Dunaújváros PASE – Szolnoki MÁV FC

1:1

vége (1:0)

28.01.2015, 12:30 • Dunaújvárosi műfüves focipálya, Dunaújváros • SportLackó93

Teljesen kiegyenlitett mérkőzésen igazságos döntetlen született. Az első félidőben egy picivel több hazai lövést jegyezhettünk fel, és a félidő végén mondhatni megérdemelten vezetést szereztek Jakab találatával az újvárosiak.

A második félidőben viszont a vendégek játszottak jobban, ziccerig nem tudták kidolgozni akcióikat, viszont az átlövések veszélyt teremtettek Nagy kapujára. A hajrához közeledve a spori észrevette a védő szabálytalanságát, és jogos büntetőt itélt, melyet Nagy I. higgadtan a hálóba is lőtt. Ezt követően is túlnyomó többségben a pálya középső harmadában folyt a játék. Emlitésre méltó még Sóron remek beadása amit Papp fejelt centikkel, vagy annál is kevesebbel a kapu fölé! A mérkőzés tehát 1:1-es döntetlennel ért véget. Köszönjük megtisztelő figyelmüket! (14:24:30)

90+1

90

Tóth Dániel lövése elszállt a kapu mellett jócskán. Kirúgás következhet.

90

A rendes játékidő utolsó percében járunk.

89

B. Tóth lövését közvetlen közelről blokkolták.

88

Újvárosi bedobás a pálya középső harmadában.

87

Szolnoki szabad a tizenhatos előteréből, melyet laposan tekert be Nagy I., ám a sorfalban elakadt. Bedobás következik.

85

Jól jött a szolnoki átadás a hosszú irányába, a kapus kiejtette, majd Zsolnairól visszapattant a kapus kezébe. Mázlija volt.

83

Hosszabbitással maxmimum tiz perc a félidőből.

82

Tóth D. lesen tartózkodott.

81

A jobboldali újvárosi beadást kifejelte Kenderes.

80

Szolnoki bedobás az újváros térfelén.

78

Sóron parádésan tette középre a labdát, Tóth Tibor fejese milliméterekkel szállt a kapu fölé!

77

Hazai szabad a tizenhatos előteréből. Sóron a labda mögött.

75

Negyedóra a rendes játékidőből.

74

A Szolnok gólt szerzett!

NAGY ISTVÁN a bal sarokba lőtte középmagasan a labdát, a kapusnak esélye sem volt. 1:1!