Amandine Hesse – Tímea Babos

0:2 4:6, 4:6

23.10.2014, 12:39 • Central Court, Poitiers • Kármán Zoltán

4:6

Babos Timi váratlan oldalváltása meghozza a győzelmet egy tenyeres kereszttel!! Két szettben továbbjut Babos Tímea Amandine Hesse ellen, aki a földhöz vágja az ütőjét mérgében, de azért a végén odajön sportszerűen megölelni Babost. Győzött Timi!!

0-40

A hálóig sem jön el Hesse fogadása, három mérkőzéslabda Babosnak!!

4:5

Gyenge rövidítés a franciától a hálóban. Babos Timi elveszi ismét Hesse adogatását, most már a meccsért adogathat. Ezzel most élni kell!! 4:5!

40-A

Timi harmadszor is megkapja az esélyt, bréklabda!

40-A

Tökéletes és váratlan tenyeres kereszt a sarokban, újabb bréklabda Babosnak!

30-40

Bréklabdához jut Babos Timi, hálóba üti az alapvonalról Hesse.

4:4

Kicsit alibizett ebben a labdamenetben Timi, Hesse le is támadta. Oda a brékelőny, 4:4! Így lehet izgalmassá tenni egy szinte megnyert meccset.

40-15

Timi első kettős hibája nagyon nagyon rosszkor. Két bréklabdája van a franciának, oda lehet a brékelőny!

3:4

Timi fogadása hosszú. Ezzel 3:4-re zárkózik Amandine Hesse. Kár érte, a kvázi meccslabdát elbukta Timi, reméljük az adogatását könnyedén fogja hozni ezután is.

40-A

Kiváló rövidítés Timitől, újabb bréklehetőség!

30-40

Bréklabdához jut Babos Timi egy jó fogadással, szinte meccslabdával ér fel ez most!

2:4

Feladta ezt a játékot Hesse a végén, egy nem túl erős szervát püfölt a hálóba. 2:4, továbbra is megvan a brékelőny!

2:3

Timi ütése a hálóban, ezzel 2:3! Babosnak a saját szerváit kell mindig hoznia és akkor ki tudja szerválni a mérkőzést.

1:3

Hosszúra üti Hesse, stabilizálja a brékelőnyét Timi, 1:3!!

1:2

Sajnos a technika közbeszólt, nem láttuk hogyan, de Babos Tímea elvette a francia lány adogatását és brékelőnybe került!! 1:2!

1:1

Nagyon erősek Timi első szervái, amikor bejönnek, szinte biztos a pont. Most is ez történt. Egyenlít Babos, 1:1!

1:0

Gyenge fogadás, hálóban a laszti. Ezzel 1:0-ra megszerzi a vezetést a francia lány.

4:6

Kitűnő első szerva után Timi irányított, Hesse csak hosszúra tudta ütni egy idő után. Megvan a játék, megvan a játszma! 4:6! Ezzel játszmaelőnybe került Babos, kis pihenő után folytatódik a meccs a francia lány szervájával.

15-40

Hesse hibája, szélesre üti. Két szettlabda Timinek!!

4:5

Pár centivel üti szélesre Hesse, ezzel elveszi a francia adogatását Babos Timi, aki most már a szettért adogathat brékelőnyben!! 4:5!

40-A

Bréklabda Hesse ki nem kényszerített hibája után.

40-A

Rossz helyre ütötte a lecsapást Hesse ajtó-ablak helyzetben, Timi el tudott mellette ütni! Bréklabda!!

4:4

Túl gyakran kényszerül második adogatásra Babos, ezeket jobban megtámadja Hesse. Egyenlít. 4:4!

40-15

Babos elbizonytalanodott, hálóban az ütése, két bréklabda.

3:4

Timi tökéletesen üt el tenyeressel a hálóhoz előrefutó Hesse mellett. Megvan a brékelőny! 3:4!

0-40

Agresszíven játszik Babos, három bréklabdához jut Timi, ezt hozni kell!!

3:3

Ki nem kényszerített hiba, hálóban a francia ütése. Ezzel ezt a szerváját is simán hozza Babos Timi. Egy brék dönthet erről a játszmáról. 3:3!

3:2

Timi világgá üti a rövidítést, így Amandine Hesse ismét vezet. 3:2! Egyelőre egyik lány adogatása sem fogható.

2:2

Letámadta a második adogatást Hesse, de hálóba verte. Love game! Semmire nyeri az adogatását Babos, 2:2!

2:1

Hesse oldalváltása tökéletes, most a fonák oldalra elérhetetlenül. 2:1 a franciának!

1:1

Nem tudta pályára ütni a szervafogadást Hesse, ezzel Babos Timi simán hozza a szerváját. 1:1!