Magyar Ligakupa

MTK Budapest FC – Debreceni VSC

0:2

vége (0:0)

26.05.2015, 18:00 • Illovszky Rudolf stadion, Budapest • Elődöntő • Juhász Attila

A második félidő már valamivel élénkebb játékot hozott és bár az MTK volt inkább mezőnyfölényben, de gólt nem tudtak szerezni a kék-fehérek!
A Debrecen aztán a hajrában lőtt két gólt, így magabiztossá tette továbbjutását a Ligakupa fináléjába!
A Fáy utcából köszönjük a kedves figyelmet, de tartsanak továbbra is velünk! (19:55:09)

90+2

90+1

A Loki gólt szerzett!
Gólszerző KULCSÁR. Még egy debreceni gól azért a végére; Szakály Péter labdáját a csereként beálló KULCSÁR TAMÁS hat méterről, ballal vágta a léc alá! 0-2

90

Egy perc a ráadás a meccs végén!

89

Nagyon kevés van már hátra és lényegében mindenki várja itt, Angyalföldön ennek a találkozónak a végét!

87

Magabiztosan tartja a labdát és immár háromgólos előnyét a debreceni csapat!

85

Vass Ádám is "besárgult" Szakály Péter buktatásáért!

84

Ludánszki a gólja után kapott egy sárga lapot is, mert a felező környékén megrúgta Schrammelt!

83

Gólszerző LUDÁNSZKI. Eldőlni látszik a továbbjutás kérdése! Kulcsár labdáját LUDÁNSZKI BENCE lőtte hat méterről a kapu közepébe! 0-1

82

Rákezdett csapatuk buzdítására a 15 fős Loki tábor.

81

Ferenczi János nem tudott bedobást kiharcolni a DVSC-nak a bal oldalon.

79

Máté Péter helyére Szatmári Csaba állt be a Debrecenbe!

78

Szinanovic sbalról, szabadrúgásból beívelt labdáját Brkovics fejelte ki a debreceniek ötösén.

77

Mihelic bal oldali szöglete után mentett fejjel az MTK védelme!

76

Hajdú sarokrúgása után Thiam fejelt hat méterről – sokkal a debreceni kapu mellé!

75

Bese jobb oldali, lövésszerű beadását kellett a léc alól kipiszkálnia Verpecznek!

74

Lesen akadt el a debreceniek támadása!

73

Vogyicska helyére a szintén nagyon fiatal, már Magyarországon született Szinanovics állt be az MTK-ba!

72

Bal oldali MTK szöglet következik.

0:2

vége (0:0)

Gólok: 83. Ludánszki, 90+1. Kulcsár

Lapok:   85. Vass Á. (MTK) – 84. Ludánszki (DVSC)

MTK Budapest FC: Hegedűs L. – Bese, Vukmir, Vass Á., Hajdú Á. – Thiam, Vogyicska (Szinanovics, a 73.) – Gera D., Kanta J. (Schrammel, az 51.), Vadnai – Torghelle (Cseke, a szünetben). Szakmai igazgató: Garami József
Cserék: Groppioni (kapus), Cseke, Schrammel, Halmai R., Széles, Sági, Szinanovics.

Debreceni VSC: Verpecz – Kuti, Máté P. (Szatmári Cs., a 79.), Brkovics, Ferenczi J. – Bereczki (Berdó, az 58.), Zsidai (Szakály P., az 58.), Ludánszki, Sós B. (Mihelic, a 71.) – Tisza (Kulcsár, az 58.),Szécsi M. . Vezetőedző: Kondás Elemér
Cserék: Slakta (kapus), Szatmári Cs., Mihelic, Barna Sz., Berdó, Szakály P., Kulcsár T.

Játékvezetők: Berke Balázs (Kelemen Attila, ifj.Varga Gábor ; 4. jv.:Becséri Gergely)