Videoton FC II. – Tolle UFC Szekszárd

2:1

vége (1:0)

01.03.2015, 14:00 • Sóstói Stadion, Székesfehérvár • Nagy Zalán (@-)

A második félidőre egy teljesen más Szekszárd jött ki, egyenlíteni azonban mégsem sikerült a Tolna megyei együttesnek. Az 59. percben Büki góljával növelte előnyét a Vidi II., ám ezután elkényelmesedtek a fehérváriak, és a hajrában esett szépítés után bizony meleg volt a pite a piros-kékek számára! (15:43:01)

90+2

A sarokrúgás után szabadrúgás lesz kifelé.

90+2

Fejes és védés, újabb szöglet!

90+1

Micskó tekerését Gyánó bravúrral üti fölé, szöglet!

90

Utolsó hazai csere: Büki le, Géresi be.

89

Minden erejével az egyenlítésért küzdenek a vendégek.

88

A Szekszárd gólt szerzett!
GÓÓÓÓL! Szépítenek a vendégek! Jön a beadás jobbról, SZABOLCSKA TAMÁS a földre csúsztat, a labda onnan a kapufára pattan, majd a gólvonalra, Gyánó utána kap, az asszisztens jelez, gól! 2-1!

87

A játék az utóbbi időben bizony a fehérvári térfélen zajlik.

87

Kocsis a földön, a délpályától jöhetnek a hazaiak.

86

Támad a Szekszárd, egyelőre érintetlen a hazai háló.

85

Baksa (Vidi II) rúgja el a labdát sípszó után.

84

Cseszneki (Vidi II) sárgul be kezezésért.

83

Micskó dől rá a lövésre, blokkolják.

83

Utolsó csere vendég oldalon: Arena helyén Nagyváradi folytatja.

82

Gyánó szedi le a hosszú labdát Szabolcska elől.

81

Második hazai csere: Ács le, Barcsay be.

80

Micskó fejel fölé a sarokrúgást követően.

79

Deli ereszt el jobbal ígéretes lövést, Gyánó szerencséje, hogy középre tart a kísérlet, szöglet!

78

Lecsúszik a vendég lövési kísérlet, kirúgással jöhet a Videoton FC II.

76

Arena (Szekszárd) sárgul be.

75

Rátkai helyén Rácz, ez a második vendég csere.

74

Arena lő futtából 23 méterről, Gyánó vetődve hárít, a kipattanó a hazaiaké!

73

Micskó fordulásból, 21-ről teker, Gyánó véd magabiztosan.

73

Vallejos labdájával Kocsis tör be a tizenhatoson belülre, mindenki beadásra számít, de külsővel lő, Horváth Bálint véd!

72

Büki elő Horváth Bálint szedi fel a labdát a tizenhatoson belül.

71

Sejben helyett Kiprich, ez az első fehérvári változtatás.

70

Sejben passzát Zsók rúgja ki.

69

Király beadása után Vallejos van lesen.

68

Most a szekszárdiak építgetik a támadásukat.

67

Micskó leheletfinom löbbölését kifejelik a hazaiak.

66

Deli a pontrúgással, félmagas lövést Gyánó bravúrral piszkálja ki a rövidből!

65

Bognár (Vidi II) állítja meg kényszerből ellenfelét, sárga, jó helyről jöhet a Szekszárd.

64

Első vendég csere: Fejes le, Micskó be.

63

Sejben kap nagyszerű kiugratást Kocsistól, de egy csel után, hét méterről gyámoltalan megoldást választ!

62

Tetszetős hazai kontra végén Sejben passza akad el a védőkben.

61

Mi marad ki! Büki balról laposan középre ad, érkezik a hosszún Sejben, aki belsővel a földre rúg, a labdába belekap Horváth Bálint, a kipattanót pedig becsúszva rúgja el a szekszárdi kapus Kocsis elől!

60

Pap (Szekszárd) sárgul be.

60

Gyánó öklözi ki a sarokrúgást, az ismétlés levágódik.

60

Szöglet a vendégek javára.

59

A Vidi gólt szerzett!
GÓÓÓL! Növelik előnyüket a fehérváriak! Baksa megy el a jobb oldalon, remekül kapta a labdát, érkezik a centerezés, egy Vidi játékos lemarad róla, de BÜKI BALTAZÁR az ötös előtt, középen dobja magát, senki sincs rajta, a labda a hálóban köt ki! 2-0!

