21.09.2014, 17:30 • Ocskay Gábor Jégcsarnok, Székesfehérvár • Csaba Dévai

59:03

Elcserélte magát a Ljubljana, Nemes ziccerét azonban hárította Sila!

58:16

Kissé elvesztette a fejét Ivan Sijan, nagyon durván palánkra lökte Erdély Csanádot. Büntetése kettő perc, bár egy fegyelmi sem lenne indokolatlan.

56:25

10 perc fegyelmit kapott az egyik ljubljanai, csapata azonban nem kerül hátrányba.

55:45

A vége az, hogy Németh Attilát kiállítják kettő plusz tíz percre, vendég előny tehát.

53:45

A Volán gólt szerzett!
Így kell kihasználni két emberelőnyt egymás után! Marino kék vonali lövésébe JEFF LOVECCHIO tette bele az ütőjét, így a korong a tehetetlen kapus mellett a kapuba vágódott! 4-0, ezzel minden eldőlt.

51:32

Három másodperccel az emberelőny lejárta előtt szerez gólt a Fehérvár! Marino adott remek passzt ANDREW SARAUERNEK, aki három gólosra növelte csapata előnyét!

49:35

Most a Fehérvár játszhat majd kettős előnyben, miután Berlisket is kiküldik a bírók.

47:55

Potyognak most a kiállítások, Groznik büntetése kettő perc akadályozásért.

47:22

És le is járt az előnyünk, Kóger Dániel ül ki durva játékért.

47:20

Bartalis előtt maradt ott a korong, a csatár azonban lövés helyett passzolni akart.

46:24

Marvin Degont küldik ki durva játékért, fehérvári előny.

42:12

Kiss Dánielt küldik ki fogásért.

33:30

Alighogy visszatért Erdély, már ki is ülhet Tokaji hogy letöltse mai második büntetését.

31:59

Emberhátrányban növeli előnyét a Volán! Miután lefülelte az ellenfél passzát BRANDON MARINO, elindult a vendég kapu felé, és el is tette a korongot Chiodo lábai között! Bravúros egyéni teljesítmény, szép gól! 2-0 ide!

31:21

Újabb hazai kiállítás, Erdély Csanád ül ki fogásért.

29:24

Rajna Miklós ért át nagyszerűen egy lövéshez, kettős hátrányban tartja most a csapatot.

28:42

És Brandon Marinot küldik ki testre ütésért, hát nem lesznek túl népszerűek a "zebrák" a nézők között...

27:42

Tokaji Viktort kíséri ki a bíró a büntetőpadhoz, magas bottal való játékért ül ki.

25:18

Magosi lőtt kapásból, Chiodonak kellett kinyúlnia a lepkéssel.

16:05

Góllá érett a fehérvári nyomás, Ejdepalm szép felkorcsolyázása után középre passzolt, ahonnan BRANDON MARINO lőtt a vendég kapuba! 1-0 ezzel a Fehérvárnak.

12:45

Groznik akadályozta ellenfelét, két percre küldik ki ezért.

11:38

LoVecchio ütőjében is benne maradt az első gólunk, pedig remek passzt kapott.

06:02

Az első valamirevaló vendég támadás eredménye egy Sarauer kiállítás durva játékért.

02:59

Kovács kampózásáért ültetik ki Logart, fehérvári előny.

02:57

Kovács Csaba indult meg gyönyörű cselekkel, de passza nem volt pontos, inkább lőnie kellett volna a csatárnak.

01:13

Egy kipattanó után Sarauer ismételhetett, lövése centikkel csúszott el a kapu mellett.

Kellemes meglepetésként érhette a Fehérvár AV19 szurkolóit a Volán pénteki szereplése. Azon az estén ugyanis roppant magabiztos játékkal sikerült nagy arányúnak mondható, 6-3-as győzelmet aratni a Klagenfurt otthonában. Az ott kapott lendületet reményeink szerint a mai meccsen kamatoztatni tudja majd Rob Pallin együttese, az Olimpija Ljuljana ellen. Az idei előszezonban már találkoztunk a szlovén csapattal, az Ifj. Ocskay Gábor Emléktorna döntőjében 5-2-re nyertek vendégeink. Van tehát miért visszavágni az egyébként örök mumusnak is hívható csapatnak, és a fehérvári ördögkatlan közönsége minden bizonnyal az utolsó percig hajtani fogja a fiúkat ennek érdekében. A mérkőzéshez jó szórakozást kívánok, Hajrá Volán!

4:0

Gólok és gólpasszok: 17. Marino (Ejdepalm, Sarauer), 32. Marino, 52. Sarauer (Marino, Ejdepalm), 54. LoVecchio (Marino)

Fehérvár AV19: Rajna (Robinson) – Ejdepalm, Wehrs, LoVecchio, Sarauer (A), Marino – Orbán, Tokaji (C), Kovács (A), Bartalis, Banham – Hetényi, Kiss, Kóger, Sikorcin, Magosi – Reiter, Sárpátki, Németh, Erdély, Nemes Vezetőedző: Rob Pallin

HDD Olimpija Ljubljana: Chiodo (Sila) – Medvec, Logar, Koblar, Music (C), Koren – Degon (A), Sijan, Bishop, White, Ropret – Groznik (A), Planko, Leber, Pesut, Hocevar – Cepon, Berlisk, Sotlar, Kalan, Snoj Vezetőedző: Fabian Dahlem

Játékvezetők: Ulrich Erd, Ladislav Smetana, Nagy Attila