Deportivo La Coruňa – Valencia CF

3:0

vége (2:0)

19.10.2014, 17:00 • Riazor Stadion • Kármán Zoltán

Ez a mérkőzés, ha csak a meccs előtti mutatott játékot és az esélyeket néztük, akkor országos kettes volt. Mégis az első perctől kezdve a Deportivo La Coruna sokkal jobban játszott, rá tudta kényszeríteni akaratát a Valencia csapatára, akik ma csak árnyékuk voltak önmaguknak.

Egy vitatott góllal szerzett vezetést a Depor, amit még a szünet előtt meg tudott duplázni Lucas Perez. A második játékrészben kicsit rákapcsolt a Valencia, de a ziccerek elmaradtak, 1-2 kivételtől eltekintve, majd Toché végleg eldöntötte a találkozót. Ezzel a Valencia elveszíti veretlenségét és a Real Madrid mögött a harmadik helyre kényszerülnek, a Barcelona mögötti hátrány pedig már 5 pontra nőtt. A Depor ma kitűnően játszott és hét pontjával elmozdult az utolsó, egyben a kieső helyekről is.

Deportivo La Coruna – Valencia: 3-0!
---- (18:55:03)

90+3

90+3

Rodriguez sárgul be, újabb felesleges sárga lap.

90+3

Az utolsó percbe érkeztünk, Fabricio egy céltalan beívelést húz le könnyedén, már mindenki a végét várja.

90+2

Juanfran tartotta meg ügyesen a labdát a felezőnél, csak szabálytalanul tudták tőle elvenni.

90+1

Juanfran adja középre a jobb oldalról, Yoel húzza le könnyedén. Három perc a ráadás.

90

Nagyon sok a sárga lap, most Parejo csúszott be rossz ütemben.

90

Továbbra is remekül zár a Depor védelme, nem tudja feltörni a vendég csapat.

89

A középpályán folyik a játék, Juan Carlos és Wilk adogat egymással.

88

A becsületgólért küzd a Valencia, a Depor azonban többnyire próbálja ügyesen eldugni a labdát.

87

Toché is besárgul teljesen feleslegesen, hátulról lépett oda durván ellenfelének egy semleges helyzetben.

87

A labdabirtoklási arány még mindig 55-45% a hazai csapat javára, pedig a második félidőben hajszálnyival azért a Valencia tűnt aktívabbnak.

86

Rodrigo kapott indítást a jobb oldalon, Fabricio jól zárta a szöget, hogy ne tudjon azonnal lőni, végül nem sikerül megmentenie a vonal előtt.

85

Földön az egyik hazai játékos, kaphatott egyet fű alatt, de már talpon.

84

Bal oldali piros mezes akció, Parejo harcol ki szabadrúgást a hazai térfél közepén.

83

Becsületből támad még a Valencia, de a mai napon itt La Corunában jókora zakót szabott ki rájuk a hazai csapat.

82

21.908 néző a helyszínen, nagy ünneplés várható.

81

A futball egyik ősi törvénye, hogy az egyik oldalon kimaradt egy ziccer, azonnal az ellentámadásból a másik csapat szerez gólt, itt is ez történt.