28.02.2015, 18:30 • Arena Larvik • Kármán Zoltán

Az utolsó két percbe léptünk. Korsós áll ki két percre, talán ütésért. (20:18)

57

Korsós sajnos kihagyta a hetest megint, de nálunk marad. (20:15)

56

Hetest fújnak Knedlikova javára, Solberg hozzáért a lövő kézhez, kissé kompenzációnak tűnik. Két perc is Solbergnek. (20:15)

56

Időt kér a Larvik is. (20:15)

55

Még egy időkérésünk maradt, ezt most ki is használja a Győr. (20:14)

53

Hornyák Ági megtépte ellenfelét, két perces kiállítás. Jogos, de a túloldalon is az lett volna számtalan alkalommal. (19:14)

51

RIEGELHUTH-KOREN ezt a hetest is belövi. (19:13)

51

Hetes és két perc ellenünk, de nem derült még ki, ki a kiállított játékosunk. Löke az. (18:13)

45

KORSÓS a jobb felsőbe varrja be a hetest. (15:11)

44

RIEGELHUTH-KOREN a bal felsőbe bombázza a hetest Herr Orsi mellett. (15:10)

43

Időt kér a Larvik, jó ideje a hazaiak támadójátéka is megállt. (14:10)

35

Időt kér a Győr, Ambros Martin meglehetősen indulatosan beszél játékosaival, a vendég szurkolók pedig ébresztőt kiabálnak. (14:9)

30

RIEGELHUTH-KOREN magabiztosan lövi a hetest a jobb alsóba. (12:9)

30

Kovacsics kap két percet, a betörő Mörkhöz ért hozzá a levegőben. Hetes is. (11:9)

29

Időt kér a Larvik. (11:9)

28

KORSÓS Dorina átejti Toftot a hetesnél sikerrel! (11:9)

28

Anja Edin-Hammerseng kap kettő perces büntetést, kisebb csoda. (11:8)

25

Időt kér a Győr. A hibáink mellett sajnos a bírói felfogás sem kedvez nekünk, meglehetősen sok (egyébként jól látható) faultnál szemet hunynak a mi kárunkra. (9:7)

23

Hornyák Ágnes kapott sárga lapot. (7:7)

21

Grimsbö újabb bravúrja, bal kettőből lőtt át Wojtas tiszta helyzetben. (6:7)

17

KORSÓS húzott lövéssel talál be a kapus feje felett! (5:6)

13

Kovacsics sajnos ismét hibázik hetesből, a jobb alsó felé tartó félmagas lövést Toft a térdével kirúgja. (3:4)

9

Milanovic-Litre kapott kettő perces kiállítást. (2:3)

9

Löke kapott sárga lapot. (2:3)

7

Gro Hammerseng lökte fel Lökét, sárga lap. (1:1)

6

Müller erőből lőtte a hetest, de ez is kimarad, megint a felső léc hárított a kapus helyett! Hihetetlen! (1:1)