ITF - Heraklion (kemény borítás)

Réka-Luca Jani – Julia Stamatova

2:0 6:2, 6:2

25.10.2014, 10:41 • Court 13, Heraklion • Kármán Zoltán

Ez csodálatos teljesítmény volt! Jani Réka-Luca alig 70 perc alatt két szettben legyőzi a bolgár Julia Stamatovát és ezzel bejut a görög tenisztorna döntőjébe!

6:2

Szett győztese Jani.

40-15

Két játszma- és mérkőzéslabdához jut Jani Réka-Luca!

5:2

Remélhetőleg ezzel a dupla brékelőnnyel Jani Réka-Luca eldöntötte a mérkőzés sorsát! 5:2-re elhúz ellenfelétől és a szettért adogathat (egyben a meccsért is) úgy, hogy még egyszer sem bukta el ma az adogatását. Három lövése is lesz megnyerni a mérkőzést. Hajrá Réka, a döntőbe jutás küszöbén a magyar lány!

A-40

Na még egyszer a bréklabda!

40-30

Réka bréklabdához jut! Ez gyakorlatilag meccslabdával ér fel, de csak egyetlen lehetősége van Janinak erre!

4:2

Réka 50. nyert labdamenetével 4:2-re elhúzott ismét! Szerencsére továbbra is bevehetetlen a magyar lány adogatójátéka. A nyomás most Stamatován, mindenképpen hoznia kell a szerváját, hogy meccsben maradjon!

3:2

Hozta a szerváját Julia Stamatova, 3:2-re szépít. Rékának adott a feladat, újra hoznia kell az adogatását, hogy megmaradjon a brékelőny.

3:1

Kiváló! Réka nagyon jól adogat, 3:1-re meglép ellenfelétől!

2:1

Jani Réka-Luca a második játszmában is brékelőnybe kerül, elvette Stamatova adogatását! 2:1 brékelőnnyel ide! Most még fontosabb, amit az imént említettem, hogy ne legyen fogható az adogatása Rékának, mert az máris a kulcsa lenne a döntőbe jutásnak.

40-15

Két bréklabdához jut Jani Réka! Nagyon fontos labdamenet(ek) jön(nek)!

1:1

Nyerte ezt a fontos labdát Jani Réka, ezzel a gémet is. 1:1! Fontos, hogy ezután se legyen érinthető az adogatása, a győzelem kulcsa lehet.

0:1

Simán hozza a szerváját a bolgár, 0:1 a második szettben!

6:2

Ez megvan! Igen simán, 6:2 arányban hozza az első játszmát Jani Réka-Luca, nagy lépést tett a döntőbe jutás irányába! Minden szerváját hozta, plusz kétszer még el is vette a bolgár lány adogatását. Kis szünet után folytatjuk a második szettel!

40-0

Három játszmalabdához jut Jani Réka-Luca. Semmire nyerheti az adogatását, ezzel együtt meglenne a szettgyőzelem is!

5:2

Ez az, sikerült! Jani Réka-Luca dupla brékelőnybe kerül az első szett hajrájában és 5:2-re meglép! A szettért adogathat Réka!

A-40

Ismét bréklabdához jut a magyar lány!

40-30

Bréklabdához jut Jani Réka, ezt értékesíteni kellene és szinte zsebben lenne az első játszma!

4:2

Jani Réka-Luca stabilizálja a brékelőnyét, 4:2 arányban vezet a magyar lány a bolgár Julia Stamatova ellen.