Merkantil Bank Liga

FC Ajka – Soproni VSE

3:1

vége (1:1)

01.08.2015, 17:30 • Városi Szabadidő- és Sportcentrum, Ajka • 1. forduló • Sz.Z.T.

Jól jött ki a Sopron a második félidőre, de nem tudott gólt szerezni. Az 54. percben egy szép támadás végén Sándor megszerezte a vezetést a hazaiaknak. Az Ajka vissza állt és kontrákra épített. Hiába nyomott a Sopron, a 82. percben pedig végleg eldöntötte az bakonyi csapat a meccset. A Sopron a szimpatikus vesztes szerepét töltötte be, hiába játszott jól, pontot nem kaptak érte. (19:20:34)

90+3

90+2

Deme lőtt 21-ről kapura, de Gőcze védett.

90+2

A szöglet után Kovács csúsztatása ment el keresztben.

90+1

A másik oldalon Major harcol ki újabb szögletet.

90+1

Szögletet harcol ki az Ajka.

90

2 perc a hosszabbítás.