Borsodi Magyar kupa

DVTK Jegesmedvék Miškovec – Dab.Docler

6:3

vége (2:1, 3:1, 1:1)

27.03.2015, 16:30 • Ifj. Ocskay Gábor Jégcsarnok, Székesfehérvár • Nagy Zalán (@-)

A harmadik harmadban nem sikerült feltámadnia az újvárosiak, sőt, 6-2-nél úgy nézett ki, nagy verésbe is beleszaladhat a Dab. Hüffner az 58. percben ugyan még kozmetikázott az eredményen, ám ezzel a címvédő idén még a döntőbe sem kerül be. (18:43:44)

60:00

59:51

Croteau korongszerzése után még egy újvárosi lövés belefér.

59:20

Dósa fonákkal szerezne gólt, de a korong nem megy el a kapuig.

58:33

A bedobás a miskolci kapu elől jöhet.

58:03

Belül vagyunk a mérkőzés utolsó kettő percén.

57:30

A Dunaújváros gólt szerzett!
GÓÓÓÓL! Kozmetikázzák az eredményt az acélbikák! HÜFFNER ADRIÁN szánja el magát lövésre a kékről, a korong félmagasan utat talál Bálizs kapujába! 6-3!

Gólpassz: Pavuk Attila.

57:15

Tilos felszabadítás (Miskolc).

56:17

Popovics lő a kör tetejéről elementáris erővel, Hajek véd!

55:45

Hajek vés "mellel" egy lövést, a kipattanót Ritó nem tudja beütni.

55:30

Becze (Miskolc) korcsolyázik lesre.

54:49

Dansereau cselezné magát ziccerbe, de az újvárosiak elnyomják.

54:28

Kapu elé betett korong kapáslövésre, Bálizs a fenekére huppanva véd!

54:15

53:30

Hajeknek több bravúrt is be kell mutatnia, nincs egy súlycsoportban a két együttes ma!

51:44

A Miskolc gólt szerzett!
GÓÓÓL! Úgy néz ki, eldől a mérkőzés! Hajek hiába spárgázik, és véd többször a mamuttal, a korong JESSE RAY DUDAS elé pattan, aki éles szögből, de könnyen lő a szinte üresen tátong újvárosi kapuba! 6-2!

Gólpassz: Keegan Dansereau és Hajós Roland.

51:27

Dansareau próbálkozik közelről, fölé.

50:28

Tilos felszabadítás (Dab). Közben a sajtóhely alatti "vendég szektorban" elég csúnyán összeszólalkozik két néző – gyanítjuk, nem ugyanannak a csapatnak szurkolnak.

6:3

Gólok és gólpasszok: 1. Láda Balázs (Dudas, Cohen), 6. Roczanov (Miskolczi, Popovics), 24. Cohen (Dansereau, Becze), 36. O'Donnell (Boyle, Nagy Krisztián), 36. Boyle (Becze, Nagy Krisztián), 52. Dudas (Dansereau, Hajós) – 14. Hüffner (Galanisz, Pozsgai), 25. Croteau (Somogyi, Pavuk), 58. Hüffner (Pavuk)

DVTK Jegesmedvék Miškovec: Bálizs (Duschek) – Boyle, Dudas, Metcalfe, Láda Balázs, Cohen – Gőz, Sagert, Hajós, Tóth Adrián, Dansereau – Vojtkó, Dósa, Nagy Krisztián, Becze, O'Donnell – Láda Péter, Popovics, Roczanov, Ritó, Miskolczi Vezetőedző: Majoross Gergely

Dab.Docler: Sevela (Hajek) – Pozsgai, Hüffner, Galanisz, Azari, Szappanos – Martine, Erdélyi, Croteau, Somogyi, Pavuk – Nagy Richárd, Mestyán, Eskelinen, Gröschl, Peterdi – Hruby, Kovács Viktor, Szepessy, Magosi, Léránt Vezetőedző: Robert Spisak

Játékvezetők: Haszonits Miklós, Halassy György – Soós Dániel, Muzsik Norbert