Eintracht Frankfurt – Hertha BSC

4:4

vége (1:3)

17.12.2014, 20:00 • Commerzbank-Arena, Frankfurt • Kármán Zoltán

Elképesztő hullámvasút volt ez a mérkőzés. A Frankfurt kezdett lendületesebben és offenzívabb felfogásban, a Hertha azonban elment három góllal. A szünet előtt még szépíteni tudott a hazai csapat, visszahozva ezzel a reményt.

A Frankfurt nem adta fel, az 59. percben egyre zárkóztak. Kicsit lehűtötte a kedélyeket a negyedik vendég találat, akkor úgy tűnt, eldőlt a meccs. A rendes játékidő végén előbb szépített, majd egyenlített a Frankfurt, sőt, a végén még a győzelemre is volt esélyük. Kitűnő meccs volt, mindkét csapatot dicséret illeti, nyolc találat, rengeteg akció, sok helyzet, kiváló iram!

Frankfurt – Hertha BSC: 4-4!
---- (21:57:12)

90+6

90+6

Maratoni lett a meccs, már a 96. percet írjuk.

90+5

Kittel bal oldali beadása is veszélyesen csavarodott, Kraft ütötte el Chandler elől.

90+4

Jobb oldali szöglet a Frankfurt javára, rámennek a győzelemre is a fekete-pirosak!

90+3

NYOLC gól a találkozón és még mindig van hátra három perc! Visszajött a Frankfurt vert helyzetből kétszer is!

MEIER - 4:4

90+2

Az Eintracht gólt szerzett!
ALEXANDER MEIER elé került némi védelmi hiba miatt a labda középen ziccerben egy beívelést követően 6 méteren és laposan a hálóba lőtte a labdát! 4-4! Elképesztő meccs!

90+2

Hatalmas hosszabbítás, öt perc! Így még nyílt a meccs, nehéz percek a Hertha előtt!

MEIER - 3:4

90+1

Egy bal oldali beadás megpattant, közelről tette bele a fejét ALEXANDER MEIER és a hálóba stukkolta a labdát! 3-4!

90

Eldőlni látszik a találkozó, a Hertha jól játszik az idővel és kiválóan védekezik.

89

Piazon hozta fel a labdát középen, Inuihoz eljutott a tizenhatoson belül, a kivetődő Krafton is átjutott már a labda, de egy védő kivágja a veszélyes zónából.

88

Nagyon telik az idő, ez a Hertha malmára hajtja a vizet.

87

Ben Hatira húzta meg a bal oldalon és ki is harcol egy bedobást.

86

Nem tudja megtartani a labdát a Frankfurt, mintha lélekben feladták volna.

85

Schieber helyett Langkamp a meccs utolsó cseréje.

85

A mérkőzés hajrájához érkeztünk, a negyedik Hertha gól úgy tűnik, megoldja a vendégek problémáját.

84

Haraguchi küzdött a bal oldalon a szögletzászlónál, ellene ítélnek kifelé szabadrúgást.

4:4

vége (1:3)

Gólok: 44. Aigner, 59. Seferovic, 90+1. Meier, 90+2. Meier – 22. Brooks, 34. Ben-Hatira, 38. Schieber, 81. Niemeyer

Lapok:   24. Aigner (FRN), 68. Stendera (FRN), 81. Oczipka (FRN) – 51. Brooks (HER), 68. Ronny (HER)

Eintracht Frankfurt: Hildebrand – Chandler, Russ (Madlung 30'), Anderson Bamba, Oczipka (Piazon 85') – Hasebe (Kittel 74') – Aigner, Inui – Stendera – Meier, Seferovic
Cserék: Zummack – Kadlec, Madlung, Lucas Piazon, Medojevic, Ignjovski, Kittel

Hertha BSC: Kraft – Pekarik, Hegeler, Brooks, Schulz – Niemeyer – Beerens (Haraguchi 28'), Ronny (Stocker 68'), Hosogai, Ben-Hatira – Schieber (Langkamp 85')
Cserék: Jarstein – N'Djeng, Kalou, Stocker, Langkamp, Haraguchi, Lustenberger

Játékvezetők: G. Winkmann – C. Bandurski, A. Blos