4:1

vége (2:0)

17.12.2014, 20:00 • Borussia-Park, Mönchengladbach • Dániel Schmidt

A végeredmény tehát 4:1!!

A hazaiak uralták az első félidőt, két gólos előnnyel mehettek szünetre. A második félidőt azonban a vendégek remekül kezdték, gólt is szereztek, amivel visszajöttek a meccsbe. Caldirola azonban 3 perc alatt két sárgát is begyűjtött, emberhátrányban pedig esélytelenek voltak a vendégek. A hazaiak így magabiztos sikert arattak és újabb 3 pontot szereztek!

A Mönchengladbach gólt szerzett!

BRANIMIR HRGOTA eldönti a meccset! Hazard kapott remek labdát, de önzetlen volt és középre passzolt, ahol HRGOTA az üres kapuba passzolt! 4:1

86

Elég szaggatott a játék. Sok az apróbb szabálytalanság.

84

A hazaiak tartják a labdát.

82

Hazard indult volna ziccerben, de elcsúszott.

81

Tíz perc van még hátra.

80

Csere a Borussia M'gladbach-nél/nál: lemegy Kruse, bejön Nordtveit.

79

Csere a Werder Bremen-nél/nál: lemegy Bargfrede, bejön Kroos.

79

Traoré remekül indult, majd egy csel után, a kapu mellé lőtt!

79

Jól indult a hazai kontra, de egy védő menteni tudott.

77

Kramer lövését blokkolták.

76

A beadás után Wolf védte a gyenge fejest!

76

Traoré 16 méterről lőtt a jobb alsó felé, Wolf azonban a kapu mellé tolta!

73

Nyugodtan passzolgatnak a hazaiak. Két góllal vezetnek, ráadásul emberelőnyben, nem kell már sietni nekik.