esemény vége (5:1, 5:1, 6:2, 6:2)

28.02.2015, 16:00 • szollope

Szolnoki Dózsa-KÖZGÉP: Nagy, Decker – Gocics 1, Madaras 4, Vámos 3, Hangay 1, Mezei 1, Lukács D. 1, Tóth M. 2, Varga Dániel 1, Varga Dénes 3, Sz. Mitrovics 5, Jansik.

Debreceni VSE: Kátai – Makszim, Kállay 4, Soltész, Smitula, Sipos, Somorjai, Kincses 1, Süveges, Szabó B. 1, Kolarik, Tóth P., Halek. (17:23:07)

Minden negyedet négy góllal nyert meg a Szolnok, óriási fölényben volt végig a Dózsa. Rengeteg gólt szerzett lefordulás után a hazai csapat, de minden elemben jobb volt.
Mitrovics öt gólt lőtt, Madaras négyet, ők voltak a legeredményesebbek, de a vendégek részéről Kállay is négy gólos volt.

32

KÁLLAY MÁRK a kapu bal oldalába pattintotta a labdát. (22:6)

32

Lukács D. ellen ötméteres, Süveges harcolta ki.

31

VÁMOS MÁRTON pattintott hat méterről a rövid felsőbe.Ez volt a harmadik gólja a balkezes játékosnak. (22:5)

31

Hazai időkérés.

31

Süveges lőtt mellé hat méterről.

30

Decker kidobása pontatlan volt Vámos felé.

30

LUKÁCS DORIÁN remek passzt kapott emberelőnyben a jobb oldali kapufánál és a rövidbe lőtt. (21:5)

29

MADARAS NORBERT két lóba után középről a jobb alsóba lőtt. (20:5)

29

Kállay passza magas volt Kincsesnek.

28

VÁMOS MÁRTON kapásból lőtt nagy gólt a rövid felsőbe kissé jobbról. (19:5)

28

KÁLLAY MÁRK lőtt a bal alsóba hét méterről. (18:5)

27

VARGA DÉNES fordult le ezúttal emberéről és értékesítette a ziccert. (18:4)

27

Smitula lövését blokkolta Mezei.

26

VÁMOS MÁRTON két lóba után ki sem emelkedett úgy lőtt nagy gólt. (17:4)

26

Jansik lőtt felső lécet a bal szélről.

25

Kállay lőtt messziről, Deckernek nem okozott a lövés.

25

Elkezdődött a negyedik negyed, a Szolnok hozta el a labdát.

Ezt a negyedet 6:2-re nyerte a Szolnok. Minden második debreceni támadás után lefordulnak a szolnokiak. Erőnlétben is óriási a különbség a felek között.

24

Vége a harmadik negyednek.

24

Vámos a félpályáról indította TÓTH MÁRTON-t, aki kapásból lőtt gólt a rövid felsőbe három méterről, parádés gól volt. (16:4)

24

Vámos lőtt öt méterről, bravúrral védett Kátai.

24

23

Tóth P. lőtt el hat méterről egy szabaddobást, Decker jobb kézzel védett.

23

Szabó lőtt emberfórból, Decker és a kapufa együtt hárított.

22

ZSIVKO GOCICS fordult le ezúttal őrzőjéről és lőtte négy méterről a jobb felsőbe. (15:4)

21

KÁLLAY MÁRK pattintott emberfórból négy méterről középre. (14:4)

21

Mitrovics kiállítása után Varga Tamás időt kért.

20

VARGA DÁNIEL lőtte ki a hosszú alsót hat méterről, kissé balról. (14:3)

20

Kincses pattintott fölé szabaddobásból.

20

SZTEFAN MITROVICS úszott le ellenfeléről, megint méterekkel maradtak le róla. (13:3)

19

VARGA DÉNES négy méterről nagy erővel zúdította a kapuba a labdát. (12:3)

19

KINCSES ATTILA csavart centerből szép gólt a hosszúba. (11:3)

19

Szabó lövését tolta mellé Szabó B.

18

Halek lövését védte Decker, majd Süveges ismétlése sem ment be.

18

VARGA DÉNES úszott le ellenfeléről és teljesen egyedül vitte a kapusra a labdát és nem hibázott. (11:2)

Elkezdődött a harmadik negyed.
Nagyon nagy fölényben van a Dózsa, mindkét negyedet 5:1-re nyerte. Az első negyedben Madaras brillírozott, a másodikban pedig Mitrovics.

16

Vége a második negyednek.

