20.04.2015, 16:30 • Krakkó Aréna • Kármán Zoltán

Marco INSAM - 2:1

60:16

Olaszország gólt szerzett!
MARCO INSAM egy közelről bekotort koronggal végül a hosszabbítás legelején kiharcolja Olaszországnak a győzelmet! 2-1!
Gólpassz: Alexander Egger, Anton Bernard.

60:16

Insam került hatalmas helyzetbe az ukrán kapu előtt, úgy tűnt, bent is volt a korong bizony a gólvonalon túl!

59:52

Nincs kiállítás, ezt megúszta Bernard. Olasz időkérés viszont van.

58:15

Frigo nagy erejű lövését Zacharchenko segíti kijjebb, így is a kapuvason csattan!

58:00

A második hullámban érkező Gnidenko bombázta kapura nagy erővel, de kevéssel a kapuvas mellett suhant el!

55:25

Ramoser most a bal oldalon tűnt fel, remek indítást kapott és lőtt is nagy erővel, Zacharcenko újabb bravúrja menti meg az ukránokat!

52:12

Insam bikázta rá középről, egy védő ütőjén változtatott irányt, ebből nagyobb veszély is kialakulhatott volna, a kapus takarásból nem látott semmit.

51:27

Sullivannel szemben szabálytalankodnak a palánk mellett. Két perces kiállítás Skrypetsnek bottal akasztás miatt, így olasz emberelőny következik.

45:14

Felicetti feltartás miatt ül le két percre az olaszoktól.

38:53

Sullivan mehet is két percre pihenni, az éles szemű bíró kiszúrta az enyhe visszarántást. Ukrán emberelőny.

33:49

Di Casimiro megy neki oldalról (vélhetően szándékosan) Zacharcenkonak, két percet kap akadályozás miatt.

33:27

Blagy kiváló helyzetből lőhetett középről, de kicsit középre ment, így Bernard gond nélkül fogta!

31:35

Gáncsolás Marchetti részéről, bár inkább tűnt akasztásnak. Négy a négy ellen egy ideig még.

30:20

Varlamov áll ki két percre Ukrajnától, magas bot miatt. Sőt, ha jó a felirat, 2+2 percről van szó.

Viktor ZAKHAROV - 1:1

26:25

Ukrajna gólt szerzett!
VIKTOR ZAKHAROV szép, kidolgozott akció végén talál a hálóba. Kettő a kettőben indult meg Ukrajna egy ellentámadás során, Zakharov pontos passzt kap a jobb oldalon, majd Bernard mellett a hálóba lő! 1-1!
Gólpassz: Artem Bondaryev, Olexander Pobyedonostsev.

26:05

Ukrán lövés egy kipattanó korong után jobbról, Zakharov kísérletét Bernard fogja!

Brian IHNACAK - 1:0

24:25

A buli után BRIAN IHNACAK került lövőhelyzetbe a jobb oldalon, ráfordult, majd a hosszú felsőt lőtte ki gyönyörű mozdulattal! 1-0!
Gólpassz: Stefano Marchetti, Marco Insam.

24:10

Közelről, jobbról tüzelhetett Ramoser, de Zacharcenko szokás szerint szépen védett a rövid oldalon.

23:52

Kiáll az ukrán csapattól Varlamov két percre, mert túl sok ukrán játékos volt egyszerre a pályán. Ez aztán a hiba.

20:15

Az ukránok hozták el a bulit, de hátul hibáztak, egyedül törhetett így kapura Ihnacak, Zacharcenko megint megmentette csapatát a góltól!

14:20

Megint óriási helyzet, Zakharov egyedül léphetett ki középen, vezette már a kapusra, de a lövés előtt elesett, estében pedig nem tudta úgy irányítani, Bernard védeni tudott!

13:10

Nagyon szép cselekkel tört előre a jobb oldalon Mikhnov, de kulcshelyzetben Bernard a jobb karjával hárította a remek lövést!

12:20

Zakharov igen ígéretes helyzetben tüzelt balról, a kipattanó utáni ismétlést is jól fogta Bernard.

09:30

Közben olasz kiállítás is, a buli szabályait szegte meg Gander. Négy a négy ellen egy percig. A hivatalos információ egyébként játék késleltetése.

08:34

Zacharcenko kapja a kiállítást, de természetesen nem ő üli le a két percet. Gáncsolás az ok. Olasz emberelőny.

08:32

Nagy helyzetben Gander húzta el a kapus mellett, amikor lövés közben a kapus akasztotta őt, ez biztosan kiállítás lesz az ukránoktól.

05:55

Varlamov bombázta rá jobbról a kiállítás vége felé, Bernard megint jól zárta a szöget!

04:20

Felálltak az ukránok emberelőnyben, Ryabenko közeli lövését azonban fogja Bernard!

03:44

Varlamov kapott egyet, Ramoser a kiállított játékos 2 percre az olaszoktól magas bot miatt.

2:1

Gólok és gólpasszok: 25. Ihnacak (Marchetti, Insam), 61. Insam (Egger, Bernard) – 27. Zakharov (Bondaryev, Pobyedonostsev)

Olaszország: Bernard (Tragust) – Hofer, Helfer, Sullivan, Marchetti, Zanatta, Egger, Trivellato, Zanatta – Gander, A. Bernard, Ramoser – Insam, Ihnacak, di Casmirro – Frigo, Morini, Kostner – Felicetti, Andergassen, Frei

Ukrajna: Zacharcenko (Napnenko) – Navarenko, Ladygin, Kugut, Rjabenko, Alexjuk, Skrypec – Michnov, Nimenko, Zakharov, Gavryk, Varlamov, Zabludovskij, Donika, Ljalka, Petrangovskij, Gnidenko, Blagy, Bondarjev, Kuzmik

Játékvezetők: ANSONS A (LAT), WIEGAND M (SUI) – TRILAR V (SLO), GOLYAK D (BLR), MOSZCZYNSKI W (POL)