Ligue 1 Uber Eats

FC Metz – Évian Thonon Gaillard

1:2

vége (1:1)

28.02.2015, 20:00 • Stade Saint-Symphorien, Longeville-lès-Metz • Kolarics László

Az Évian ismét fontos csatát nyert, ráadásul megint idegenben! A Metz még egyenlíteni tudott a félidő elől, de hiába kezdte jobban a második félidőt a hazaiak, a vendégek megint vezetést szereztek és meg is őrizték a meccs végéig. (21:53:43)

90+3

90+2

Sougou volt lesen, a hazaiak jöhetnek szabadrúgással.

90+1

Sarr esik el a tizenhatoson belül, de nem bántotta Cambon, mehet tovább a játék.

90

Három perc lesz a hosszabbítás.

90

Kisszögletbe kezdenek a vendégek, de Sabaly hamar elveszti a labdát.

89

Sougou elől kivágja a labdát a bal szélen Rivierez, szöglet a vendégeknek.

88

Thomasson rúgja rá a jobb szélen a labdát Lejenure, egy lassú, kényelmes bedobás jön a vendégektől.

87

Maiga lövése a tizenhatos jobb sarkától jócskán mellé gurul.

86

A harmadik csere a Évian Thonon Gaillardnál: lemegy Barbosa, bejön Mongongu.

84

Leroy fogta a jobbról középre lőtt labdát, a vendégeké a játékszer.

83

Ndaw 22 méteres lövését védte Leroy, a kipattanót pedig vetődve fogta Maiga elől.

82

Próbálkoznak a hazaiak, de nincs erő a támadásaikban.

81

Sasinak hosszú az indítás a bal szélen, kirúgással jöhet az Évian.

80

A harmadik csere a FC Metz-nél: lemegy Phillips, bejön Ndaw.

79

Szöglet a vendégeknek, de Barbosa jobb oldali beadását kifejeli a kapuja elől Lejjeune.

78

A második csere a Évian Thonon Gaillardnál: lemegy Duhamel, bejön Sougou.

77

Lesen kapta a labdát Maiga, a vendégek jöhetnek szabadrúgással.

76

A második csere a FC Metz-nél: lemegy Doukoure, bejön Bussmann.

75

Sassi jobb oldali szögeltét 11 méterről a kapu mellé fejelte Phillips.

74

Sabaly csúsztatja ki szögeltre a jobb oldali beadást, jöhetnek a hazaiak.

73

Úgy látszik csak altattak mindenkit a vendégek a második félidőben, aztán fogták magukat és megint vezetést szereztek.

Gilles SUNU - 1:2

72

Az Évian gólt szerzett!
Thomasson szerez labdát a bal szélen, leviszi az alapvonalig, majd a visszagurítását GILLES SUNU 15 méterről a kapuba vágja!

71

Úgy néz ki az Évian az egy ponttal is elégedett, nem nagyon akarnak támadni.

70

Sunu akarta kapura pöckölni a labdát 12 méterről, de mellé kanyarodott, kirúgás a hazaiaknak.

69

Abdallah löki el a bal szélen Lejeuet, szabadrúgás a középpályán a hazaiaknak.

68

A jobb oldali szögletet kifejelte a kapu elől Cambon, a kipattanót 20 méterről csúnyán fölé lőtte Philipps.

67

Nounkeu vágta ki szögletre Rivierez jobb oldali beadását.

66

Az első csere a FC Metz-nél: lemegy Metainre, bejön Nsor.

65

Barbosa bal oldali szögletét lehúzta a levegőből Carrasso.

64

Duhamel kapta az indítást, majd a tizenhatosnál Thomasson elé passzolt, aki elől kivágta szögeltre Marchal.

63

Doukoure ívelte a kapu felé a labdát, de túl magasan, kirúgás a vége a vendégeknek.

62

Koné lökte el fejes közben Sasit, szabadrúgás a hazaiaknak, 35 méterről.

61

Megint Leroynak kellett figyelnie, Nounkeu mellett Metanre fejelt kapura 11 méterről.

60

Egyre jobban támadnak a hazaiak, most az Éviannak kéne rákapcsolnia.

59

Sassi jobb oldali beadása veszélyesen kanyarodott, majd a keresztlécről vágódott ki, szerencséje volt Leroynak.

58

Az első csere a Évian Thonon Gaillardnál: lemegy Tejeda, bejön Nsikulu.

57

Leroynak akadt dolga ismét, egy baloldali beadást húzott le a levegőből.

56

Leroy fogta vetődve a tizenhatosra belőtt labdát, Sassi elől.

55

Sabaly és Metainre csúszott a labdáért a jobb szélen, a vége bedobás a hazaiaknak.

54

A jobb sarokból jött a hazaiak szöglete, de kifejelte a kapuja elől Cambon.

53

Sarr 25 méteres lövése megpattan Nounkeun, Leroynak szerencséje van, centikkel a kapu mellé megy a labda.

52

Metainre futott lesre, a vendégek jöhetnek szabadrúgással.

50

Szöglet a vendégeknek, de Koné jobb oldali beadását most fogja Carrasso Duhamel elől.

49

Hasonlóan kezdtek a csapatok mint az első félidőben, óvatosan, nem rontanak neki a másiknak.

48

Maigának hosszú az indítás, Leroy fogja a labdát.

47

Duhamel elől szögeltre vágja a labdát Lejeune, a vendégek jöhetnek.

46

Tejeda jobb oldali beadását fogta Carrasso.

