Borsodi Magyar kupa

DVTK Jegesmedvék Miškovec – Fehérvár AV19

3:2

hosszabbítás vége (1:1, 1:0, 0:1 - 1:0)

28.03.2015, 19:00 • Ifj. Ocskay Gábor Jégcsarnok, Székesfehérvár • Nagy Zalán (@-)

62:05

A Miskolc gólt szerzett!
GÓÓÓÓÓÓL! Felrobban a vendégszektor! BECZE TIHAMÉR próbálkozhat többször is, a legutolsó nem sikerül védenie Rajnának, ezzel eldől a Magyar Kupa sorsa! 3-2!

60:43

Bálizs fog a lepkéssel egy harmadon kívüli löketet!

58:08

Magosi négy méterről Bálizsba lő ígéretes helyzetben, majd dühében a jégre csap ütőjével! Belül vagyunk a rendes játékidő utolsó kettő percén!

55:11

A Volán gólt szerzett!
GÓÓÓÓÓL! Egyenlítenek a fehérváriak! LADISLAV SIKORCIN lövése az eddig remekül védő Bálizsról becsorog a miskolci kapuba! 2-2!

Gólpassz: Kovács Csaba.

50:10

Mekkora Bálizs védés! Sikorcin löketét varázsolja ki a rövid felsőből a hálóőr!

49:20

Sarauer teszi bele az ütőjét a lövésbe, Bálizs a földön fekszik, mellé!

48:40

Szirányi előtt az egyenlítési lehetőség, öt méterről, középről próbálkozik, Bálizsról felpörög a korong!

47:56

Sagert (Miksolc) és Sikorcin (Volán) állnak ki kettő percre durva játékért!

47:28

Sarauer próbálkozik félmagasan a bedobó körtől, Bálizs benyeli a pakkot!

46:42

Boivin lő oldalról, a kipattanó azonban miskolci játékoshoz kerül!

44:29

Becze egészen közelről próbálkozhatott, Rajna véd!

43:20

Talán Sagert próbálkozott oldalról a miskolci csapatból, rezdül a háló, de csak kívülről!

40:27

Sikorcin hámozza ki a koronogt három ember közül, egyből tüzel oldalról, Bálizs zárja a rövidet!

39:55

Mit hagy ki Kovács Csaba, egészen közelről, csak Bálizs volt előtte!

37:34

GÓÓÓÓÓÓÓL! Éppen kiegészül a Volán, amikor gólt üt a Miskolc! Cohan tüzel a palánk mellől keményen, Rajna bánatára pont BECZE TIHAMÉR elé kerül a pakk, aki egészen közelről, oldalról, az üres kapuba passzol pont a vendég tábor előtt! 2-1!

Gólpassz: Zachary Cohan és Jesse Ray Dudas.

35:49

Négy a négynél Becze tüzel félmagasan oldalról, Rajna szép mozdulattal véd a lepkéssel! Kisebb dulakodás alakul ki az esetet követően!

35:31

Banham (Volán) áll ki kettő percre szabálytalan testjáték miatt!

35:20

Sikorcin távoli lövése felvágódik, nem sokkal mellé!

34:51

Bálizs véd egy lövést, valaki már emelte a kezét, de nincs bent a pakk!

34:18

Hatalmas helyzet marad ki fehérvári oldalon, közben visszajöhet egy miskolci játékos!

33:50

Kettős emberelőnyben a Volán! Cohan (Miskolc) akasztott bottal!

33:00

Boivin marad nagyon üresen, rá is készül a lövésre, Bálizs benyeli a pakkot!

32:19

Emberelőnyben a fehérváriak! Sagert (Miksolc) korcsolyázik le a büntetőpadra kettő percre gáncsolásért!

28:25

Négy a három ellen a Volán, Metcalfe (Miksolc) ül le kettő percre fogásért!

28:17

Tóth Adrián életerős lövését fogja Rajna, majd borul minden, kapu, hálóőr, játékos!

27:50

Szirányi (Volán) áll ki kettő percre bottal akasztásért!

27:41

Nagy Krisztián mehet emberhátrányban, ziccerben kapura, Rajna bravúrral véd!

26:46

Gőz (Miskolc) pihen kettő percet testre ütésért!