16

SZTEFAN MITROVICS fordult le ellenfeléről és két méterről helyezett a hosszú felsőbe, ez már a negyedik volt neki. (10:2)

16

Kolraik fejbe dobta a centerét, aki így nem tudta átvenni a labdát.

16

Vendég időkérés.

16

Varga Dénes rontott ziccert, fölé vágta a labdát közelről.

16

Eladott labda Kállaytól.

15

Emberelőnyben Madaras középre passzolt labdáját TÓTH MÁRTON húzta be két méterről. (9:2)

15

14

Jansik lövése középre ment, ezért védett Kátai.

14

Szabó B. csavart kapura egy labdát a jobb szélről, de mellé ment.

13

Tóth vesztett labdát centerben.

13

KÁLLAY MÁRK a jobb szélről volt eredményes, ezzel szépített a DVSE.

13

Tóth feje a víz alatt volt, de így is tudott csavarból lőni.

12

SZTEFAN MITROVICS két lóbálás után hat méterről kilőtte a jobb alsót. (8:1)

11

Tóth P. adta el a labdát, Gocics szerezte meg.

11

Kolarik harcolt ki lövő helyzetet, de gyenge volt a lövés.

10

SZTEFAN MITROVICS lefordulás után a bal szélről közelről Kátai feje fölé helyezte a labdát. (7:1)

10

Újabb szolnoki labdaszerzés.

9

Gocics passzát nem tudta átvenni Mezei.

9

HANGAY ZOLTÁN hat méterről pattintott egy gólt. (6:1)

9

Elkezdődött a második negyed, Gocics hozta el a labdát.

Már az első negyedben kiütközött a két csapat közti különbség, Madaras klasszis teljesítménnyel három gólt szerzett.

8

Vége lett az első negyednek.

8

Szabó B. könnyedén blokkolta Hangay lövését.

8

Vámos bóbiskolt el, a Debrecen labdát szerzett.

7

Varga Dániel lövését védte Kátai.

7

7

Varga Dénes pattintott lövése 10 méterről a kapufán csattant.

6

Szabó B. lövését blokkolták, így Deckernek könnyű dolga volt.

6

Látványos labdaszerzés Varga Dénestől.

5

MADARAS NORBERT lefordulás után eredményes ezúttal három méterről. (5:1)

5

Varga Dániel passza után MADARAS NORBERT kapásból pattintott a rövid felsőbe a jobb szélről. (4:1)

5

5

Vámos hatalmas bombáját fogta Kátai bravúrral.

4

SZABÓ BOTOND hat méterről szabaddobásból lőtte ki a bal felsőt. (3:1)

4

MADARAS NORBERT lőtte ki négy méterről a rövid felsőt a jobb szélről. (3:0)

4

Egy rossz bejátszás centerbe Szabótól.

3

MEZEI TAMÁS centerből talált be a felsőbe. (2:0)

3

Kállay lövését védte blokkolta Varga Dénes.

3

SZTEFAN MITROVICS négy méterről értékesítette a helyzetet. (1:0)

2

Varga Dénes lőtt el egy szabaddobást öt méterről, nagy védett Kátay bal kézzel.

2

Tóth lőtt a rövidre hat méterről, védett Decker.

1

Varga Dénes ejtése mellé szállt.

1

Kállay lőtt a jobb szélről fölé.

1

Elkezdődött a mérkőzés, Halek hozta el a labdát.
A férfi Vízilabda OB I 20. fordulójában a listavezető Szolnoki Dózsa-KÖZGÉP otthonába a Debreceni VSE látogat.
A szolnokiak a szerdai Galatasaray elleni BL mérkőzésre készülnek. A hét közepén az UVSE ellen hat gólt szerző Alekszics nem fog játszani, ugyanis pihenőt kap. Kis Gábor viszont sérülés miatt hagyja ki a találkozót, neki az ujjával van gondja.
A DVSE nagy sikert aratott szerdán a Vasas ellen Szabó Botond utolsó másodpercben szerzett győztes góljával. Ezúttal nem lehetnek vérmes reményeik a tabellán 9. helyen álló vendégeknek. Néhányan azonban nem vendégként, hanem otthon érezhetik magukat Szolnok, hiszen három szolnoki nevelésű játékos szerepel a hajdúságiaknál. A kétszeres olimpiai bajnok Varga Tamás játékos-edző, Süveges Máté a szolnoki centerek életét keserítheti meg szombat délután, Tóth Péter kapás oldalról próbálkozhat a góllövéssel korábbi klubja ellen. Sőt a center Pataki Gergely is állt korábban a szolnoki klub alkalmazásában.
Üdvözöljük on-line oldalunkon. Az esemény 16:00 - kor kezdődik.