Videoton FC II. – Tolle UFC Szekszárd

2:1

vége (1:0)

01.03.2015, 14:00 • Sóstói Stadion, Székesfehérvár • Nagy Zalán (@-)

A második félidőre egy teljesen más Szekszárd jött ki, egyenlíteni azonban mégsem sikerült a Tolna megyei együttesnek. Az 59. percben Büki góljával növelte előnyét a Vidi II., ám ezután elkényelmesedtek a fehérváriak, és a hajrában esett szépítés után bizony meleg volt a pite a piros-kékek számára! (15:43:01)

90+2

A sarokrúgás után szabadrúgás lesz kifelé.

90+2

Fejes és védés, újabb szöglet!

90+1

Micskó tekerését Gyánó bravúrral üti fölé, szöglet!

90

Utolsó hazai csere: Büki le, Géresi be.

89

Minden erejével az egyenlítésért küzdenek a vendégek.

88

A Szekszárd gólt szerzett!
GÓÓÓÓL! Szépítenek a vendégek! Jön a beadás jobbról, SZABOLCSKA TAMÁS a földre csúsztat, a labda onnan a kapufára pattan, majd a gólvonalra, Gyánó utána kap, az asszisztens jelez, gól! 2-1!

87

A játék az utóbbi időben bizony a fehérvári térfélen zajlik.

87

Kocsis a földön, a délpályától jöhetnek a hazaiak.

86

Támad a Szekszárd, egyelőre érintetlen a hazai háló.

85

Baksa (Vidi II) rúgja el a labdát sípszó után.

84

Cseszneki (Vidi II) sárgul be kezezésért.

83

Micskó dől rá a lövésre, blokkolják.

83

Utolsó csere vendég oldalon: Arena helyén Nagyváradi folytatja.

82

Gyánó szedi le a hosszú labdát Szabolcska elől.

81

Második hazai csere: Ács le, Barcsay be.

80

Micskó fejel fölé a sarokrúgást követően.

79

Deli ereszt el jobbal ígéretes lövést, Gyánó szerencséje, hogy középre tart a kísérlet, szöglet!

2:1

vége (1:0)

Gólok: 32. Kocsis, 59. Büki – 88. Szabolcska

Lapok:   65. Bognár (VID2), 84. Cseszneki (VID2), 85. Baksa (VID2) – 24. Királyházi (SZEK), 60. Pap (SZEK), 76. Arena (SZEK)

Videoton FC II.: Gyánó – Baksa, Bognár, Dobsa, Király – Kocsis, Ács(Barcsay, 81.) – Cseszneki, Büki(Géresi, 90.), Sejben(Kiprich, 71.) – Vallejos Vezetőedző: Bíró Imre

Tolle UFC Szekszárd: Horváth B. – Pap, Zsók, Koch, Dobra – Királyházi, Arena(Nagyváradi, 83.), Rátkai(Rácz, 75.), Deli, Fejes(Micskó, 64.) – Szabolcska Vezetőedző: Kvanduk János

Játékvezetők: Szilasi Szabolcs – Németh Imre, Dr. Bede Tamás