Manchester City – Southampton FC

2:0

vége (1:0)

24.05.2015, 16:00 • Etihad Stadion, Manchester • SportLackó93

A meccs első félidejét megnyomta a City, Lampard vezetést is szerzett a hazaiaknak.

A második félidőt végig támadta a vendég csapat, de egy formás támadás végén Agüero is betalált a kitámadó Southampton kapujába. Végül 2:0-ra nyert a City, győzelemmel búcsúznak tehát a szezontól.

Köszönjük az egész szezonban tanúsított megtisztelő figyelmüket, reméljük élvezték a 2014-15-ös PL szezont is! Viszontlátásra! (17:53:01)

90+4

90+2

Long távoli próbálkozása elszáll a kapu felett.

90+2

A kapura lövések száma 13:13, de két gólos hazai vezetés.

A City gólt szerzett!

Végleg eldől a meccs, hiszen SERGIO AGÜERO megduplázta a City előnyét. Mangala fejjel adott gólpasszt, Agüero szintén fejjel vette be Davis kapuját. 2:0.