Div. I/A Világbajnokság

Ukrajna – Kazahsztán

2:5

vége (0:2, 0:1, 2:2)

19.04.2015, 16:30 • Krakkó Aréna • Info a státusz megváltozásairól (Juhász Attila)

Kazahsztán, az előzetes várakozásoknak megfelelően, magabiztos győzelmet aratott a sok sebből vérző Ukrajna ellen, így a magyar válogatotthoz hasonlóan győzelemmel kezdte a divízió1/A. világbajnokságot!
24:16 volt a kapuralövések aránya a kazahok javára, győzelmük íly' módon nem is igazán lehetett kérdéses!
Ma még lesz egy meccs a krakkói Tauron Arénában – Lengyelország-Olaszország – holnap pedig, 13 órakor a két ma már három ponttal gazdagodó válogatott, Kazahsztán és Magyarország összecsapása következik!
Tartsanak velünk ezeken a meccseken és persze a többi közvetítésünk alkalmával is! (18:47:18)

60:00

Andrij MICHNOV - 2:5

59:34

Ukrajna gólt szerzett!
Gólszerző MICHNOV. Assziszt: Gnidenko és Blahoj. A végére azért még jutott egy ukrán szépítő találat; ANDRIJ MICHNOV szerezte a meccs – vélhetően – utolsó gólját, Gnidenko korongjából! 2-5

Jevgeniyj RIMARJEV - 1:5

58:07

Kazahsztán gólt szerzett!
Gólszerző RIMARJEV. Assziszt: Szavenkov.
Minden eldőlt! Szavenkov átadásából JEVGENYIJ RIMARJEV szerezte az ötödik kazah gólt! 5-1 Kazahsztán javára!

52:42

Nem tudták belőni a fórt az ukránok, kiegészült a kazah válogatott!
Ezzel eldőlni látszik a mérkőzés Kazahsztán javára!

50:42

Újabb ukrán emberelőny és megint Sztarcsenko a kiállított kazah játékos, gáncsolásért kapta a 2 percet!

Konstantin RUDENKO - 1:4

47:59

Gólszerző RUDENKO. Assziszt: Poliscsuk. Sokáig nem örülhetett a szépítő gólnak az ukrán együttes; Piliscsuk passzából KONSZTANTYIN RUDENKO állította vissza a háromgólos differenciát! 1-4

Dmytro NIMENKO - 1:3

46:39

Gólszerző NIMENKO. Assziszt: Varlamov és Kugut. Most az ukránok is gyorsan értékesítettek egy fórt; Varlamov korongját DMITRO NIMENKO ütötte a kazahok kapujába! 1-3

46:26

Emberelőnybe kerültek az ukránok, Sztarcsenko a játék késleltetéséért kapta a kettő perces büntetést!

45:00

Eltelt öt perc a harmadik harmadból és nincs változás; Kazahsztán őrzi hátomgólos előnyét!

40:01

A második harmadban tovább növelte előnyét a kazah válogatott és magabiztosan halad a rendes játékidős győzelem felé!
Ukrajnának eddig nem sok köze van ehhez a mérkőzéshez.
Folytatás mintegy negyedóra múlva, tartsanak akkor is velünk!

40:00

39:03

Szemjonov próbálkozását hatástalanította Zaharcsenko az ukrán kapus!

2:5

Gólok és gólpasszok: 47. Nimenko (Varlamov, Kugut), 60. Michnov (Gnidenko, Blahoj) – 8. Dallman, 15. Metalnyikov (Rimarjev, Krasznoszlobodcev), 32. Krasznoszlobodcev (Rimarjev, Litvinyenko), 48. Rudenko (Poliscsuk), 59. Rimarjev (Szavenkov, Zsajlauov)

Ukrajna: Zacharčenko (Napněnko) – Navarenko, Ladygin, Kugut, Rjabenko, Alexjuk, Skrypec – Michnov, Nimenko, Gavryk, Varlamov, Zabludovskij, Donika, Ljalka, Petrangovskij, Gniděnko, Blagy, Bondarjev, Kuzmik.

Kazahsztán: Polujektov (Malgin) – Savčenko, Trjasunov, Dallman, Litviněnko, Semjonov, Lakiza, Lipin, Metalnikov – Žajlauov, Savenkov, Rymarev, Voroncov, Chudjakov, Panšin, Polišuk, Puškarjov, Starčenko, Spiridonov, Krasnoslobodcev, Ruděnko.