Magyarország – Japán2

4:2

vége (1:1, 1:1, 2:0)

19.04.2015, 13:00 • Krakkó Aréna • Juhász Attila

Rendes játékidős sikerrel kezdte tehát a divízió1/A. világbajnokságot a magyar csapat, 28:23 volt a kapuralövések aránya a mieink javára, tehát mindenképpen rászolgáltunk a sikerre a nyitányon!
Egyelőre köszönjük kedves olvasóink megtisztelő figyelmét, de már 16.30-kor folytatódik a vb a kazah-ukrán találkozóval, az onlajnok.com-on is! (15:18:22)

Fukufudzsi kapus lett a legjobb japán, a mieinknél az első felnőtt vb meccsén góllal bemutatkozó ERDÉLY CSANÁD kapta a díjat!
FELCSENDÜL VÁLOGATOTTUNK TISZTELETÉRE A MAGYAR HIMNUSZ!

A harmadik harmadban kidomborodott a magyar válogatott játékosainak talán nagyobb rutinja, fejben is jobban bírtuk a végét és a legjobbkor használtunk ki egy emberelőnyt! A végén az üres kapus gólunk már csak a hab volt azon a bizonyos tortán! Három ponttal kezdte tehát együttesünk a krakkói vb-t!
Szép volt fiúk, csak így tovább!

60:00

János HÁRI - 4:2

58:55

Magyarország gólt szerzett!!
Gólszerző HÁRI. ÚJABB MAGYAR GÓÓÓÓÓL! HÁRI JÁNOS szerzett korongot és egy pimasz cselt követően az üresen árválkodó japán kapuba emelte a azt! 4-2

58:40

Lejött a japán kapus, hogy csapata 6 az 5 ellen támadhasson!

58:01

Kettő percen belül vagyunk a harmadik harmadban!

57:33

Minosima lövését fogta szépen Rajna!

Frank BANHAM - 3:2

56:35

Gólszerző BANHAM. GÓÓÓÓL! Végre vezet a magyar válogatott! Emberelőnyben Sarauer a kapu mögül tette vissza korongot, amelyet BANHAM FRANK irtózatos erővel bombázott a japán kapuba! 3-2

56:23

Banham lövése zúgott el a japán kapu mellett!

56:07

Időt kért a magyar szakvezetés!

56:07

Sarauert húzta vissza szólója végén Szaszaki, újabb kettő perces magyar emberelőny!

55:47

Rajnának kellett mentenie megint Tanaka Go elől!

54:56

Kimaradt a magyar emberelőny, Japán kiegészült!

54:52

Megint Sebők, ezúttal óriási helyzetben a japán kapusba lőtte a korongot!

54:30

Sebők lövés helyett passzolni akart, oda lett a magyar lehetőség!

53:48

Vas Márton korongja sajnos nem jutott el a japánok kapujáig!

4:2

Gólok és gólpasszok: 10. Kóger (Banham, Sarauer), 32. Erdély (Sebők, Hári J.), 57. Banham (Sarauer), 59. Hári – 2. Obara (Minosima, Nisivaki), 31. Hirano (Jamadori)

Magyarország: Rajna (Bálizs) – Orbán, Vas M., Kóger, Sarauer, Banham – Metcalfe, Szirányi, Sebők, Hári J., Vincze P. – Gőz, Kiss D., Kovács Cs., Vas J., Erdély – Pozsgai, Benk, Nagy K., Magosi B. Szövetségi kapitány: Rich Chernomaz

Japán2: Fukufudzsi (Ito) – Minosima, Szaszaki, Ueno, Jamasita, Tanaka R. – Usu, Jamada, Kudzsi, Tanaka G., Hirano – Kumagai, Hasiba, Takahasi, Obara, Nisivaki – Janadori, Mitamura, Szato, Oszava, Takagi. Szövetségi kapitány: Mark Mahon

Játékvezetők: Andris Ansons (lett), Marc Wiegand (svájci) – Dmitrij Goljak (fehérorosz), Wojciech Moszczynski (lengyel)