OTP Bank Liga

Puskás Akadémia FC – Paksi FC

1:0

vége (1:0)

01.08.2015, 18:00 • Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia, Felcsút • 3. forduló • Nagy Zalán (@-)

Lagymatag második félidőt láthattunk, a Paks nem tudta igazán nyomás alá helyezni ellenfelét, a hazaiak így megszerezték idei első győzelmüket, míg a tolna megyeiek első bekapott góljukat és első vereségüket könyvelhetik el a szezonban. (19:56:14)

90+4

90+4

Megússza a Puskás Akadémia! A paksi pontrúgás végén Hudák fejel majdnem a saját kapujába, a szögletet már nem engedi elvégezni Solymosi!

90+2

Kulcsár jobb oldali beadását a tizenhatoson belülről Bartha sarkazó mozdulattal reagálja le, a labda a kapu tetejére hullik, Pogacsics biztosított.

90

A hosszabbításban nyom a Paks, egy érdekes lövés pattan szögletre, a sarokrúgás azonban már nem volt veszélyes.

90

Négy perc lesz a hosszabbítás.

90

Pontrúgáshoz jutnak a vendégek.

89

Utolsó csere hazai részről is: Lencse le, Hudák be.

88

Paksi rohamok a végére, Szabó beadását Dinjar fejeli vissza a mezőnybe az ötös elől.

86

A csereként beállt Frőhlich szép cselek után, 16 méterről, jobbal a jobb alsó mellé lő!

85

Balázs Zsolt teszi ballal a labdát a kapu elé, Fiola előre vetődve bele tudja tenni a lábát, a játékszer felpörög, Pogacsics zsákmánya lesz.

82

Szabó János labdakezelési hibája után dobhatnak a hazaiak a saját térfelükről.

81

Kővári viszi be három hazai játékos közé a labdát, elpattan tőle, Bartha lövése pedig a blokkban akad el, tisztáznak a fehér mezesek.

80

Lencse kap labdát jó helyzetben a paksi tizenhatoson belül, nem sikerül a csel, visszateszi a játékszert, végül Sallai lő 18 méterről jócskán fölé.

79

Pauljevics lő bal belsővel a tizenhatoson belül állítgatás nélkül, ez sem ért célt. Azért az látszik, hogy a hazaiak sem tettek le a góllövésről.

78

Bartha lő jobbal, 25 méterről, Pogacsics vetődik, nem talál kaput a kísérlet.

77

Sallai (Puskás) kap sárga lapot egy korábbi szabálytalanságért.

75

Szabó János bal oldali beadását Kelic fejeli ki az ötös elől, ketten is érkeztek a zöld-fekete mezesek közül.

1:0

vége (1:0)

Gólok: 40. Pekár

Lapok:   77. Sallai (PUA) – 51. Kecskés (PAS)

Puskás Akadémia FC: Pogacsics – Fiola, Fodor, Kelic, Dinjar – Pauljevics, Márkvárt, Pintér B.(Polonkai, a szünetben) – Pekár, Tischler(Sallai, a szünetben), Lencse(Hudák, 89.) Vezetőedző: Robert Jarni

Paksi FC: Molnár P. – Kulcsár D., Gévay, Lenzsér, Szabó J. – Kesztyűs(Frőhlich, 70.), Kecskés(Szakály D., 59.) – Könyves(Kővári, 59.), Bertus, Bartha – Balázs Zs. Vezetőedző: Csertői Aurél

Játékvezetők: Solymosi Péter – Király Krisztián, Georgiu Theodoros