2:2

vége (1:1)

17.12.2014, 20:00 • Signal Iduna Park, Dortmund • SportLackó93

Mindkét félidőben mindkét csapat egyszer talált be.
Aubameyang góljára a válaszolt De Bruyne az első játékrészben. Az első félidőben is több helyzete volt a Dortmundnak, amiket elpackáztak.

A második játékrészben a 76. percben Immobile remekül lőtte ki a jobb sarkot, ezzel ismét vezetéshez juttatva a hazaiakat. Mikor már azt hittük, bezsebeli a három pontot a Dortmund, akkor jött Naldo egy szögletrúgásra, és a védők között fejelt a léc alá, ezzel beállítva a 2:2-es végeredményt. Köszönjük figyelmüket. (21:56:43)

90+3

90+2

Großkreutz szabálytalankodott.

90

Három perc a ráadás.

89

Kirch lövésre szánta el magát, a löket fölé szállt.

87

Immobile követett el támadó szabálytalanságot.

86

Öt perc a rendes játékidőből.

85

A Wolfsburg gólt szerzett!

Rodriguez szögletét követően NALDO szakadt le a védőjéről, és fejjel védhetetlenül bombázott a léc alá a wolfsburgi védő. A meccs új állása ezzel 2:2.

84

Olicot váltja Perisic.

84

Caligiuri lövését Subotic blokkolta.

83

Megkezdődött a hajrá, szűk, egy gólos hazai vezetés.

82

Aubameyang jobb szélről adta be a labdát, de ellenfélhez ment az átadás.

81

Subotic lövésre szánta el magát, azonban célt tévesztett.

81

Immobile remekül tette be Aubameyang számára, de elszedték tőle a védők az utolsó pillanatban.

80

Arnold megismerkedett a hazai vendégszeretettel, kapott is egyet a lábára.

79

Arnold érkezik Gustavo helyére.

78

Egy jobb szélről érkező beadást Immobile-hoz érkezett, aki kapásból küldte kapura. Lövését Benaglio védte.

76

A Dortmund gólt szerzett!

Egy wolfsburgi labdavesztést követően CIRO IMMOBILE jó 22-23 méterrel kilőtte a jobb sarkot. Hatalmas lövés volt, megérdemelte már az olasz, hogy betaláljon. A meccs új állása: 2-1 a Dortmundnak!