Kazahsztán – Japán

7:2

vége (3:0, 0:0, 4:2)

22.04.2015, 13:00 • Pap Csaba (@pap_csaba)

Kazahsztán újabb magabiztos győzelmet aratott egy góllgazdag harmadik harmadban, ezzel a kiesés szélére sodorva Japánt.
A kazah csapat végig uralta a mérkőzést, bár a második játékrészben egy kicsit kiengedtek, azonban egy japán gól felbőszítette őket és lőttek még négyet az ázsiai csapatnak.

Köszönöm a figyelmet! (15:10:13)

60:00

59:21

Zajlauov még teszteli Ito reflexeit, de a Japán kapus véd.

59:00

Egy perc van a mérkőzésből!

58:37

Ismét egy kazah kiugrás, de Vorontsov passza pontatlan Poliszuk felé.

58:05

Kiegészül Kazahsztán!

57:49

Kiegészül Japán!

57:00

Egy gyors kazah kontra végén Ito véd nagyot.

56:05

Kiegyenlítődik a létszám!
Roman Starchenko akadályozás miatt megy le két percre.

55:49

Kazahsztán emberelőnyben!
Tanaka Go dobta el ütőjét, ezért két percet kap.

55:15

Tanaka Go lövését védi Poljuektov.

TANAKA - 7:2

53:51

A Japán csapata gólt szerzett!
Kuji a bal oldalról tett be egy korongot, amit TANAKA GO és egy ez egy kazah korcsolyáján megpattanva átverte Polujektovot. A bírók videóbíró után megadták a gólt!

Gólpassz: Shuhei Kulji és Masahito Nishiwaki.

POLISHUK - 7:1

52:52

Kazahsztán gólt szerzett!
A kazah letámadás újabb góllá érett, Rudenko tette a korongot megfelelő időben FYODOR POLISHUK elé, aki kegyetlenül belőtte az újabb kazah gólt.

Gólpassz: Konstantin Rudenko.

50:00

A harmad felénél uralja a játékot Kazahsztán és előnye is meggyőző.

RYMAREV - 6:1

48:02

Krasznoszlobodtsev lop korongot a japán kapu előtt és az érkező YEVGENI RIMAREV elé tálal, aki kegyetlenül a kapuba talál.

Gólpassz: Vadim Krasznoszlobodtsev.

46:45

Ito üti el messzire kapujától a korongot.

RUDENKO - 5:1

45:06

Nem csökkent a nyomás a japán kapura a kiegészülés után és a kapu előtt egy korongba beleért KONSTANTIN RUDENKO, ami gólt eredményezett.

Gólpassz: Roman Starchenko és Fyodor Polishiuk.

44:58

Kiegészült Japán!

42:58

Ushu Mei megy ki két percre testre ütésért.

STARCHENKO - 4:1

42:35

Bevitt egy korongot a kazah csapat és a visszapattanó korongot ROMAN STARCHENKO a kapuba lőtte.

Gólpassz: Mikhail Panshin és Vyacheslav Tryasunov.

KUJI - 3:1

41:16

Japán csapata gólt szerzett!
Egy gyors japán támadás végén egy belőtt korongba teszi bele ütőjét SHUHEI KUJI a kapu előtt és ezt már Poljuektov sem védheti.

Gólpassz: Masahito Nishiwaki és Tanaka Go.

40:56

Erőteljesen kezd Kazahsztán ebben a harmadban.

40:01

13-3-ra nyerte a kapura lövést Japán, de igazán veszélyes lövés nem volt ezek között, így nem is változott az eredmény, persze ehhez kellett a kazah csapat kiengedése is.

40:00

39:09

Tilos felszabadítás a kazahoktól.

38:30

Takahashi lövését kapja le lepkéssel Poljuektov.

38:18

Egy kemény japán lövést üt ki Poljuektov.

37:34

Meglépnek megint a kazahok, de Vorontsov passzába belenyúl egy japán ütő.

37:00

Ueno vitte be a korongot a kapu elé, de nincs lövés ebből sem.

36:00

Savenkov küzd a korongért végül elveszti a csatát.

35:39

A buli el hozatal kiegyenlített, 16-14 Japán javára.

35:28

Dallman viszi ki a korongot a kapu előteréből.

34:56

Poljuektov tenyerelt rá egy korongra.

34:40

Vorontsovtól veszik el a korongot a palánknál.

34:13

Három kazah ugrik ki, végül Savchenko lőtt, de lesre mentek a többiek.

33:45

A kazahok támadnak folyamtosan.

28:12

Kazah lövés, de egy védő belevetődik a lövésbe.

26:50

Bejutnak a japánok a támadó harmadba, de a lövést könnyen védi Poljuektov.

25:55

Nincs veszély a Japán akciókban, nagyon nagy bajban az ázsiai csapat.

24:46

Japán gyors kontrája egy kazah védőben akad el.

23:45

Rudenko tört be a kapu elé, de Ito remek közbeavatkozása megakadályozta a negyedik gólt.

23:04

Kiegészült Kazahsztán!

22:56

Hirano lövését védi Poljuektov.

22:20

Veszélyes kazah támadás, de Savenkov elől elviszik a korongot.

21:33

Kék vonaltól egy lövés, ami a blokkon akad fenn, így Poljuketov bele se ér.

21:21

Felállnak a japánok, egy lövés is van, de Poljuektov védi.

21:04

Japán emberelőnyben!
Alexei Litvininenko húzta el ellenfele lábát, ezért két percet kap.

20:41

Ito rögtön egy nagy védéssel mutatkozik be.