46

Az Évian Thonon Gaillard kezdte a második félidőt.

46

Az Évian elég jól kezdet idegenben, egy szerencsés góllal a vezetést is megszerezték. A Metz is szerencsésen egyenlített, de Sarrt dicsérhetjük, mert jól érkezett a kapu elé. a hazaiak nem sokat nyújtanak, de az Évian nagyon rá akart ülni az eredményre ez lett a vesztük. A második félidőre maradt még izgalom, várhatjuk a további gólokat.

45+2

45+2

Duhamel kapott sárgát reklamálásért.

45+1

Most Barbosa futott lesre, megint a hazaiak jönnek.

A Metz gólt szerzett!
Egy jobbról beadott labdára a hosszú saroknál üresen érkezett SARR és négy méterről a kapuba lőtt!

42

Maiga kapja a tizenhatos előtt a labdát, de a lövése a kapu fölé megy.

40

Rivierez löki el a szabadrúgásnál Duhamelt, a vendégek jöhetnek a tizenhatosuktól szabadrúgással.

39

Barbosa löki fel hátulról Metainret, szabadrúgás jobbról, 35 méterről a hazaiaknak.

38

Tejedát szereli könnyedén Sassi, a kezdőkörnél a hazaiaké a labda.

37

Cambon szereli a bal oldalon Sarrt, a vendégeké marad a labda.

36

Rivierez buktatta Barbosát, sárga lapot kapott érte.

35

Noukeu kísérte ki a labdát Maiga elől, kirúgás a vendégeknek.

34

Az Évian , mint két hete, nagyon taktikusan játszik, a vezetést őrzik foggal-körömmel!

32

Palomino kapott sárga lapot egy lerántásért.

31

Az Évian most már még jobban igyekszik hátul megbecsülni a labdát, a hazaiak, még nem ocsúdtak a gól óta.

30

Az Évian szabadrúgását Barbosa lőtte fölé, centikkel kerülte el a labda a kaput.

29

Jose kapott sárga lapot, mert buktatta Sunut a tizenhatos előtt.

28

Carrasso gyakorlatilag a saját fejére ejtette a labdát, úgy ment be a kapuba.

Johann CARRASSO - 0:1

28

Sunu jobb oldali beadásánál CARRASSO rosszul jött ki és a kapuba pattant róla két méterről a labda!

26

A bal oldali szöglet után Kone lőtt kapura 22 méterről, de a hazai kapu mellé gurult a labda.

25

Szöglet a vendégeknek, Carrasso kiejti a hazaadást a kapu jobb oldala mellett.

24

Carrasso vár és vár, kinek rúgja ki a labdát, ha nem helyezkednek?

23

Eddig egy kaput eltaláló lövés volt, elég fukarok ezzel a csapatok.

22

Sarr a bal szélen kicsúszik a pályáról az Évian kispadhoz, de szerencsére nem lett baja.

21

Phillips kapott sárga lapot Thomasson buktatásáért.

20

Sunu hosszan tolja meg a labdát a középpályán,a tizenhatos előtt a hazaiaké a labda.

19

Lesre futott Duhamel, megint a hazaiak jöhetnek szabadrúgással.

18

Nem mer kinyílni az Évian, így nem is nagyon tud támadni.

16

Duhamelnek rossz a labda a jobb szélen, bedobással fordulhat a Metz.

15

Sabaly a bal szélen lövi előre a labdát Barbosa felé, de hosszú lett a támadónak, kirúgás a hazaiaknak.

14

A labdabirtoklásban 5-45% az arány a vendégeknek, az Évian okosan játszik eddig.

13

Thomasson vágja ki a jobb oldalon a labdát Sassi elől, bedobás a hazaiaknak.

12

Maiga lesről lépet vissza a labdáért, a vendégeké a szabadrúgás.

11

Sunu kapott egyet hátulról, Phillipstől, szabadrúgás a felezővonaltól a vendégeknek.

10

Carraso fogja a jobbról érkező Sunu beadást, jöhetnek a hazaiak.

9

Elég óvatosan kezd mindkét csapat, inkább a védekezésre koncentrálnak.

8

Tejeda passza után Thomasson volt lesen a jobb szélen, a hazaiak jöhetnek szabadrúgással.

6

Duhamel fejelte el a labdát Doukoure elől, a vendégeké a labda a középpályán.

5

Szabadrúgás a hazaiaknak, Mateinret lökte el a jobb szélen Sabaly.

4

Nounkeut az oldalvonal mellett ápolják tovább, folytatódhat a játék.

3

Sunu és Nounkeu ütközött össze a vendégektől a középpályán, ápolni kell Nounkeut.

2

Carrasso fogta Barbosa előreívelését, nem lett belőle veszély.

1

Az FC Metz kezdte a mérkőzést.

1

A mai este a Metz az Évian csapatát fogadja egy igazi kiesési rangadón.
A Metz az utolsó helyen áll a bajnokságban, az eddigi 22 pontjával. Az utóbbi öt meccsükön két döntetlen és három vereség a mérlegük, nincsenek bombaformában.
Az Évian is kieső helyen áll, hiszen a 18-ak, de nekik 26 pontjuk van már a nevük mögött. Két hete már nyertek idegenben az alattuk álló Lens csapata ellen, a múlt héten pedig elmaradt a meccsük a rossz időjárás miatt. Volt ideje tehát készülni a csapatnak az újabb idegenbeli megmérettetésre!
Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 20:00 - kor kezdődik.