Arsenal FC – Everton FC

2:0

vége (1:0)

01.03.2015, 15:05 • Emirates Stadium, London • Németh Ákos

A félidei előnyt sikerült megtartania az ágyúsoknak, pedig nagyon beszorították ellenfelüket néhányszor a liverpooliak. Rosický a mérkőzés vége felé bebiztosította a hazai sikert, így visszanyerték fordulót megelőző helyüket az ágyúsok, harmadikak most.

Köszönöm a figyelmet, tartsatok velünk legközelebb is.

Arsenal FC – Everton FC 2:0 (17:01:40)

90+7

90+7

Gibbs, majd Bellerín is tisztáznak.

90+7

Bellerín blokkolta Garbutt beadását, szöglet.

90+6

Rosický indítását nem éri el Giroud.

90+5

Tűzijáték Howard kapuja előtt, de betalálni nem sikerült.

90+3

Gibson kétszer is beadhatta, de társat nem talált.

90+3

Veszélytelen a szöglet, de Gibson távoli lövése szögletre pattant egy hazai védőről.

90+2

Lennon beadását Rosický sodorta szögletre.

90+2

Giroud hagy ki nagy helyzetet, hat méteres fejese csorgott el a kapu mellett.

90+2

A szögletből nem lett veszély, Giroud elől szabadítottak fel.

Az Arsenal gólt szerzett!
Özil a második hullámban érkező TOMÁŠ ROSICKÝ-nek tette vissza a labdát. A harmincnégy éves cseh lövése Jagielkan pattant meg, ez becsapta Howard-ot, a kapu felett csapódott a hálóba a játékszer! 2:0