NBIII - Keleti csoport

Ceglédi VSE – Diósgyőri VTK

2:0

vége (1:0)

02.08.2015, 17:30 • CVSE Malomtó széli sporttelep, Cegléd • 1. forduló • szollope

A megérdemelt győzelmet aratott a Cegléd, amely többet tett a győzelemért és többet is birtokolta a labdát. A helyzetek számát tekintve már kiegyenlítettebb mérkőzésről beszélhetünk.
Az első félidőben Peres szerezte meg a vezetést, a második félidőben egy perccel a beállítása után Szkunc állította be a 2-0-ás végeredményt. A középpályán jól szervezte a játékot Markó.
A DVTK II-ből a csatár, Boros teljesítménye és Eperjesi szélsőjátéka emelhető ki.

Ceglédi VSE – Diósgyőri VTK II 2-0

Köszönöm a figyelmet! (19:22:23)