FTC Rail Cargo Hungaria – HCM Baia Mare

28:31

vége (14:12)

24.08.2014, 12:00 • Elek Gyula Aréna • Teleki Péter

Tíz napon belül a Baia Mare kétszer is legyőzte a Ferencváros csapatát. Előbb a Nagybányán megrendezett nemzetközi torna döntőjében, most pedig a Népligetben sem sikerült a zöld-fehéreknek a visszavágás. A második félidőt kétgólos előnnyel kezdték a hazaiak, és sokáig úgy tűnt, hogy nem forog veszélyben a győzelmük. STEINBACH-nak volt egy jó periódusa, ekkor négy gólt lőtt zsinórban, az eredményjelző az 52. percben pedig 25:22-es ferencvárosi előnyt mutatott, ráadásul Makeeva kiállítása miatt négy percig emberfórban játszhatott a Fradi.
A vendégek vezetőedzője időt kért, és ez megtette a magáét. A Baia Mare négy gólt lőtt zsinórban, miközben a zöld-fehérek többször is elszórták a labdákat. A Fradi már nem tudott felállni, végül háromgólos vereséget szenvedett.
A torna győztese veretlenül a Baia Mare csapata lett, második helyen a Ferencváros zárt. A Siófok harmadik, míg a Kragujevac negyedik lett.
Köszönjük a kétnapos figyelmüket! (13:39:31)

60

Mérkőzés vége. (28:31)

60

SZAMORÁNSKY kozmetikázza az eredményt, de ezzel bizonyára nem lesznek boldogabb a ferencvárosi szurkolók. (28:31) (28:31)

60

TIRON egymásután két gólt is szerzett, igazából ennek már semmi jelentősége nincs. (27:31) (27:31)

59

TIRON középről lőtte el, kedveszegetten játszanak már a zöld-fehér együttes. (27:30) (27:30)

58

SZARKA bal szélről szépen visszahúzta a rövidbe! Ezzel két gólra jönnek fel a zöld-fehérek. (27:29) (27:29)

58

Bajban a Ferencváros! TATÁR góljával már hárommal megy a Baia Mare. (26:29) (26:29)

57

DAVYDENKO szélről nem hibázott, lövését Szikora sem védhette. (26:28) (26:28)

57

Rosszul védekezik most a Ferencváros! MARIN középen könnyedén be tudott menni. Góljával vendégelőny! (26:27) (26:27)

56

PENA középről lőtte el, góljával egyenlő. (26:26) (26:26)

55

Négy gólt kapott zsinórban a Ferencváros, Elek Gábor időt kért. (25:26) (25:26)

55

Szucsánszki adta el a labdát, zilált védelemmel szemben támadhatott a Baia Mare, GRIGORJEVSKA góljával már a vendégeknél az előny. (25:26) (25:26)

54

Steinbach elveszítette a labdát, ADREAN viszont lerohanásból nem hibázott, ezzel egyenlő. (25:25) (25:25)

54

A Fradi könnyelműsködött, GRIGORJEVSKA pedig betörésből volt eredményes. (25:24) (25:24)

53

DAVYDENKO állt oda a büntetőhöz, góljával két gólra hozta fel csapatát. (25:23) (25:23)

52

Marin harcolt ki beállóban hétméterest. (25:22) (25:22)

52

A Baia Mare időt kért. (25:22) (25:22)

51

PENA vállalta el ismét a hazaiak büntetőjét, magabiztosan értékesítette. (25:22) (25:22)

28:31

FTC Rail Cargo Hungaria: Ferenczi, Szikora, Tomasevics (kapusok) – Cifra, Szarka, Tóth, Szucsánszki, Mészáros, Steinbach, Soós, Lukács, Tomori, Pena, Faluvégi, Szamoránsky.

HCM Baia Mare: Arenhart, Ungureanu (kapusok) – Oltean, Buceshi, Szűcs, Artisiukhovich, Adrean, Grigorjevska, Makeeva, Marin, Tatar, Davydenko, Nechita, Herrem, Tiron.

Játékvezetők: Dobrovits, Dr. Tájok