Div. I/A Világbajnokság

Szlovénia – Dél-Korea

4:0

vége (0:0, 2:0, 2:0)

21.04.2014, 12:30 • Goyang Ice Rink • Info a státusz megváltozásairól (Róbert Balogh)

57:17

A koreai Kim Won Jungot is leültetik két percre durva játékert.

57:17

Ráadásul Pance Ziga is lemegy a szlovénoktól két percre durva játékért.

57:17

David Rodman megy le két percre, utolsó lehetőség a koreai csapat előtt.

55:22

Tíz perc fegyelmi büntetést kapott a szlovén Miha Stebih.

55:00

Kiegészült Dél-Korea csapata.

53:00

Kiállítás Dél-Korea csapatában, 2 percet kap játék késletetésért Oh Hyonho.

38:01

A harmad utolsó két perce Kim Wooyoung kétperces kiállításával kezdődik. A büntetést bottal akasztásért kapja.

32:21

Brock Radunske kap két percet a koreai csapatból gáncsolásért.

28:24

Mitja Robar is lemegy két percre magas bottal való játékért, egy percig ismét kettős előnyben Dél-Korea.

27:35

Marcel Rodman kap kisbüntetést Szlovénia csapatából.

24:18

Kim Won Jung kap két percet Dél-Korea csapatából bottal akasztásért.

19:19

Megvan az első hazai büntetés is, Shin Sanghoon megy le két percre akadályozásért.

18:30

Golicic szabálytalanodik a harmad hajrájában a szlovén csapatból, két perc büntetést kap magas bottal való játékért.

09:39

A szlovénok meglepően fegyelmezetlenek kezdenek lenni, Mursak Jan megy le 2 percre testre ütésért. Kettős emberelőnyben a Korea csapata!

09:04

Újabb szlovén kiállítás, Pavlin Ziga kap két percet.

08:50

Megvan a meccs első kiállítása. Szlovénia csapata kap büntetést, túl sok játékosért a jégen. Rosszul cseréltek ezért 2 percig hátrányban játszanak majd.

4:0

Gólok és gólpasszok: 26. Urbas (Music, Robar), 27. Verlic (Leber, Kuralt), 41. Music, 60. Urbas

Szlovénia: Gracnar (Hocevar) – Robar, Gregorc, Mursak (A), Music, Urbas – Podlipnik, Pavlin, Rodman D., Pance, Rodman M.(A) – Tavzelj, Stebih, Ankerst, Golicic, Razingar (C) – Tosic, Leber, Kuralt, Koren, Verlic.

Dél-Korea: Son (Park) – Lee Don Ku, Oh Hyonho, Kim Sangwook, Kim Kisung, Radunske (A) – Young Bryan, Kim Donghwan, Kim Won Jung (A), Cho Minho, Swift Michael – Kim Yoonhwan, Kim Hyunsoo, Park Woosang, Lee Yongjun (C) – Kim Wooyoung, Chang Jun, Ahn Hyunmin, Kim Hyung Jonn, Lee Young Jun.

Játékvezetők: Anisimov (RUS), Sylvian (CAN) – Kack (SWE), Kanazawa (JPN)