Kazahsztán – Fehéroroszország

3:6

vége (1:2, 1:2, 1:2)

18.04.2015, 13:00 • Debrecen • Nagy Zalán (@-)

Másolja az első két harmadod a fehérorosz válogatott, ezt a periódust is 2-1-re nyerik meg a fehér mezesek. A záró harmad is jól kezdődött Osipkovék számára, 5-2-nél gyakorlatilag már eldőlt a mérkőzés, és hiába vitték le 5-3-nál a kapust a kazahok, közelebb férkőzni nem sikerült az ellenfélhez. Üres kapus találat viszont született, ezzel minden nyitott kérdés le is zárult.

A mérkőzés legjobbja a négy gólt és egy gólpasszt jegyző Yegor Sharangovich. (15:04:57)

Fehéroroszország gólt szerzett!
GÓÓÓÓL! Üres kapus találattal zárja le a mérkőzést a fehérorosz alakulat! YEGOR SHARANGOVICH helyez az üresen tátongó kapuba! 3-6!

Assziszt nélküli találat.

58:01

Megkezdődik a mérkőzés utolsó kettő perce.

57:24

Levitték a kapust a kék mezesek, hat az öt ellen rohamoznak a kazahok!

57:23

Időt kér Kazahsztán csapata!

57:23

Tilos felszabadítás (Fehéroroszország), a buli a fehér mezesek kapuja elől jöhet.

56:42

Sokat birtokolja most a korongot a kazah válogatott, de nem sikerül helyzetbe kerülniük.

56:07

Tilos felszabadítás (Kazahsztán).

55:40

Smolyakov törne be két fehérorosz bekk között, de elnyomják a kék mezes játékost.

55:03

Lesre korcsolyáznak a fehér mezesek.

54:32

Kiegészülnek a fehéroroszok.

52:50

Osipkov véd mamuttal, Borisevich próbálkozott középről!

52:32

Buinitski (BLR) jut a kiállítás sorsára gáncsolás miatt!

52:11

Átköltöznek a csapatok a fehérorosz harmadba.

50:54

A kazah kapu előteréből jöhet a bedobás.

3:6

Gólok és gólpasszok: 16. Demyanov (Dzhangazinov, Parkhomenko), 29. Melikhov (Borisevich), 50. Dzhangazinov – 15. Sharangovich (Gavrilenko, Alexei Patsenkin), 20. Sharangovich (Sushko, Borisov), 21. Gavrilenko (Sharangovich), 24. Sharangovich (Astankov), 41. Buinitski (Astankov), 59. Sharangovich

Kazahsztán: Ustinovich (Kutko) – Medvedev, Tanimov, Borisevich, Panyukov, Kiselyov – Bykov, Polokhov, Aidash, Borovikov, Parkhomenko – Marzhikpayev, Dzhangazinov, Lazarev, Solodovnikov, Demyanov – Smolyakov, Pavlov, Melikhov Vezetőedző: Alexander Linyov

Fehéroroszország: Osipkov (Verbitski) – Borisov, Dubovski, Gavrilenko, Astankov, Sharangovich – Sushko, Magaletski, Alexander Patsenkin, Buinitski, Alexel Patsenkin – Shikut, Pashik, Farafontov, Salnik, Kutsyr – Klepcha, Vorobei, Lukashevich, Astashevich Vezetőedző: Yevgeni Butskevich

Játékvezetők: Juris Balodis (LAT) – Kriss Kupcus (LAT) , Pálkövi Botond (HUN)