Chelsea Football Club – Sunderland AFC

3:1

vége (1:1)

24.05.2015, 16:00 • Stamford Bridge • Tóth Gábor

A huszáros rohamokkal kezdő Chelsea-t meglepte a Sunderland egy pontrúgásból szerzett góllal, de 11-esből még az első félidő hajrája előtt egyenlíteni tudtak.

A második félidőben is sokkal többet támadott a bajnok, be is találtak kétszer is Rémy révén, nem nagyon forgott veszélyben a kötelező győzelem a trófea átadása előtt. (17:53:49)

90+3

90+3

Rémy még helyzetbe hozza Williant, de a védők mentnek előle a kapu torkában!

90+2

Hátul passzolgatnak a Cehlsea játékosai, jöhet az ünneplés hamarosan.

90+1

2 perc a ráadás.

90

Larsson újabb szabadrúgása jöhet, 25 méterről tüzel, Cech ezt is fogja magabiztosan.

89

Bebiztosítja a győzelmét a bajnok.

Loïc RÉMY - 3:1

88

Chelsea gólt szerzett!!
Matic ad be laposan balról, LOÏC RÉMY előzi meg a védőket és négy méterről a rövid sarokba belsőzi a labdát! 3:1