Borsodi Magyar kupa

Fehérvár AV19 – Debreceni HK

7:1

vége (0:1, 2:0, 5:0)

27.03.2015, 19:30 • Ifj. Ocskay Gábor Jégcsarnok, Székesfehérvár • Nagy Zalán (@-)

A közönség Hetényi Zoltánt életi! (21:47:02)
Holnap tehát a Magya Kupa bronzmérkőzését a címvédő Dab.Docler együttese és a Debreceni HK csapata vívja (15.30), míg a döntőben a Fehérvár AV19 ellenfele a MOL Liga győztes Miskolci Jegesmedvék alakulata lesz (19.00)!
Elfogyott az utolsó harmadra az egyébként derekasan küzdő Debrecen, a Volán pedig hintett egy laza ötöst, így a záró harmadra már nem volt kérdéses a mérkőzés kimenetele.
A vendégek kapujában Borodin remek teljesítményt nyújtott, és ne feledkezzünk el Hetényi Zoltánról sem, akiért nagyon sokan szorítottak, hogy újra jégre léphessen!

60:00

59:50

Tőke védi Németh Attila öt méterről eleresztett löketét.

59:34

Hetényi Zoltán tenyerel rá a pakkra, buli jön a fehérvári harmadból.

59:08

Hetényi Zoltán véd egy lapos próbálkozást, taps a jutalma.

58:03

Megkezdődik a mérkőzés utolsó kettő perce.

57:33

A Volán gólt szerzett!
GÓÓÓÓÓL! Kiütés a vége! Kóger passza után ANDREW SARAUER eredményes emberelőnyből! 7-1!

Gólpassz: Kóger Dániel.

57:16

Wehrs távoli próbálkozását Tőke nyeli be, nincs kicsorgó.

56:55

Csíki (Debrecen) pihen kettő percet a játék késleltetéséért!

56:55

Bartalis próbálkozását szépen védi Tőke.

55:43

Tokaji lopja a távolságot, majd lő a hosszú felső mellé.

55:09

Nemes kétszer próbálja betuszkolni egészen közelről a pakkot, Tőke ezúttal magabiztosan zárja a rövidet!

54:44

A bedobás a debreceni kapu előterében lesz.

53:14

GÓÓÓÓL! Lassan kiütés a vége! Nemes visszatett korongját kapásból tett rá Benk, a pakk megáll Tőke mögött, másodpercek telnek el, LADISLAV SIKORCIN eszmél a leghamarabb, és nemes egyszerűséggel beljebb segíti a korongot a kapuba! 6-1!

Gólpassz: Benk András és Nemes Benjamin Zoltán.

51:29

A debreceni kapus már is munkában: Boivin kínálta meg a kékről, a hosszú sarkot célozta a hazai játékos.

50:40

Kapust cserél a DHK csapata is: mostantól Tőke Zoltán László a jégen!

50:40

Hetényi Zoltán tenyerel rá a pakkra, a buli a fehérvári harmadban lesz.

7:1

Gólok és gólpasszok: 22. Boivin (Szirányi, Bartalis), 30. Szirányi (Boivin), 44. Ejdepalm (Marino, Boivin), 49. Banham (Boivin), 50. Bartalis (Szirányi, Kovács Cs.), 54. Sikorcin (Benk, Nemes), 58. Sarauer (Kóger) – 13. Ladányi (Berta, Dancsfalvi)

Fehérvár AV19: Rajna (Hetényi Z.) – Hetényi P., Orbán, Benk, Németh A., Banham – Boivin, Tokaji, Bartalis, Kóger, Marino – Ejdepalm, Varga A., Nemes, Szirányi, Kovács Cs. – Wehrs, Sarauer Vezetőedző: Rob Pallin

Debreceni HK: Borodin (Tőke) – Csíki, Voronov, Ladányi, Hári, Berta – Sadikov, Wéber, Dancsfalvi, Vaszjunyin, Sijka – Prakab, Tőkési, Kurilyuk, Okos, Odnoga – Könczei, Kaskov, Vincze Vezetőedző: Jevgenyij Muhin

Játékvezetők: Kincses Gergely, Mayer Gábor – Kis-Király Barna, Soltész Áron