Borsodi Magyar kupa

Dab.Docler – Debreceni HK

0:3

vége (0:2, 0:0, 0:1)

28.03.2015, 15:30 • Ifj. Ocskay Gábor Jégcsarnok, Székesfehérvár • Nagy Zalán (@-)

A záró harmadban sem láthattunk dunaújvárosi feltámadást, ezt pedig azt jelenti, hogy a címvédő érem nélkül marad, míg a Borodin kapus vezette Debreceni HK megszerzi a bronzérmet!
Az orosz kapus nem csak ma, de tegnap is remekelt, de ezt nyugodtan elmondhatjuk az egész hajdúsági csapatról. Az acélbikák ezzel szemben csalódást okoztak a szurkolóiknak, akik egészen biztosan nem e negyedik hellyel számoltak. (17:33:36)

60:00

59:09

Léránt emel a harmad közepéről, Borodin lehalássza a lepkéssel.

58:39

Peterdi játssza magát ziccerbe, Borodin ezt is védi!

58:07

Megkezdődik a mérkőzés utolsó kettő perce.

57:55

Tőkési áll bele a lövésbe, van bevetődő ember, a végállomás Hajek!

56:50

Martine kékről eleresztett bombája zúg el a debreceni kapu mellett.

55:52

Léránt közeli lövését felkarral védi Borodin.

54:28

Kiegészül a Debreceni HK együttese.

54:27

Peterdi helyezett kísérletét fogja Borodin.

53:55

Nagyot véd most Hajek emberelőnyben!

53:35

Csíki emeli ki a pakkot a hajdúsági harmadból.

52:55

martine távoli lövését Borodin védi mamuttal.

52:25

Peterdid gáncsolja el Berta (Debrecen), kettő perc a jutalma!

51:48

Azari lép be oldalról Borodin elé, a kapus a testével hárít.

49:54

Szép cselek után Berta hagy ki nagy lehetőséget közelről, nem talál kaput a fehér mezes játékos!

48:32

A Debrecen gólt szerzett!
GÓÓÓL! Emberelőnyös találattal növeli előnyét a hajdúsági csapat! Hári hozza helyzetbe LADÁNYI BALÁZS-t, a rutinos játékos valószínűleg eldönti a mérkőzést! 0-3!

Gólpassz: Hári Norbert.

47:42

Már öt a négyben a csapatok a jégen.

0:3

Gólok és gólpasszok: 2. Könczei (Kaskov), 20. Sijka (Vaszjunyin), 49. Ladányi (Hári)

Dab.Docler: Sevela (Hajek) – Pozsgai, Hüffner, Galanisz, Azari, Szepessy – Martine, Hruby, Croteau, Somogyi, Pavuk – Nagy Richárd, Mestyán, Szappanos, Gröschl, Peterdi – Dörök, Eskelinen, Kovács V., Magosi, Léránt Vezetőedző: Robert Spisak

Debreceni HK: Borodin (Tőke) – Csíki, Vincze, Ladányi, Hári, Berta – Sadikov, Wéber, Dancsfalvi, Vaszjunyin, Sijka – Prakab, Tőkési, Könczei, Okos, Odnoga – Kaskov Vezetőedző: Jevgenyij Muhin

Játékvezetők: Haszonits Miklós, Varjú Árpád – Somos Balázs, Ozsváth Ádám