Larvik HK – WHC Vardar SCBT

24:25

vége (15:12)

24.08.2014, 15:00 • Egyetemi Csarnok, Győr • Tóth Gábor

Az idei PwC Handball Fiestát tehát a Vardar Szkopje nyerte, miután a győriek 29:24 arányú legyőzése után a Larvikot is egy góllal le tudta győzni.

Az első félidőben a norvégok játszottak jobban, megérdemelten vezettek három góllal a szünetben, de a Vardar fokozatosan feljött, és izgalmas végjáték után behúzta ezt a mérkőzést is.

Ezzel az első helyet a Vardar szerezte meg, második a Larvik gárdája, míg az AUDI ETO-nak be kell érni a harmadik hellyel, de egy nagy átalakuláson átmenő csapatnál ez talán megbocsájtható még hazai környezetben is. (16:29:49)

60

Mérkőzés vége. (24:25)

60

Passzívért elveszik a labdát a Vardartól, Nora Mörk 12 méterről próbálkozik egy lövéssel, elakad a védőkben. (24:25) (24:25)

60

A Vardar kéri ki második idejét, elég ha nem kapnak gólt és ők a tornagyőztesek, 33 másodperc van hátra.... (24:25) (24:25)

60

Nora Mörk eladja a labdát, ezzel elmehet a meccs a Larviknak. (24:25) (24:25)

59

A Larvik támadhat egy gyenge átlövés után, (24:25) (24:25)

58

Eladott labda a Vardarnál, Solberg indul, de hosszú a labda kicsit, így el is rontja a ziccert. (24:25) (24:25)

58

BALNCO talál be beálló pozícióból. (24:25) (24:25)

57

DEMBELE klasszikus szélsőgólja a hálóban. (23:25) (23:25)

57

Leynaud véd egy átlövést, a Vardar elmehet két góllal. (23:24) (23:24)

56

Sulland lő csúnyán fölé a szaggatottról. eladott labda a túloldalon, a norvégok jöhetnek ismét. (23:24) (23:24)

56

A második időkérés a Larviktól ebben a játékrészben. (23:24) (23:24)

55

Penezic lő talpról, könnyedén véd Toft ezúttal. (23:24) (23:24)

55

Riegeluth kanyarodik be a szélről, de fölé megy az átlövése. (23:24) (23:24)

54

CHERNOIVANENEKO töri meg a gólcsendet, a szélről lövi ki a hosszú sarkot! (23:24) (23:24)

54

Lazovic adje el a labdát, Riegeluth indulna, ős is pontatlan labdát kap. (23:23) (23:23)

53

A döntelten a Larvik tornagyőzelmét jelenti, ennek tudatában támadhat a Vardar csapata. (23:23) (23:23)

53

Időt kér a Vardar vetetőedzője. (23:23) (23:23)

52

Blanco nem tud átvenni egy labdát beállóban, a Vardarnál a lehetőség a vezetés megszerzésére. (23:23) (23:23)

24:25

Larvik HK: Toft, Hasanic – Larsen, Anja Hammerseng-Edin, Frafjord, Blanco, Kristiansen, Breistöl, Breivang, N. Mörk, Gro Hammerseng-Edin, Riegelhuth, Sulland, Stange, Wojtas, Solberg, Lund, Johanssen

WHC Vardar SCBT: Leynaud, Suslina – Althaus, Radicevic, Pineau, Nikolic, Lazovic, Dembele, Fernandez, Zebic, Klikovac, Penezic, Chernoivanenko, Ikhneva, Khmyrova, Lekic

Játékvezetők: Horváth Péter, Marton Balázs