Serco UNI Györ – PINKK-Pécsi 424

66:57

vége (24:8, 42:19, 51:45)

26.03.2015, 16:30 • Magvassy Sportcsarnok, Győr • Tóth Gábor

Az első mérkőzést megnyerte a negyeddöntőben a Győr, de az újrajátszást a PINKK hozta, meglepetésre a Győr odahaza verte a címvédőt, így a mai összecsapás döntött.

Ezt a mérkőzést a hazaiak teljesen megérdemelten, végig vezetve nyerték, azt első félidőben 23 pontos előnybe kerültek, ezt csaknem sikerült ledolgoznia a PINKK csapatának, de összekapta magát a Győr záró negyedre, és a végjátékra végül nem maradtak izgalmak.

A PINNK tehát nem védheti meg a címét, a Győr lesz a Sopron ellenfele az eldöntőben, a megyei rangadó nem akármilyen izgalmakat igér! (18:20:51)

40:00

Mérkőzés vége. (66:57)

39:35

Faulkner pontatlan távolról, nem akar már támadni különösebben a Győr. (66:57)

39:25

Laklóth szabálytalan a dobóval, Domokos büntetői jönnek, csont nélkül bent vannak. (66:57)

38:58

Ivanovic hibája a mezőnyben, Sánta kosara közelről. (66:55)

38:58

Vajda triplája pontatlan, Gémes-Sarok is hibázik a túloldalon kintről. (66:53)

38:32

Letámadásra jönnek ki a vendégek, Stewart faultolja Radocajt, oldalról jön a Győr. (66:53)

38:13

Vendég időkérés. (66:53)

38:11

Egnell dobhatja a büntetőket, nem ront. (66:53)

38:11

Ivanovic bejátszása pontatlan, Egnellt faultolja Vincze, aki kipontozódik ezzel. (66:51)

37:50

Elhibázott támadás a vendégeknél, támad a Győr, de már nem kapkodják el. (66:51)

37:24

Ivanovic csont nélküli triplája! (66:51)

37:05

Laklóth betörését védekezik le a komlóiak, a túloldalon Gémes-Sarok pontatlanul céloz, jöhet a Győr. (63:51)

36:15

Stewart ront ziccerben Vinczéé a lepattanó, a személyi Stewartnál. (63:51)

35:59

Vincze válaszol a palánk alól azonnal, időt kér a PINKK mestere. (63:51)

35:45

Ruják középtávoli kosara. (61:51)

35:36

Faulkner pontatlan tripla kísérlete,IvanovIcé a lepattanó, de pontatlan a dobása a túloldalon. (61:49)

34:30

Eladott labda a PINKK-től, Laklóth pontatlan a túloldalon, a PINKK támad. (61:49)

34:13

Koch kosara jó, Faulkner üti meg, az ezért járó büntetőt is bedobja. (61:49)

33:23

Vendég időkérés. (58:49)

33:23

Stewart dobása pontatlan, Vajdáé a lepattanó, Koch kap remek bejátszást Radocajtól a túloldalon, bedobja a ziccert. (58:49)

33:05

Koch triplája. (56:49)

32:39

Nincsenek büntetők, de a Győrnél marad a labda. (53:49)

32:21

Ismét videót elemeznek a játékvezetők egy győri támadás után. (53:49)

32:05

Stewart a palánk alól eredményes. (53:49)

32:00

Gémes-Sarok támadó faultja után a Győr támad, Vinczénél is támadó hibát fújnak a túloldalon. (53:47)

31:25

Radocaj csont nélküli tempódobása. (53:47)

30:50

Gémes-Sarok, majd a túloldalon Czirják távoli kísérlete is pontatlan, Faulkner közelről betalál. (51:47)

30:01

Elkezdődött a negyedik negyed. (51:45)

A komoly különbséget gyakorlatilag egy negyed alatt ledolgozta a PINKK, izgalmas végjáték várható!

30:00

Befejeződött a harmadik negyed. (51:45)

29:59

Egnell tempója a gyűrűben, nincs másra idő. (51:45)

29:50

Gémes-Sarok pontatlan dobása után közelről ront Vajda, 10 másodperce van a PINKK-nek. (51:43)

28:55

Elhibázott támadás a Győrnél, támad a PINKK., Faulkner dobása pontatlan, Vajdáé a lepattanó, de Ivanovic távoli kísérlete is pontatlan, a PINKK jöhet. (51:43)

28:20

Egnell csont nélküli triplája. (51:43)

27:58

Őri személyije után Laklóth dobhat büntetőket, nem ront. (51:40)

27:51

Faulkner vezeti ki a labdát, támad a Győr. (49:40)

27:40

Eladott labda a Győrnél, közel jöhet a PINKK. (49:40)

27:20

Egnell hibátlan tempódobása. (49:40)

26:54

Radocaj dob büntetőket Faulkner személyije után, nem hibázik. (49:38)

