ESMTK – BLSZ válogatott

2:1

vége (1:0)

28.01.2015, 18:00 • Pesterzsébet, Zodony utca • Pörge Béla

Lefújja a játékvezető hosszabbítás nélkül. Nem volt jó mérkőzés, de ez főleg a hidegnek köszönhető, ilyen időben nehéz jó iramú meccset játszani.
Megérdemelten nyert az ESMTK, jobbak voltak, a BLSZ válogatottnak csak néhány lehetősége volt.
Köszönöm a figyelmet! (19:50:26)

90

89

Még egy utolsó sansza lehetett volna a BLSZ válogatottnak, de eladták a labdát.

88

Tartja a labdát az ESMTK, nincs sok izgalom a végén se.

86

Németh került ziccerbe, ám Zubányba lőtte a labdát, kétszer is.

84

Bonica húzta le a labdát.

83

Szöglethez jut a BLSZ válogatott, sokan fel is mennek, nagy sansz ez!

80

Így még izgalmas lehet az utolsó pár perc, bár nincs nagy iram.

80

Max volt lesen.

79

A BLSZ válogatott gólt szerzett!
GÓÓL! Csak mondani kellett... Egy labdaszerzés után lőtt a kapuba CSABAI, 2-1!

78

Paholics tört el egy labdát, pedig ritkán jut el az ESMTK kapuja elé.

77

Németh cselezte be magát a 16-oson belülre, Zubány jól jött ki.

75

Újabb lövés hazai oldalon, ez is mellé ment.

73

Vörös lőtt 20 méterről mellé, nem volt rossz!

72

Az ellenfél térfelének közepén kap szabadot az ESMTK.

71

A játék képét elnézve ezzel el is dőlt a meccs.

70

Az ESMTK gólt szerzett!
GÓÓL! Kiss lapos beadását HOFFMAN pörgette a kapuba, szép jelenet volt, 2-0!

69

Bánk volt lesen egy előrevágott labdánál.

68

Mezőnyjáték zajlik már percek óta, hazai fölényben.

65

Közben szöglet a hazaiaknál, nem okozott veszélyt.

63

Csere a ESMTK-nál: lemegy Murinai, bejön Hoffman.

63

Csillag lőtt kapufát egy eladott labda után, kb. 20 méterről!

61

Max lövését fogta Zubány.

59

Szabó visszatért.

58

Rövid ideig állt a játék, Szabó megsérült, játékvezetői labdával folytatódik a meccs.

56

Csere a BLSZ válogatottnál: lemegy Szécsi, bejön Jókay-Guttman.

55

Németh fejelt kapura, Zubány ismét bravúrral védett.

52

Hatalmasat hibázott hátul az ESMTK, Szentesi emelt kapura, éppen, hogy mellé ment!

49

11-est reklamálnak a hazaiak, Németh került a földre, néma maradt a síp.

48

Az első lövés a második félidőben, Max követte el, sokkal mellé ment.

46

6-ot cserélt a szünetben az ESMTK: Bonica, Mile, Szabó, Bányai, Németh és Max a pályán a második félidőben.

46

Az első félidő nem hozott sok izgalmat, és jó játékot sem. Az ESMTK uralja a játékot, megérdemelten vezetnek, bár volt egy jó periódusa a BLSZ válogatottnak is. Hamarosan folytatjuk!

45+1

45

Egy túl hosszú kiugratást szedett össze Zubány.

45

Kirúgás a vége, volt egy ütközés a 16-oson belül, szerencsére nem volt komoly.

44

Egy megpattanó lövés után ismét nagyot védett Zubány, jöhet a 4. szöglete az ESMTK-nak.

43

A félidő végére beszorult a BLSZ válogatott, Zubány újabb bravúrja után a mérkőzés harmadik sarokrúgása következik.

41

Hosszú volt mindenkinek a labda, bedobás a túloldalon a vége.

40

Egy labdaszerzés után Csepregi lőtt éles szögből, Zubány védett, szöglet!

37

Csepregi mehetett egyedül a kapura, elemelte a kijövő Zubány fölött, de mellé ment a labda.

35

Az utóbbi percekben többet van a labda a BLSZ válogatottnál.

34

Egy hosszú passzt fogott Imre.

32

Labdát szerzett a BLSZ válogatott az ellenfél térfelén, de nem sikerült letámadniuk az ESMTK-t, kirúgás a vége.

