Dánia – Norvégia

2:1

vége (0:0, 1:1, 1:0)

18.04.2015, 20:00 • Debrecen • Kármán Zoltán

Norvégia teljesítette célját, bent maradt a Divízió I/A csoportban, Dánia pedig feljutott a legjobbak közé veretlenül, 100%-os teljesítménnyel.

Nagyon sokáig döntetlenre állt a találkozó, de a hajrában, kevesebb, mint négy perccel a vége előtt Dánia végül bevitte a döntő ütést és hozta a kötelezőt. Debrecen Dániának hozott szerencsét és boldogságot, a hazai csapat sajnos leszerepelt, mert minden meccset elveszítve kiestünk a Divízió I/B-be.

Dánia – Norvégia: 2-1!
---- (22:01:55)

60:00

59:55

Vissza kell térnie a kapuba Opsahlnak, valószínűleg ezzel vége a norvég esélyeknek.

59:00

Az utolsó percbe léptünk, őrzi egy gólos előnyét a dán válogatott, Norvégia támad, már kilenc lövés ebben a harmadban tőlük.

58:16

Így van, Opsahl helyett mezőnyjátékos a norvég együttesben!

58:16

Időt kér Norvégia is, vélhetően lehozzák a kapust.

57:37

Páros kiállítás, de nem bunyó miatt. A dánoktól Nielsen áll ki, a norvégoktól Kaasastul, bottal akasztás az ok.

56:11

Időt kér Dánia azonnal a találat után.

56:11

Dánia gólt szerzett!
NIKOLAJ KRAG vezetést szerez az eddig 100%-os Dániának, 2-1!
Gólpassz: Jeppe Korsgaard.

53:30

Most dán kiállítás, Alexander True száll ki magas bot miatt két percre.

48:03

Norvég kiállítás gáncsolás miatt, Gronstad száll ki két percre. Egyelőre nincs döntés a mérkőzésen, pedig már lassan a harmadik harmad felénél járunk.

43:00

Nincs gól ebben a harmadban, a lövésarány sem túl veretes, 1-2.

40:01

Úgy tűnt, a második harmad is eltelik gól nélkül, ám ekkor betalált az esélyesebb Dánia. Norvégia azonnal, fél percen belül válaszolt, így ismét döntetlenre állnak a felek.

Dánia – Norvégia: 1-1, a szünet után folytatjuk!
----

40:00

37:18

Norvégia gólt szerzett!
Eddig nem találtak be a csapatok, most fél perc alatt gyors gólváltás. ALEXANDER JACOB NOER egyenlít, ezzel 1-1!
Gólpassz: Sander Ronnild, Johannes Johannessen.

36:55

JONAS RÖNDBJERG góljával vezetést szerez Dánia, 1-0!
Gólpassz: Alexander True, Oliver Nielsen.

34:00

Még mindig nincs gól, 17-11-es lövésarány viszont igen. Ebben a harmadban nincs nagy különbség.

31:57

Az első dán kiállítás, bottal ütés miatt áll ki két percre Ladehoff.

2:1

Gólok és gólpasszok: 37. J. Roendbjerg (True, Nielsen), 57. Krag (Korsgaard) – 38. Noer (Ronnild, Johannessen)

Dánia: Petersen (Krog) – Morten Jensen, Koch, O. Christensen, From, Krag – O. Nielsen, Mieritz, Ladehoff, True, J. Roendbjerg – M. Roendbjerg, Weichel, Brinkmann, D. Nielsen, Korsgaard – Duga, K.A.S. Jensen, Sörensen, Blichfeldt, Boysen

Norvégia: Opsahl (Lillegrend) – Krogdahl, Marthinsen, Gronstad, Jörgensen, Paulsen – Johannessen, Ronnild, Gulliksen, T.A. Christensen, Karlsen – Kaasastul, S. Hansen, Granholm, Ellingsen, Noer – Hagen, Vold, Ekberg, Mikalsen, Svensson

Játékvezetők: Daniel Gamper (ITA) – David Nothegger (AUT), Yakov Paley (RUS)