25:56

Magosi életveszélyesen tette a korongot a miskolci kapu elé, a közönség fel is hördül, de nem lesz belőle gól!

24:33

Popovics (Miskolc) kap kettő percet durva játékért, Sarauer (Volán) pedig ugyanennyit bottal lökésért! Négy a négy ellen a jégen a csapatok!

23:47

Cohen nagy lendülettel érkezik a fehérvári kapuhoz a koronggal, több emberen átjátssza magát, végül Rajna véd, a kapu elmozdul!

22:20

A buli után ismét Dudas tüzel, Rajna oldalra rúgja a korongot!

22:17

Dudas távoli löketét Rajna szedi le lepkéssel!

17:36

Kóger (Volán) áll ki kettő percre magas bottal való játék miatt!

17:36

Banham kerül helyzetbe, van ideje és helye, Bálizs ezt is fogja!

14:32

Banham viszi kapura a korongot, a pakk nem, a fehérvári játékos végül a kapuba kerül!

14:00

Szirányi lövése felpörög a blokkról, átszáll Bálizs feje fölött, ám nem hullik be a miskolci kapuba, nem sokon múlott!

13:24

Kovács Csaba (Volán) is kiáll kettő percre akadályozásért, négy a négy ellen a jégen a csapatok!

13:18

Tóth Adrián (Miskolc) áll ki kettő percre gáncsolásért!

12:30

Sarauer kap korongot a kéken, beleáll a lövésbe, Bálizs a mamuttal rúgja oldalra a rövid alsóba tartó pakkot!

11:19

Mekkorát véd Bálizs! A kapusról kicsorgó korongot Marino fonákkal helyezné a kapuba, ám a miskolci hálóőr a földön fekve is hárítani tud!

10:17

Kóger teszi bele az ütőjét a miskolci kapu előtt, de mellé pattan a korong!

09:25

O'Donnell (Miskolc) megy ki kettő percre könyökhasználatért!

09:10

GÓÓÓÓÓL! Már is egyenlítenek a székesfehérváriak! BARTALIS ISTVÁN megy el a jobb oldalon, középre passzolna, de visszapattan hozzá a korong, másodszor már nem próbálkozik centerezéssel, nemes egyszerűséggel Bálizs lábai között a kapuba lő! 1-1!

Gólpassz: Kovács Csaba és Szirányi Bence.

08:04

GÓÓÓÓÓL! Megszerzi a vezetést a Jegesmedvék csapata! KEEGAN DANSEREAU marad üresen a kapu előtt, a maciknál az előny! 1-0!

Gólpassz: Hajós Roland és Tóth Adrián.

06:57

Benk teszi bele az ütőjét a kapu előtt a korongba, a pakk lecsorog a félkörön belül, miskolci bot ér oda először!

06:21

Miskolci lehetőség! Dansereau szerez korongot a saját harmadában, előretör, majd lövésre passzol, Rajna hárít!

03:19

Újabb távoli kísérlet, ezúttal kijön a miskolci kapusról a pakk, Bálizs már verve, besegítenek a bekkek!

02:44

Előnyben a Volán! Dudas (Miskolc) pihen kettő percet gáncsolásért!

3:2

Gólok és gólpasszok: 9. Dansereau (Hajós, Tóth A.), 38. Becze (Cohan, Dudas), 63. Becze – 10. Bartalis (Kovács Cs., Szirányi), 56. Sikorcin (Kovács Cs.)

DVTK Jegesmedvék Miškovec: Bálizs (Duschek) – Boyle, Dudas, Metcalfe, Láda B., Cohen – Gőz, Sagert, Hajós, Tóth A., Dansereau – Vojtkó, Dósa, Nagy K., Becze, O'Donnell – Szilágyi, Budai, Popovics, Miskolczi, Fliszár Vezetőedző: Majoross Gergely

Fehérvár AV19: Rajna (Hetényi Z.) – Hetényi P., Wehrs, Sarauer, Németh A., Magosi – Szirányi, Boivin, Kovács Cs., Banham, Sikorcin – Ejdepalm, Tokaji, Bartalis, Benk, Marino – Varga A., Orbán, Kóger Vezetőedző: Rob Pallin

Játékvezetők: Kincses Gergely, Halassy György – Váczi Dávid, Soós Dániel