Div. I/A Világbajnokság

Szlovénia – Dél-Korea

4:0

vége (0:0, 2:0, 2:0)

21.04.2014, 12:30 • Goyang Ice Rink • Info a státusz megváltozásairól (Róbert Balogh)

59:06

Szlovénia gólt szerzett!
Lehozta az utolsó percben a hazai gárda Son kapust. Ezt JAN URBAS egy megszerzett korong után kihasználta, és az üres kapuba ütötte a negyedik szlovén gólt. A találat gólpassz nélküli volt.

40:39

Újabb szlovén góllal kezdődik a záró harmad. ALES MUSIC talál a hálóba. A gólnál nem asszisztált senki.

26:47

Belekezdett a gólgyártásba a meccs favoritja. MIHA VERLIC a második gól szerzője. Gólpasszok: Rok Leber és Anze Kuralt.

25:51

Szlovénia kihasználta emberelőnyét és JAN URBAS révén megszerezte a vezetést. Gólpasszok: Ales Music, Mitja Robar.

4:0

Gólok és gólpasszok: 26. Urbas (Music, Robar), 27. Verlic (Leber, Kuralt), 41. Music, 60. Urbas

Szlovénia: Gracnar (Hocevar) – Robar, Gregorc, Mursak (A), Music, Urbas – Podlipnik, Pavlin, Rodman D., Pance, Rodman M.(A) – Tavzelj, Stebih, Ankerst, Golicic, Razingar (C) – Tosic, Leber, Kuralt, Koren, Verlic.

Dél-Korea: Son (Park) – Lee Don Ku, Oh Hyonho, Kim Sangwook, Kim Kisung, Radunske (A) – Young Bryan, Kim Donghwan, Kim Won Jung (A), Cho Minho, Swift Michael – Kim Yoonhwan, Kim Hyunsoo, Park Woosang, Lee Yongjun (C) – Kim Wooyoung, Chang Jun, Ahn Hyunmin, Kim Hyung Jonn, Lee Young Jun.

Játékvezetők: Anisimov (RUS), Sylvian (CAN) – Kack (SWE), Kanazawa (JPN)