31

Egy gyenge fejes után vendég kirúgás következik.

29

Bánk cselezgetett a 16-osnál, ám elvették tőle a labdát, végül csak sikerült egy vendég játékosnak kapura lőnie, Imre fogta könnyedén.

28

Talán a fagyos hideg lehet az oka, meg persze az is, hogy ez egy felkészülési mérkőzés, de egyelőre igen harmatos az iram.

26

Egy távoli lövés vetett véget ennek, ami messze fölé ment.

25

Tart a hazai fölény továbbra is, beszorult a BLSZ válogatott.

24

Nagyon szép támadást vezetett az ESMTK, Csepregi ment el a jobb szélen, beadása is jó volt, ám Böröczki eltörte a labdát, marad az 1-0.

23

Bánkot szerelték a 16-oson belül, ez most szép vendég támadás volt.

22

Zubány fogott egy hosszú indítást, ezúttal magabiztosan avatkozott játékba.

20

Böröczki volt lesen, ugyan a kapuba lőtt a sípszó után, de ez így természetesen érvénytelen találat, marad az 1-0.

19

Mezőnyjáték zajlik már pár perce, hazai fölényben.

16

Úgy tűnt, labdát szereznek a vendégek az ellenfél térfelén, de egy apróbb szabálytalanság miatt kifelé fújt a játékvezető.

14

Böröczki ment el a jobb szélen, laposan adott be, Zubány fogta.

13

Az ellenfél térfelén kap szabadrúgást a BLSZ-válogatott, de nem alakult ki veszély a kapu előtt.

12

Soós fejelt fölé.

11

Az első szögletet az ESMTK végezheti el a jobb oldalról.

10

Zubány ismét rosszul ért labdába, szerencséjére most lesre pattant a labda az egyik erzsébeti támadóról, így marad az 1-0.

8

Az első BLSZ támadás,Visnyei lőtt mellé kiszorított szögből.

7

GÓÓL! Egy elrontott kirúgásra CSEPRGEI csapott le, kicselezte a kapust, és 6-7 méterről a kapuba lőtt, 1-0!

6

Az első percekben az ESMTK birtokolja a labdát és támad.

5

ESMTK: Imre – Lázár, Soós, Nemes, Müllerlei – Kiss, Farkas, Turi, Murinai – Csepregi, Böröczki

BLSZ válogatott: Zubány – Környei, Horváth, Kovács, Szécsi – Csillag, Paholics – Szentesi, Csabai, Visnyei – Bánk
Cserék: Picikasz, Jókay-Guttman.

2

Rögtön egy hazai lövés, nem sokkal ment mellé a 18 méterről eleresztett löket!

1

Az ESMTK fehérben, a BLSZ válogatott feketében játszik ma este. A hazaiak kezdték a meccset.

1

A hazaiak összeállítása sajnos csak később lesz meg, türelmet kérek a hazai olvasóktól!
Január 28-án, szerdán játssza a 2014/15-ös bajnokság tavaszi szezonjának első felkészülési mérkőzését az ESMTK. A pesterzsébeti csapat az NBIII. Közép csoportjában az 5. helyen telel. Meglehetősen szoros azonban a mezőny, a dobogó legalsó foka, és a még kiesést jelentő 14. hely között mindössze 7 pont a különbség.
Az ESMTK a BLSZ válogatottjával mérkőzik meg az első idei meccsén. Tartsanak velünk!
Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 18:00 - kor kezdődik.

2:1

vége (1:0)

Gólok: 7. Cseprgei, 70. Hoffman – 79. Csabai

ESMTK: Imre (46., Bonica) – Lázár (46., Mile), Soós, Nemes (46., Szabó), Müllerlei (Vörös, 55.) – Kiss (46., Bányai), Farkas, Turi, Murinai (63., Hoffman) – Csepregi (46., Németh), Böröczki (46., Max)
Cserék: Bonica – Mile, Szabó, Bányai, Németh, Max, Vörös (55.), Hoffman (63.)

BLSZ válogatott: Zubány – Környei, Horváth, Kovács, Szécsi (56., Jókay-Guttman)– Csillag, Paholics – Szentesi, Csabai, Visnyei – Bánk
Cserék: Picikasz , Jókay-Guttman (56.)