28:31

vége (14:12)

24.08.2014, 12:00 • Elek Gyula Aréna • Teleki Péter

51

Makeeva addig-addig szövegelt, míg a játékvezető végül piros lappal kiküldte. Négy percig emberhátrányban játszik a Baia Mare. (24:22) (24:22)

35

Szucsánszki védekezett túlságosan keményen, a játékvezető két percre kiküldte. (15:14) (15:14)

29

Cifra lökésért kapott két percet, a Ferencváros emberhátrányban fejezi be az első félidőt. (14:12) (14:12)

24

Szűcs kapott két perces büntetést. (11:11) (11:11)

23

Elképesztő! A Ferencvárosnál hat mezőnyjátékos volt a pályán, így a játékvezető még egy hazai játékost kiállított. Szamoránsky ment ki két percre. (10:11) (10:11)

21

Tomori kapott két perce büntetést. (9:11) (9:11)

17

Marin földre vitte Tomorit, érkezett is a két perces büntetés. (9:8) (9:8)

12

Szamoránsky találta arcon Oltean-t, két percet kapott érte. A román játékost a pályán kellett ápolni. (6:5) (6:5)

28:31

FTC Rail Cargo Hungaria: Ferenczi, Szikora, Tomasevics (kapusok) – Cifra, Szarka, Tóth, Szucsánszki, Mészáros, Steinbach, Soós, Lukács, Tomori, Pena, Faluvégi, Szamoránsky.

HCM Baia Mare: Arenhart, Ungureanu (kapusok) – Oltean, Buceshi, Szűcs, Artisiukhovich, Adrean, Grigorjevska, Makeeva, Marin, Tatar, Davydenko, Nechita, Herrem, Tiron.

Játékvezetők: Dobrovits, Dr. Tájok