58

Gyánó húzza le magabiztosan a pontrúgást.

57

Szabadrúgás a vendégek javára, beívelés várható.

56

Sejben cselezi be magát Koch s Dobra között az ötös előtt, de odaér egy harmadik vendég játékos!

55

Arena ijed meg a lehetőségtől, lőhetne, de nem teszi.

54

Királyházi beadása lecsúszik, kirúgással jöhet a Vidi II.

52

A hazai sarokrúgás már nem ennyire veszélyes.

52

Sejben ugrik ki ziccerben, Vallejos adta a labdát, Horváth Bálint hatalmasat véd, szöglet!

51

Pap tör előre, de finom labdája pontatlan Arena számára. A szekszárdiak kezdik aktívabban a második játékrészt.

50

Vallejos bonyolódik cselekbe, Rátkai tudja szerelni végül.

49

Baksa tisztáz Fejes elől a tizenhatoson belül.

48

Mi marad ki! Fejes ajtó-ablak helyzetben kapja a labdát középről, a vendég játékos 9 méterről a hosszú felsőbe tekerne, mellé is, fölé is!

48

Sejben veszélyes, félmagas beadása elmegy mindenki előtt keresztbe!

47

Les miatt jöhetnek a hazaiak szabadrúgással.

47

Úgy néz ki egyik csapat sem cserélt a szünetben.

46

Teljesen egyértelmű idáig a mérkőzés, a hazaik támadnak, a szekszárdiak pedig jobbára a védekezéssel vannak elfoglalva. Rögtön az első percben már megszerezték a vezetést a fehérváriak, ám a partjelző intésére a játékvezető ezt a találatot még érvénytelenítette. Folyamatosan nyomott a Vidi II, igaz, hatalmas helyzeteket nem láthattunk, ám a 32. percben Kocsis rosszul eltalált lövése utat talált a vendégek hálójába. A játék képe ezt követően sem változott, a szekszárdiak nem nagyon törik magukat az egyenlítésért.

45

Nem lesz hosszabbítás.

44

Gyánó vetődve öklözi ki a játékszert a sarokrúgást követően.

43

Szöglethez jutnak a vendégek.

42

Nem támadnak le a vendégek, elég passzívak ma a fekete mezesek.

41

Rátkai elől Gyánó bombázza a mezőnybe a játékszert.

40

Baksa nem tudja bent tartani a labdát, fellélegezhetnek a vendégek.

39

A gól óta kicsit leült a mérkőzés, most a hazaiak készülődnek bedobáshoz a szekszárdi térfél közepéről.

38

Szinte pillanatokra sincs a labda a Szekszárd csapatánál.

36

Sejben találja el labdával Arenát nagyon rossz helyen, megáll a játék.

35

Kényelmesen passzolgatnak a piros-kékek a térfelükön.

34

Góllá érett a hazai fölény, most a szekszárdiaknak ki kell jönniük a sündisznóállásból.

32

GÓÓÓL! Vezetnek a fehérváriak! KOCSIS GERGŐ BENCE tolja ki a labdát jobbra Csesznekinek, a játékszer egyből jön vissza, Kocsis azonnal lő, rosszul találja el, de így lesz jó a lövés, a labda átpattan a hosszú sarokba Horváth Bálint fölött/mellett! 1-0!

31

Cseszneki becsúszva éti csak el a játékszert, a lapos beadásra kivetődik Horváth Bálint.

30

Vallejos veszi le mellel a labdát a tizenhatos előtt, azonban szerelni tudják a hazai támadót.

29

Cseszneki kap hosszú labdát, kirúgás a Szekszárd javára.

28

Horváth B. húzza le magabiztosan a fehérvári sarokrúgást.

28

Fejes teszi bele stílszerűen a fejét a pontrúgásba, felső kapufa, szöglet, majdnem öngól!

27

Tartja a labdát a hazai együttes, szabadrúgás az alapvonal mellől, beívelés várható.

25

Deli lövi be élesen, laposan a játékszert a hazai ötöshöz, a labda elmegy mindenki előtt.

24

Királyházi (Szekszárd) löki el Ácsot, a játékvezető sárgát ad érte.

24

Minden szekszárdi játékos a saját tréfelére húzódik vissza.

23

Les miatt jöhet szabadrúgással a Szekszárd együttese.

22

Arena rántja le Ácsot a hazai szögletzászlónál, szabadrúgás lesz kifelé.

