Fehérvár AV19 – HDD Olimpija Ljubljana

4:0

vége (1:0, 1:0, 2:0)

21.09.2014, 17:30 • Ocskay Gábor Jégcsarnok, Székesfehérvár • Csaba Dévai

4-0, ez a vége! Teljesen megérdemelt a mai győzelem, a játék minden elemében felülmúltuk az ellenfelet, aki néhány veszélyesebb kontrát leszámítva nem tudott nagy nyomást helyezni Rajna kapujára. Ki kell emelni Marino teljesítményét, aki két góllal, és ugyanennyi gólpasszal járult hozzá a mai sikerhez. Rajna Miklósnak pedig össze jött a shotout, kapott gól nélkül hozta le a meccset a magyar kapus! Kívánom hogy minden hazai mérkőzés ilyen parádés szurkolás mellett ilyen eredményt hozzon! Én ezzel megköszönöm megtisztelő figyelmüket, a viszontlátásra! (19:52:12)

60:00

59:50

Izzik a csarnok, győz a Volán!

59:03

Elcserélte magát a Ljubljana, Nemes ziccerét azonban hárította Sila!

58:16

Kissé elvesztette a fejét Ivan Sijan, nagyon durván palánkra lökte Erdély Csanádot. Büntetése kettő perc, bár egy fegyelmi sem lenne indokolatlan.

57:45

Letelt a fehérvári hátrány, Németh azonban már nem térhet vissza.

57:40

Marino osztott ki egy jó nagy body-checket.

57:03

Mindeközben kapust cseréltek a vendégek, Chiodo helyén Sila a továbbiakban.

56:55

Leber lövését fogta Rajna.

56:25

10 perc fegyelmit kapott az egyik ljubljanai, csapata azonban nem kerül hátrányba.

55:45

A vége az, hogy Németh Attilát kiállítják kettő plusz tíz percre, vendég előny tehát.

55:45

Kis híján egymásnak estek a játékosok egy vitatott helyzet után

55:09

Kóger indult meg, passza azonban túl hosszú volt Sikorcinnak.

53:45

A Volán gólt szerzett!
Így kell kihasználni két emberelőnyt egymás után! Marino kék vonali lövésébe JEFF LOVECCHIO tette bele az ütőjét, így a korong a tehetetlen kapus mellett a kapuba vágódott! 4-0, ezzel minden eldőlt.

53:19

Egyből fel tudunk állni.

52:41

Botfogásért küldik ki Medvecet, újabb hazai előny.

51:32

Három másodperccel az emberelőny lejárta előtt szerez gólt a Fehérvár! Marino adott remek passzt ANDREW SARAUERNEK, aki három gólosra növelte csapata előnyét!

50:33

Kovács keresztpassza után Tokaji lőtt kapásból.

49:57

Már csak szimpla az előnyünk.

4:0

Gólok és gólpasszok: 17. Marino (Ejdepalm, Sarauer), 32. Marino, 52. Sarauer (Marino, Ejdepalm), 54. LoVecchio (Marino)

Fehérvár AV19: Rajna (Robinson) – Ejdepalm, Wehrs, LoVecchio, Sarauer (A), Marino – Orbán, Tokaji (C), Kovács (A), Bartalis, Banham – Hetényi, Kiss, Kóger, Sikorcin, Magosi – Reiter, Sárpátki, Németh, Erdély, Nemes Vezetőedző: Rob Pallin

HDD Olimpija Ljubljana: Chiodo (Sila) – Medvec, Logar, Koblar, Music (C), Koren – Degon (A), Sijan, Bishop, White, Ropret – Groznik (A), Planko, Leber, Pesut, Hocevar – Cepon, Berlisk, Sotlar, Kalan, Snoj Vezetőedző: Fabian Dahlem

Játékvezetők: Ulrich Erd, Ladislav Smetana, Nagy Attila