esemény vége (5:1, 5:1, 6:2, 6:2)

28.02.2015, 16:00 • szollope

Szolnoki Dózsa-KÖZGÉP: Nagy, Decker – Gocics 1, Madaras 4, Vámos 3, Hangay 1, Mezei 1, Lukács D. 1, Tóth M. 2, Varga Dániel 1, Varga Dénes 3, Sz. Mitrovics 5, Jansik.

Debreceni VSE: Kátai – Makszim, Kállay 4, Soltész, Smitula, Sipos, Somorjai, Kincses 1, Süveges, Szabó B. 1, Kolarik, Tóth P., Halek. (17:23:07)

Minden negyedet négy góllal nyert meg a Szolnok, óriási fölényben volt végig a Dózsa. Rengeteg gólt szerzett lefordulás után a hazai csapat, de minden elemben jobb volt.
Mitrovics öt gólt lőtt, Madaras négyet, ők voltak a legeredményesebbek, de a vendégek részéről Kállay is négy gólos volt.

Szolnoki Dózsa-KÖZGÉP – DVSE 22:6

32

KÁLLAY MÁRK a kapu bal oldalába pattintotta a labdát. (22:6)

31

VÁMOS MÁRTON pattintott hat méterről a rövid felsőbe.Ez volt a harmadik gólja a balkezes játékosnak. (22:5)

30

LUKÁCS DORIÁN remek passzt kapott emberelőnyben a jobb oldali kapufánál és a rövidbe lőtt. (21:5)

29

MADARAS NORBERT két lóba után középről a jobb alsóba lőtt. (20:5)

28

VÁMOS MÁRTON kapásból lőtt nagy gólt a rövid felsőbe kissé jobbról. (19:5)

28

KÁLLAY MÁRK lőtt a bal alsóba hét méterről. (18:5)

27

VARGA DÉNES fordult le ezúttal emberéről és értékesítette a ziccert. (18:4)

26

VÁMOS MÁRTON két lóba után ki sem emelkedett úgy lőtt nagy gólt. (17:4)

Ezt a negyedet 6:2-re nyerte a Szolnok. Minden második debreceni támadás után lefordulnak a szolnokiak. Erőnlétben is óriási a különbség a felek között.

24

Vámos a félpályáról indította TÓTH MÁRTON-t, aki kapásból lőtt gólt a rövid felsőbe három méterről, parádés gól volt. (16:4)

22

ZSIVKO GOCICS fordult le ezúttal őrzőjéről és lőtte négy méterről a jobb felsőbe. (15:4)

21

KÁLLAY MÁRK pattintott emberfórból négy méterről középre. (14:4)

20

VARGA DÁNIEL lőtte ki a hosszú alsót hat méterről, kissé balról. (14:3)

20

SZTEFAN MITROVICS úszott le ellenfeléről, megint méterekkel maradtak le róla. (13:3)

19

VARGA DÉNES négy méterről nagy erővel zúdította a kapuba a labdát. (12:3)

19

KINCSES ATTILA csavart centerből szép gólt a hosszúba. (11:3)

18

VARGA DÉNES úszott le ellenfeléről és teljesen egyedül vitte a kapusra a labdát és nem hibázott. (11:2)

16

SZTEFAN MITROVICS fordult le ellenfeléről és két méterről helyezett a hosszú felsőbe, ez már a negyedik volt neki. (10:2)

15

Emberelőnyben Madaras középre passzolt labdáját TÓTH MÁRTON húzta be két méterről. (9:2)

13

KÁLLAY MÁRK a jobb szélről volt eredményes, ezzel szépített a DVSE.

12

SZTEFAN MITROVICS két lóbálás után hat méterről kilőtte a jobb alsót. (8:1)

10

SZTEFAN MITROVICS lefordulás után a bal szélről közelről Kátai feje fölé helyezte a labdát. (7:1)

9

HANGAY ZOLTÁN hat méterről pattintott egy gólt. (6:1)

Már az első negyedben kiütközött a két csapat közti különbség, Madaras klasszis teljesítménnyel három gólt szerzett.

5

MADARAS NORBERT lefordulás után eredményes ezúttal három méterről. (5:1)

5

Varga Dániel passza után MADARAS NORBERT kapásból pattintott a rövid felsőbe a jobb szélről. (4:1)