20:15

Egy lövés amit Poljuektov könnyen szed fel.

20:01

Kapust cserélnek a Japánok, Fukufuji helyén Ito véd tovább.
Kazahsztán megint megmutatta miért ők a legesélyesebbek a Krakkói VB megnyerésére. A lövés számok között nincs nagy különbség 10-6 a kazahoknak, de a lövések minőségében annál nagyobb, hiszen szinte az összes kazah lövés életveszély, még Poljuektovnak nagyot nem kellett védenie.
A tíz lövésből három a hálóban kötött ki, sorrendben Dallman, Polishuk és Starchenko voltak a gólszerzők.

20:00

Befejeződött az első harmad.

19:30

Kuji lövése köt ki Poljuektov lepkésében.

STARCHENKO - 3:0

19:03

A kék vonalnál a japánok elhagynak egy korongot és ezzel meglép ROMAN STARCHENKO, aki a ziccert kegyetlenül beverte a kapuba.

18:32

Gyönyörű kazah támadás, de Starchenko lövése nem pontos.

17:50

Rossz centerezés a kazahoktól.

16:55

Savenkov tette a kapu mögül Rymarev elé a korongot, de a kazah csatár nem találja el jól a pakkot.

16:10

Starchenko kapás lövése a palánkon csattan.

15:55

Kuji tört be a harmadba, de Semjonov megállítja őt még mielőtt kapura fordulna.

15:13

Újabb kazah lövés, de ez is elmegy Fukufuji ketrece mellett.

13:15

Veszélyes támadás végén Fukufji véd nagyot.

12:50

Kapu elé tett korong, de a kazah védők előbb találták meg a korongot a japán csatároknál.

12:20

Rymarev viszi be a korongot, de a japánok gyorsan kiütik.

11:15

Dallman lövése egy bevetődő kazahban akad el.

10:43

10:15

Kék vonaltól egy lövés, de Polejuktov a helyén.

09:57

Beviszi Japán a korongot, de a védők rögtön kivágják.

09:12

Feláll Japán, de lövés eddig nincs.

08:43

Konstantin Savenkov kap két percet magas bottal való játékért.

07:07

Újabb kazah lövés, de ez most elzúg a kapu mellett.

POLISHUK - 2:0

06:48

Semyonov passzolt a kék vonalnál üresen álló FYODOR POLISHUK elé, aki kegyetlen erővel lőtt Fukufuji kapujába.

Gólpassz: Maxim Semyonov és Kevin Dallman.

A góllal Japán kiegészült!

05:27

Kenta Takagi kap két percet fogásért.

05:04

Egy kemény bepassz Fukufuji elé, de az érkező kék mezes nem tudta kapura tenni a korongot.

04:17

Továbbra is a kazah csapat vezet támadásokat.

DALLMAN - 1:0

02:38

Felállt a harmadban a kazah csapat és Rudenko keresztpasszát KEVIN DALLMAN ütötte a kapuba.

Gólpassz: Konstantun Rudenko és Roman Starchenko.

01:50

Szép kazah centerezés, de Savenkov nem tudta beletenni az ütőjét.

01:08

Nagy tömörülés Polejuktov előtt, de végül nincs lövés.

00:16

A Kazahok vezették az első támadást, Starchenko tört be, de kapura húzását elment a kapuvas mellett.

00:01

Fukufuji a Japánok kezdő kapusa, a kazahoké pedig Polejuktov.
A pihenőnap után folytatódik a versenyfutás a 2016os orosországi A csoportos Világbajnokságért!
Kazahsztán ahogy várható volt komoly erődemonstrációt tart. Eddig Ukrajnát 5-2-re, még Magyarországot 5-0-ra verték. A KHL-es játékosokkal tele tüzdelt csapat az emberelenyőkkel remekül él és eddig ez elég volt a nagy arányú győzelmekhez.
Japán rajtja már közel sem volt ennyire mesés, a tavaly még feljutásért küzdő ázsiak a VB első meccsén szoros meccsen kikaptak Magyarországtól 4-2-re, hétfőn pedig a lengyelek jól használták ki előnyeiket és 2-0ra nyertek is.
Vajon lesz esélye az eddig pont nélküli Japánnak a hibatlan Kazahsztán ellen? Tartsanak velünk és válasz lesz minden kérdésre!
Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 13:00 - kor kezdődik.

7:2

Gólok és gólpasszok: 3. Dallman (Rudenko, Starchenko), 7. Polishuk (Semyonov, Dallman), 20. Starchenko, 43. Starchenko (Panshin, Tryasunov), 46. Rudenko (Starchenko, Polishuk), 49. Rymarev (Krasnoslobodtsev), 53. Polishuk (Rudeko) – 42. Kuji (Tanaka Go, Nishiwaki), 54. Tanaka Go (Kuji, Nishiwaki)

Kazahsztán: Polujektov (Malgin) – Savchenko, Trjasunov, Dallman, Litvinenko, Semjonov, Lakiza, Lipin, Metalnikov – Żajlauov, Savenkov, Rymarev, Voroncov, Chudjakov, Panszin, Poliszuk, Puszkarjov, Starchenko, Spiridonov, Krasnoslobodcev, Rudenko.

Japán: Fukufuji (Ito) – Usu, Yanadori, Sasaki, Manoshima, Hashiba, Kumagai, Yamada, Sato – R. Tanaka, Kuji, Hirano – Takahashi, Nishiwaki, Obara – G. Tanaka, Ueno, Yamashita – Takagi, Mitamura, Osava