26:35

Faulkner tripla kísérlete éppen bejátszásnak tökéletes, Halvarsson értékesíti. (47:38)

25:54

Gémes-Sarok triplája. (47:36)

25:35

Radocaj jó kosara és büntetője. (47:33)

25:20

Faulkner eredményes közelről, előtt Vincze hibázott ziccerben. (44:33)

24:45

Egnell közeli tempója ér pontokat. (44:29)

24:20

Ivanovic tripla kísérlete után Vinczéé a lepattanó, Radocaj dob az utolsó másodpercben, Koch gyűjti be a lepattanót. majd Laklóthot blokkolják a palánk alatt. (44:29)

23:35

Gémes-Sarok csont nélküli tempódobása a büntetővonalról. (44:29)

23:15

Laklóth lépéshibája utána PINKK támad. (44:27)

22:51

Faulkner csont nélküli triplája után időt kér a Győr. (44:27)

22:40

Radocaj találatára Stewart válaszol azonnal a túloldalon. (44:24)

22:05

Vajda pontatlan távoli dobása, a túloldalon Egnell másolja le, a Győr támad. (42:22)

21:20

Ruják csont nélküli triplája. (42:22)

21:05

Stewart a számára ziccerből sem talál be, Ivanovic triplája sem jön össze. (42:19)

20:35

Egnell pontatlan kintről, Koché a lepattanó, Ivanovic is hibázik oldalról. (42:19)

20:01

Elkezdődött a harmadik negyed. (42:19)

Az eredmény hűen tükrözi a látottakat, a Győr nagyon agresszíven kezdett, szinte állva hagyták a komlóiakat, akik rendkívül pontatlanul dobtak mezőnyből is az első két negyedben, büntetők sorát hagyták ki, de ziccerben is hibáztak. A Győr tűnik egyértelműen frissebbnek a négy meccsesre húzódó összecsapás döntő mérkőzésén, pontosabban dobnak, és végig higgadtak tudtak maradni a két negyed során, a 23 pontos előny akár elég is lehet a győzelemhez, ami elődöntőt ér.

20:00

Vége a második negyednek. (42:19)

19:59

Eredménytelen támadás a PINKK-től. (42:19)

19:52

Megadják Ivanovic tripláját, Török dobhat még két büntetőt is, az egyik van bent. (42:19)

19:52

Videón nézik vissza a játékvezetők az eseményeket, ellentétes ítéletekre jutottak Ivanovic kosaránál. (38:19)

19:44

Időkérés a Győrnél. (38:19)

19:44

Ivanovic pontatlan tripla kísérlete, a túloldalon Rujáknál fújnak lépéshibát. (38:19)

19:10

Gémes-Sarok egy büntetőt dob be Horváth személyije után. (38:19)

18:55

Radocaj most a palánk alól eredményes. (38:18)

18:50

Vajdáé a lepattanó Gémes-Sarok dobása után, a Győr támad. (36:18)

18:25

Radocaj is triplával válaszol. (36:18)

17:58

Ruják csont nélküli triplája. (33:18)

17:45

Radocaj tripla kísérlete is rendkívül pontatlan, a PINKK-é a labda. (33:15)

17:10

Horváth pontatlan dobása, utána Faulkner is ront kintről, jöhet a Győr. (33:15)

16:35

Faulkner szerez labdát, megindul, de a palánk alatt rosszul passzol, támadó faultot látnak nála. (33:15)

16:12

Vincze személyije után Stewart dobhatja a büntetőket, nem hibázik. (33:15)

16:05

Sánta is nagyon pontatlan oldalról, ismét a Győr támad, Koch triplája pontatlan. (33:13)

15:35

Vincze szerzi meg saját lepattanóját, Ruják személyije után oldalról jöhet a Győr, de eladják a labdát. (33:13)

14:59

Halvarsson dobhat büntetőket, a másodikat bedobja. (33:13)

14:51

Vajda nem hagyja annyiban, ez a tripla csont nélküli (33:12)

14:30

Vajda triplája kimarad, jöhet a PINKK, de Gémes-Sarok is pontatlanul céloz, a Győré a lepattanó. (30:12)

13:32

Támadó fault Czirjáknál, Egnell dobása után Vajdáé a labda a túloldalon. (30:12)

13:22

Halvarsson fordul be az emberéről, szép kosár. (30:12)

12:43

Vendég időkérés. (30:10)

12:43

Laklóth állítja vissza a húsz(!) pontos különbséget. (30:10)

12:29

Faulkner betörésből szerzi a második negyedben az első komlói kosarat... (28:10)

12:14

Vajda tripla kísérlete nagyon pontatlan, kimegy a labda, a PINKK jöhet. (28:8)

11:33

Egnell dobhat büntetőket, de egyik sincs bent... (28:8)

11:28

Stewart pontatlan, Vajda gyűjti be a lepattanót, kosarat is szerez a túloldalon. (28:8)

