Telekom Veszprém – Paris Saint-Germain HB

34:28

vége (16:12)

19.04.2015, 17:30 • Veszprém Aréna • Tóth Gábor

A PSG kapta el a rajtot valamivel jobban, 3:3 után vette át a vezetést a Veszprém, és fokozatosan növelni is tudta az előnyt, a vendégek hibáztak többet támadásban, ezeket szinte mindig ki tudta használni Ortega csapata, négy gólos volt a hazai előny a szünetben.

Amit aztán magabiztos játékkal, Mikler remek védéseinek is köszönhetően úgy tudtak növelni nyolcra 20 perc alatt, hogy közben Hansen egyszerűen tarthatatlan volt. 15 gólt dobott a dán a meccsen.

Kettős emberelőny után zárkózott fel négy gólra ismét a PSG, de a Veszprém megrázta magát, és nem hagyott kétséget afelől, hogy melyik a jobb csapat.

Az, amelyik egymást követő két évben is a Final Four résztvevőjeként csatlakozik a Barcelonához, amely a délután folyamán szintén bebiztosította a továbbjutását. (19:02:38)

60

Mérkőzés vége. (34:28)

60

Mikler védése után MARGUC indul, beállítja a végeredményt. (34:28)

60

CHEMA megy be, betalál, 25 másodperc van hátra. (33:28)

59

HANSEN Alilovcot sem kíméli. (32:28)

59

Kopljar belemegy, de hetest adnak belül védekezésért a szerb játékvezetők. (32:27)

59

MARGUC lő a kapus alatt a hálóba a szélről. (32:27)

58

HANSEN a 14. gólját szerzi már ebből a büntetőből. (31:27)

58

Nagy Laci faultolja M'Timát, hetes jön. (31:26)

57

MARGUC kihagy egy ziccert, de utána megfogja az indítást, most betalál! (31:26)

57

Még egy gólt dobnak a franciák ABALO révén emberelőnyből. (30:26)

57

GULYÁS ismét lyukas mezben talál be, HANSEN az üres kapuba lő a félpályáról. (30:25)

56

Nagy adja el labdát, M'Tima büntet. (29:24)

55

Még 17 másodpercig kettős emberhátrányban támad a Veszprém, időt kér Ortega. (29:23)