatalmas meglepetés és bravúr. Matic edző szerint ez a Tatabánya még nem az őszi Tatabánya, s egyet tudunk érteni vele. A gyöngyösiek remek védekezéssel és gyors támadásokkal óriásit harcoltak, s nagy szívvel teljesen megérdemelten kerültek a kupa negyeddöntőjébe.

Egyetlenegy góllal, de hatalmas bravúrral kiharcolta a továbbjutást a Magyar Kupában a Gyöngyös, 61:60-as összesítéssel!

60

Mérkőzés vége. (33:28)

60

Bodó átlövése felső kapufa, a hazaiaké a labda! (33:28)

60

Sándort küldik ki a végén a bírók. (33:28)

60

Juhász kap szabaddobást középen. (33:28)

59

Mazákot komoly fájdalmakkal ketten támogatják le a pályáról. (33:28)

59

Továbbjutásra áll a hazai csapat, miközben Mazák ápolása miatt szünet van a játékban. (33:28)

59

Sándor lövését még védte Paul, de a kipattanót TÓTH belövi a jobb szélről! (33:28)

59

Hazai időkérés. (32:28)

58

Harsányi átlövését védi Tamási, a hazaiaké a labda! (32:28)

58

32:28-ra nyert az első meccsen a Tatabánya, ha nem születne már gól a lefújásig, akkor büntetődobások jönnének. Ha lesz gól, akkor legalább öttel kell már nyernie a Gyöngyösnek a továbbjutáshoz. (32:28)