21

Hosszú indítás hazai részről, belefejelnek a védők, a labda így Büki elől kapujából kimozduló Horváth B. zsákmánya lesz.

20

Szekszárdi kirúgással folytatódhat a játék. Az első húsz percben szinte végig a Videoton FC II. csapata támad, a vendégek elszórtan vezetnek kontrát.

19

Sérülés miatt áll a játék, két piros mezest is ápolni kell.

17

Büki megy el a tizenhatoson belül, centerezésre érkezik Ács egy védővel a nyakán, csúszik a hazai középpályás, Horváth Bálint vetődve véd, nincs kipattanó!

17

Kényelmesen passzolgatnak a hazaiak a félpályánál.

15

Királyházi sarokrúgását Dobsa bólintja ki, az ismétlés után lesre futnak a vendégek.

15

Kocsis ment a tizenhatos előtt, vendég szöglet jöhet.

14

Szekszárdi kirúgással folytatódhat az összecsapás.

13

Rátkait szereli a visszalépő Büki a félpályánál.

13

Fejes sarokrúgását Büki fejeli ki, az ismétlés Gyánó kezében köt ki.

12

Szögletre cseréli a bedobást a Szekszárd.

12

Királyházi menne el a jobb oldalon, Dobsa keresztez, dobás lesz belőle.

11

A félpályánál passzolgatnak a fehérváriak.

10

Cseszneki kap hosszú indítást, nagyon nyom most a fehérvári alakulat.

9

Tetszetős hazai akció végén Cseszneki (Vidi II) fut lesre.

7

Királyházi menne el a jobb oldalon, nagyon pattog a labda, Király beéri a tizenhatos sarkánál.

6

Cseszneki elől halásszák el a labdát a fekete mezesek.

5

Bognár hosszú indítása elérhetetlen a piros mezeseknek.

4

Eddig a Vidi II dominálja az összecsapást.

1

Rögtön az első percben vezetést szereznek a hazaiak, de a partjelző intésére a játékvezető érvényteleníti a találatot!

1

Videoton FC II.: Gyánó – Baksa, Bognár, Dobsa, Király – Kocsis, Ács – Cseszneki, Büki, Sejben – Vallejos

Vezetőedző: Bíró Imre

Tolle UFC Szekszárd: Horváth B. – Pap, Zsók, Koch, Dobra – Királyházi, Arena, Rátkai, Deli, Fejes – Szabolcska

Vezetőedző: Kvanduk János

Játékvezetők: Szilasi Szabolcs – Németh Imre, Dr. Bede Tamás.
A hétvégén folytatódnak az NBIII küzdelmei is, a Közép csoportban a Videoton FC második számú csapata a Tolle Szekszárd együttesét látja vendégül vasárnap kora délután a Sóstói Stadionban.
A fehérváriak 6-2-7-es mérleggel, 20 pontot gyűjtve a tabella 9. helyét foglalják el, igaz, annyira sűrű a mezőny, hogy a dobogó legalsó foka öt, a 14. helyezett Orosháza pedig csak két pontnyira található Bíró Imre legénységétől.
A szekszárdiak 6-4-5-s mérleggel, 22 ponttal a 7. pozícióban tanyáznak.
Ősszel a Vidi II 3-1-re tudott győzni Tolna megyében, kíváncsian várjuk a vasárnapi összecsapást!
Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 14:00 - kor kezdődik.

2:1

vége (1:0)

Gólok: 32. Kocsis, 59. Büki – 88. Szabolcska

Lapok:   65. Bognár (VID2), 84. Cseszneki (VID2), 85. Baksa (VID2) – 24. Királyházi (SZEK), 60. Pap (SZEK), 76. Arena (SZEK)

Videoton FC II.: Gyánó – Baksa, Bognár, Dobsa, Király – Kocsis, Ács(Barcsay, 81.) – Cseszneki, Büki(Géresi, 90.), Sejben(Kiprich, 71.) – Vallejos Vezetőedző: Bíró Imre

Tolle UFC Szekszárd: Horváth B. – Pap, Zsók, Koch, Dobra – Királyházi, Arena(Nagyváradi, 83.), Rátkai(Rácz, 75.), Deli, Fejes(Micskó, 64.) – Szabolcska Vezetőedző: Kvanduk János

Játékvezetők: Szilasi Szabolcs – Németh Imre, Dr. Bede Tamás