0:3

vége (0:1, 0:2, 0:0)

21.04.2014, 09:00 • Goyang Ice Rink • Kármán Zoltán

57:50

Hetényi véd ismét kétszer bravúrral! Varlamov, majd Kvitchenko tüzelt jó helyzetből.

57:05

Pobyedonostsev lövését is hárítja Hetényi, majd Materukhin közeli bal oldali lövésénél is hatalmas bravúrt mutat be a magyar kapus.

56:30

Hetényi kétszer is jól hárít, Materukhin kísérletezett közelről!

56:08

Ezért kár volt, Sofron feleslegesen gáncsolásért kiállíttatja magát. Szűk két percig kettős előny Ukrajna javára.

55:05

Megint mi leszünk kevesebben, Vas János volt kissé szabálytalan, de bottal akasztás miatt Sebőköt küldik ki két percre.

54:20

Kovács Csaba szemfülesen lecsapott egy korongra a kapu előtt, majd balról húzta kapura, Gaiduchenko bravúrral hárított!

51:45

Vas Márton kapta jó helyzetben, a kék vonalról rátűzte, Gaiduchenko bravúrral hárított, másodikra meg is szerezte.

51:15

Sofron bombázott jobbról, pár centit tévedett, mellé! Még mindig nálunk a korong.

50:52

Petrukhno gáncsolásért kap két perces büntetést.

47:46

Kiállítás, Koger volt túl erőszakos, két percre kiáll bottal akasztás miatt.

47:10

Materukhin kétszer is próbálkozott rövid idő alatt, Hetényi remekül hárított, majd Tymchenko ismételt jobbról, ezt is a magyar kapus kaparintja meg!

42:20

Pobyedonostsev lövését védi bravúrral Hetényi középről!

41:52

Varga Arnold gáncsolásért kap két percet. Ukrán emberelőny, nem jó jel.

39:41

Páros kiállítás, Navarenko és Nagy Krisztián áll ki két percre.

32:35

Ladygin áll ki újra az ukrán csapatból bottal ütés miatt. Magyar emberelőny.

32:10

Sofron tüzelt teljesen tisztán jobbról kettő az egyben, Gaiduchenko ezt is kivédte! Az egyik legnagyobb helyzetünk eddig.

30:51

Ukrajna gólt szerzett!
Hát ezt nagyon jól kihasználták az ukránok, ezt a kettős hátrányunkat. OLEG TYMCHENKO egy palánkról visszapattanót a jobb saroknál bepofoz a kapunkba! 0-3!
Gólpassz: Petrukhno, Materukhin.

29:49

Hetényi bravúrral védett, de a kipattanót OLEG SHAFARENKO bebombázza egészen éles szögből jobbról! 0-2!
Gólpassz: Tymchenko, Petrukhno.

29:17

Sajnos öt a három ellen játszhat Ukrajna most egy ideig, Sofron bottal ütött ellenfele csuklójára.

28:30

Pozsgai akadályozás miatt kiállítva két percre. Ukrán emberelőny. Kár érte, most nem voltak igazán fölényben a kelet-európaiak.

24:25

Hetényi hatalmas bravúrral hárította Tymchenko lövését balról, Shafarenko ólálkodott a túloldalon nagyon tisztán.

24:00

Sebők lendületesen tört kapura, Gaiduchenko nagyot védve akadályozta meg a gólszerzést!

22:50

Zakharov lőhetett tisztán jobbról, közelről, de nem találta el rendesen, így Hetényi könnyebben tudott hárítani, ez nagy helyzet volt.

19:37

Bondaryev tüzelt jobbról, Hetényi a lepkéssel lekapja!

18:00

Orbán Attila áll ki két percre bottal akasztás miatt. Ukrán emberelőny következik.

15:20

Az első ukrán kiállítás, Ladygin áll ki két percre, beletérdelt egy magyar játékosba.

14:45

Gaiduchenko ismét védett egy nagyot, Pozsgai lőtt középről, előtte pedig balról Tokaji kísérletezett.

12:48

Gaiduchenko bravúrja, Vas Márton tüzelt messziről, nincs kipattanó!

12:07

Ahogy Kovács visszatérhetett, még egy nagy helyzet a kapunk előtt, Tymchenko akarta betuszkolni Hetényi alatt, de nem járt sikerrel!

09:58

Kovács Csaba áll ki két percre, a támadó harmadban követett el valamit. Durvaság miatt állítják ki. Újabb ukrán emberelőny, nem jó jel.

08:35

Az első igazi kísérletünk, gyors támadás végén Magosi a kék vonaltól tüzelt, pár centit tévedett, mellé!

04:57

Nem bírtuk tovább az óriási nyomást. A kapu mögül érkezett jó ütemben a passz, YEVGENY BELUKHIN pedig középről emberelőnyből bevarrja. 0-1!
Gólpassz: Mikhnov, Blagy.

04:30

Hetényi védi Materukhin lövését, az ismétlés pedig fölé!!

03:48

Hetényi védett ismét egy nagyot, de Mihály Árpádot kiállítják két percre ütés miatt.

03:15

Petrukhno bombáját védi Hetényi és utána sem szabadul fel a kapunk, nyomnak az ukránok!

01:45

Hetényi hárítja remekül Ladygin lövését a kék vonalról!

0:3

Gólok és gólpasszok: 5. Belukhin (Mikhnov, Blagy), 30. Shafarenko (Tymchenko, Petrukhno), 31. Tymchenko (Petrukhno, Materukhin)

Magyarország: Hetényi (Sevela) – Vas Márton, Hüffner, Koger, Sofron, Bartalis – Gröschl, Szirányi, Kovács Cs., Vas János, Hári – Tokaji, Pozsgai, Sebők, Benk, Azari – Varga, Orbán, Nagy, Mihály, Magosi Szövetségi kapitány: Rich Chernomaz

Ukrajna: Gaiduchenko (Seliverstov) – Navarenko, Pobyedonostsev, Mikhnov, Blagoy, Belukhin – Isayenko, Petrukhno, Shafarenko, Tymchenko, Materukhin – Kugut, Skrypets, Varlamov, Toryanyk, Kvitchenko – Ladygin, Nimenko, Zakharov, Padakin, Bondaryev Szövetségi kapitány: Andrei Nazarov

Játékvezetők: Marcus Brill (GER), Jan Hribik (CZE) – Markku Buese (FIN), Judson Ritter (USA)