10:40

Radocaj szerez labdát, végigviszi, bedobja. (26:8)

10:22

Czirják pontatlan dobása után Őrié a lepattanó. (24:8)

10:01

Elkezdődött a második negyed. (24:8)

10:00

Befejeződött az első negyed. (24:8)

09:57

Ismét egy hiba a palánk alatt a PINKK játékosaitól, jöhet a Győr, Radocaj távoli kísérlete kijön a gyűrűről. (24:8)

09:37

Pontatlan dobás a vendégektől, a Győré a lepattanó, Czirják dob pontatlanul, jöhet a PINKK. (24:8)

09:08

Ivanovic kosara érvényes, dobhat egy büntetőt, ez is bent van. (24:8)

08:34

Vajda szabálytalankodik a palánk alatt, Halvarsson dobhat büntetőket, a második van bent. (21:8)

08:05

Laklóth szór egy csont nélküli triplát. (21:7)

07:25

Vincze szabálytalankodik a dobóval, Halvarsson bedobja az egyik büntetőt. (18:7)

07:05

Laklóth Stewart hibája után értékesíti a két büntetőt. (18:6)

06:55

Egnell középtávolija a gyűrűben. (16:6)

06:45

Támadó fault Vinczénél, zárkózhat a PINKK. (16:4)

06:29

Ivanovic személyije után Stewart dobja be a büntetőket. (16:4)

06:25

Őri szabálytalan a dobóval, Radocaj büntetői jönnek, csont nélkül bent vannak. (16:2)

06:05

Gémes-Sarok dobása pontatlan ismét, leblokkolt teljesen a PINKK... (14:2)

05:25

Ivanovic betörés után eredményes. (14:2)

05:05

Egnell dobása pontatlan az utolsó másodpercben, de a PINKK-é a lepattanó ismét, Halvarssont viszont szerelik a győriek. (12:2)

04:35

Vajda közelről szerez szép kosarat. (12:2)

04:05

Gémes-Sarok is pontatlanul dob, most a Győré a labda. (10:2)

03:46

Faulkner pontatlan dobása után a lepattanó a PINKK-é. (10:2)

03:27

Időkéréssel reagál David Leman a nyolc pontos különbségre. (10:2)

03:26

Vajda a palánk alól növeli az előnyt. (10:2)

03:15

Őri triplája lejön a gyűrűről, jöhet a Győr. (8:2)

02:50

Vajda kosara jó, Stewart hibája után a büntetőt is bedobja! (8:2)

02:35

Faulkner közeli tempója hozza az első komlói pontokat. (5:2)

02:00

Egnell közelről nem talál a gyűrűbe, Laklóth triplával bünteti. (5:0)

01:27

Két-két elrontott támadás minkét oldalon. (2:0)

00:27

Radocaj a palánk alól szerzi az első kosarat. (2:0)

00:01

A Győr kezdői: Radocaj, Czirják, Koch, Ivanovic, Vajda, Laklóth

PINKK kezdői: Őri, Sánta, Egnell, Stewart, Faulkner

A női kosárlabda NBI rájátszásában járunk, a Győr és a PINKK a negyeddöntő harmadik mérkőzését vívja ma délután.

Ebből rögtön következik, hogy egy-egy győzelmet arattak eddig, vagyis ez sem igaz teljesen, mert az első mérkőzést, amit a Győr 70:61-re megnyert, újrajátszásra ítélte a szövetség, bírói műhiba miatt.

A megismételt meccset aztán a PINKK 78:69-re megnyerte Győrben, ezek után meglepetésnek számított, hogy odahaza nem tudta ezt megismételni, a vendégek visszavágtak egy 60:47-es győzelemmel.

Így a ma délutáni mérkőzés hivatott arról dönteni, hogy melyik csapat kerül az elődöntőbe, és ezt nem is könnyű megjósolni, dönthet a pillanatnyi forma, a frissesség, esetleg a hazai pálya, ami viszont nem feltétlenül előny, mert egyrészt nem a megszokott környezetben, vagyis nem az Egyetemi Csarnokban, hanem a Magvassy Sportcsarnokban játszanak.

A bajnokságban mindkét mérkőzést a Győr nyerte, ez talán jelenthet némi támpontot, de a címvédő PINKK játékosállománya van annyira erős, hogy ismét nyerjen idegenben.

Izgalmas meccsre van tehát kilátás, érdemes lesz velünk tartani!
Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 16:30 - kor kezdődik.

66:57

Serco UNI Györ: Radocaj, Czirják, Koch, Ivanovic, Horváth K., Török Á., Vajda, Vincze, László, Nagy R., Laklóth Vezetőedző: Völgyi Péter

PINKK-Pécsi 424: Őri, Sánta, Egnell, Halvarsson, Ruják, Nagy D., Stewart, Domokos, Faulkner, Gémes-Sarok Vezetőedző: David Leman