Hamburger SV – TSG 1899 Hoffenheim

1:1

vége (1:1)

19.10.2014, 15:30 • Imtech Arena, Hamburg • SportLackó93

Az első félidőben megszületett a végeredmény. A második félidőben szinte csak hazai próbálkozás volt, de a vendégek is elsütöttek egy kapufát. Több veszélyes próbálkozása volt a Hamburg csapatának. Kétszer annyit lőttek kapura, látható volt , hogy annyira nem jó nekik a döntetlen. A Hamburg ezzel a 17. helyen van, a Hoffenheim pedig a 4. helyen található.

Láthattunk két szép gólt, és két kapufát mindkét oldalon, úgy hogy összességében igazságos döntetetlen született.

A Hoffenheim vezethetett volna 2-vel is, de a Hamburg pedig nyerhetett is volna, a végén veszélyesebbek voltak.

A végeredmény tehát 1:1 . Köszönjük, hogy velünk tartottak. Tartsanak velünk legközelebb is. További szép minden kedves Nézőnek. (17:23:59)

84

Szalai elvitte a védők Elyounoussi elől, és a vendég játékos 18 méterről csavarta fölé a labdát, ez is helyzet volt

83

Stieber próbálta ballal eltekerni a kapus mellett, azonban Baumann óriásit hárított, a kipattanóra érkező játékos lesen volt